Jak se zbavit kašle bez rozbouření chlamydií?

Poslední 2 roky se mi podařilo mít chlamydie pod kontrolou tak, že jsem o nich ani nevěděl. Před týdnem jsem dostal chřipku, ze které jsem se dostal relativně rychle až na jednu věc - kašel. Takže jsem chtěl nasadit erdomed, resp. vzal jsem si pouze jednu tobolku. Po pár hodinách jsem totiž úplně začal cítit, jak se chlamydie začali "vracet" - postupně se vrátili všechny moje dřívější problémy (silná únava končetin, bolesti v kyčlích, pískání v uších, silná nespavost, bolesti v krku, studené konečky prstů, tachykardie). Další tabletku erdomedu jsem si už nevzal. Za dva dny chl. příznaky malinko ustoupili. Tak jsem zkusil něco slabšího - mucosolvan. Bohužel s podobným výsledkem.
Takže teď stojím před otázkou, co s tím. Při dýchání jsem jak prasklý, chrčivý měch. Nepřestávající kašel s bolestí a pálením na hrudi.
Nemá někdo zkušenosti, jak se zbavit toho kašle, aniž by se mi znovu chlamydie rozjely? Představa toho, že by mě čekal opět několikaletý boj mě radost nedělá.

Ahoj pOsle, pokud to, co tady

Ahoj pOsle, pokud to, co tady píšeš, myslíš vážně a neděláš si prdelku z plastelíny, radím toto: Pokud už kašleš a máš vážné podezření, že se ti vrátily plicní chlamydie, tak kašel, který neustává (zvláště je li suchý a dráždivý), bolesti v krku a na hrudi znamenají, že máš už chlamky rozbouřené. Místo Mucosolvanu zkus brát NAC (může být i ACC Long) alespoň 600 mg denně, ideálně 2krát denně. Jinak je to zde web o dlouhodobé ATB léčbě, ale tu já ti osobně nedoporučuji. Já jsem brala ATB necelé 3 měsíce a zbytek doléčuji alternativně. Jsem asi na 95% původního zdraví, ale lidem, co se necpou dekády antibiotiky, se tady jaksi netleská. Hodně zdaru.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Chcem sa opytat, ake atb si

Chcem sa opytat, ake atb si brala ? Tiez mam pravdepodobne chlamydie a nemam v umysle rok sa napchavat tabletkami.

A už je tu zas! A to

A už je tu zas! A to vyhrožovala a loučila se...A tímto definitivně Howgh, je Konec brainstormingu, mějte se všichni hezký.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k