Jak to začlo

Chlamýdie mám asi pořádně dlouho. Začlo to všechno bolestmi hlavy a migrénami. Pak se přidaly i psychické potíže. Najednou to všechno nějak přestalo, tedy až na ty bolesti hlavy a před pěti měsíci to začlo zas. Byla jsem 3krát po sobě nachlazená, pak jsem dostala zánět dutin a se všemi těmi nachlazeními přicházely i jiné příznaky chlamýdie. Jednu dobu jsem viděla blbě. S kůží nic nemám, tedy kromě toho, že mě občas svědí ruce.
Jedná se nejspíše o plicní chlamýdie, jelikož dlouhodobě kašlu jako kuřák a to žiji zdravě a pečuji o sebe. Než jsem se dozvěděla o chlamýdii, připadala jsem si vážně jako nějáký hypochondr. Pořád jsme lítaly s mamkou po doktorech a nikdo nic. Vůbec jsem nečekala, že bych mohla dostat tuto infekci.
Antibiotika(klacid 500) mám brát po deset dní. Od té doby co je ale beru je mi hůř. Beru i probiotika, ale nějak moc to nezabírá. Mám hodně bolesti na hrudi a skoro každý, téměř celý den mi hučí v hlavě. Obávám se, že má lékařka zvolila špatnou volbu léčení. Snažím se s tou nemocí nějak prát a nevzdávat se.
Ovšem, nemám na to dostatek síly. Mám problémy se spaním. Dnes v noci jsem sala pouhé čtyři hodiny. Vzbudily mě bolesti břicha a hučení v hlavě.
Jinak děkuji moc za povzbuzení.

- jak dlouho te boli hlava

- jak dlouho te boli hlava (kolik let zpet)

- je to bolest migrenniho typu? jak se projevu? "vis dopredu ze prijde bolest"?

- kde te hlava boli?

-jakym zpusobem tu bolest vyresis?

-jake psychicke potize presne resis?

===

Vidis a ja jsem vcelku nazoru, ze pokud tepri brani antibiotika je ted hur tak lecba naopak zabira... Kdo ma pravdu? ... toxiny vetsinou daj telu zabrat... zkus vice pit, lezet a dobrat antibotika

watch my profile

Teď už tady vidím tvůj Blog,

Teď už tady vidím tvůj Blog, Christin, děkuji. Moje další otázka je: jak dlouho už trvá ten kašel?

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Uživatelka Christin je s

Uživatelka Christin je s největší pravděpodobností provokatérka. A její profil bude fake. Možná je tu takových více. Dávejte si proto pozor. 

Zdravím. Své důvody musíte

Zdravím. Své důvody musíte znát sama. Vám možná 15 je, ale tomu, kdo v tomhle má prsty, rozhodně patnáct není. A ten dotyčný jistě ví, že např. porušení lékařského tajemství, nebo i kyberšikana můžou být i trestným činem. A bez urážky, ale neznám sebevzdělanějšího patnáctiletého puberťáka, který by v dnešní době používal výraz uvědomělý.. tohle se používalo tak někdy v minulém století!;)

Riso, nic ve zlém. Ale mně

Riso, nic ve zlém. Ale mně osobně spíš připadá, že provokatér jsi tady ty. Ne z event. výrazů z minulého či neminulého století, ale podle toho, jak tady na Christin reaguješ. Já osobně na jejích příspěvcích nevidím nic provokativního. Tzv. "Fake profile" na anonymním fóru tady máme svým způsobem všichni. Ani já se ve skutečnosti nejmenuji Brainstorm. Pokud máš s Christin nějaký konflikt v osobní korespondenci, řeš to prosím s Adminem a piš mu do jeho osobní schránky. Nechci nikoho soudit, ani tebe, ale je to jen můj skromný názor. Pokud se mýlím, omlouvám se ti. Hezkou neděli Smile

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Zdravím Brainstorm i Lapcom.

Zdravím Brainstorm i Lapcom. Ano, i mé jméno zde je fake.

Ale jedno to není. Kdyby totiž šlo jen o použité výrazy, tak to čert seber. Ale tady jde o něco daleko, ale daleko závažnějšího!!

A bez ohledu na jakékoliv okecávání kolem to ta dotyčná uživatelka Christin, i případně ten, kdo za tím doopravdy stojí, vědí. A věřte, že takto by se bránil každý z vás, koho by něco takového potkalo. 

Jedinou otázkou tak zůstává, kam až hodlá dotyčná osoba zajít?...

o co jde?  prijd s faktama

o co jde?  prijd s faktama

watch my profile

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k