Jak se citi clovek s fibromyalgii

Osvetovy film od

Osvetovy film od voicesoffibromyalgia.org

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cz2WFinSL-4

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

musel jsem si vygooglit

musel jsem si vygooglit slovo

fibromyalgie

a možná ji mám. Nedávno jsem googlil slovo REVMA.... tak nevím co mám, ale vím určitě, že mě bolí celá levá ruka, lopatka a občas se bolest táhne ke krku.

Je to bolest, že nevím zda mě bolí kosti, svaly, nebo šlachy. Tato bolest se nedá vydržet- prášky nepomáhají, skučím na celý kopec, nahřívání infra nepomáhá.

Možná se odhodlám zajít k odborníkovi pro chemii. Ale jakou ? Proti bolesti ? Chtělo by to jinou, takovou, která odstraní příčinu a co je příčinou ?

Je možné, že jsou zatím spirochety nebo jiné bakterie ? Beru zrovna měsíc Terbinafin, můžu k tomu brát i mino a plaq ? (současně). Bolest je na mašli

od r.2000

http://www.jakoja.cz/article/

http://www.jakoja.cz/article/fibromyalgie

.........

...psychické onemocnění je až důsledek mnohaletých bolestí. V ČR neexistují podpůrné skupiny pro toto onemocnění ani na něj nelze získat Invalidní důchod a to žádného stupně.

Léčba

V současné době není fibromyalgie vyléčitelná.

 

Popis onemocnění

Fibromyalgie je syndrom vyznačující se chronickou, generalizovanou bolestí, která pacientům brání v běžné činnosti. Lidé s fibromyalgií trpí bolestí svalů, šíje, ramen a zad. Špatně spí,.....

od r.2000

Podle me jsou to napadene

Podle me jsou to napadene nervy, takove ty jemne nervicky vsude po tele, kdy pak boli naprosto vsechno, i kuze na dotek, apod....Ja jsem to mela brutal. 

S cim se muze terbinafin nevim, ja ho nikdy nebrala, ale evita a pan ch snad ano, tak snad budou vedet vic.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

jak Tě to přešlo ? -ten

jak Tě to přešlo ? -ten brutál ,z ničeho nic ? nebo odchod připisuješ něčemu ?

já to zažívám už asi tři roky a po měsíci je klid ,až zase za rok to přijde a zase tak asi měsíc a je klid. Tentokrát to nechce odejít a už to trvá přes dva měsíce.

Tenkrát jsem papkal ATB,ATP,... a i přesto to přišlo; v současnosti je pauza, zůstaly jen doplnky a přišlo to. Terbinafin jsem začal už s tím- tj. šílenou bolestí, takže terbinafin za to nemůže.

od r.2000

Z niceho nic urcite ne. Bylo

Z niceho nic urcite ne. Bylo to jako tezka chripka nebo angina, akorat ze to bylo nonstop 24 h denne. Nijak se to nemenilo, bylo to proste permanentni. Mirnit se to zacalo az na atb, ale jen hrozne zvolna, pomalu a trvalo to dlouho, nez brutal ustoupil..

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Fibromyalgie je soubor mnoha

Fibromyalgie je soubor mnoha problémů/bolestí těla, se kterými si neví doktoři rady. Fybromyalgik se neléčí, neví se, jak. Někde píšou....Fibromyalgie nevede k invalidizaci pacienta...jinde píšou......Fibromyalgie je jednak samostatnou formou takzvaného mimokloubního revmatismu, jednak jedním z příznaků celé řady systémových - především zánětlivých systémových onemocnění. A jsme opět na začátku, pokud zánět, tak z čeho.......fybromyalgie není nemoc, ale důsledek neléčení infektů !

Já myslím, že fybromyalgie = neuroborelioza. Aspon já to tak cítím, i když neuroboreliozu nechce nikdo uznat.

Nevím, ale myslím, že to

Nevím, ale myslím, že to souvisí s těma chlam., mě bolí také úplně celé tělo, všechny svaly mám, jako kdyby zaťaté, mám bolesti v zádech jako hrom, za poslední 4 měsíce se přidaly ještě klouby- kolena, ramena a také kyčle. Ale to se mi přidalo až po první 14 denní "kůře" Klacidem. Nejvíce mě bolí levý bok (jako kdyby mě tam někdo svíral)a samozřejmě všechna vyšetření od sona, neurologie, RTG v pořádku.Dokonce jsem skončila na pohotovosti, myslela jsem, že mám nejmíň zánět slinivky nebo kámen v ledvině, ale nikde nic. Spíš na mě koukali zase jako na blázna, ale aspoň mě vyšetřili, jindy mě rovnou posílají k psych. Minulý týden jsem začala WP, tak uvidíme. Ale spíše to vidím, že se toho moc zbavit nedá. Nejvíce mi ale pomáhá PIVO. To mi dělá fakt dobře.Ale piju jen tak jedno max. dvě, moc se mi to při těch ATB nechce, ale zase mi příjde, že když mi to pomáhá, je to lepší, než hrst analgetik.Už tak mají játra co dělat. A pak ještě půlky neurolu před spaním,nemám v noci takové bolesti. Možná je to špatně, ale analgetika mi nepomáhají vůbec. Ibalginu bych asi musela sníst vagon. A kapačky? Tak ty už vůbec. Jo a to co se píše níže o odkyselení, tak to praktikuji docela výrazně a změna žádná :-)

; Ahoj Derviši,možná tě

; Ahoj Derviši,možná tě potěším,...vlastně vidíš,že tvoje snaha je i po 5 letech marná.......přemýšlíš a hledáš
souvislosti tu s chemtralis,tu s morge...reakce mizivé,tady je to o chlamydiích,jako příčině našich problémů.
Zmírnění tvých bolestí vidím v odkyselení,to tě nezabije,mě pomáhá koupel v rozp.jedlé sodě.......to,co dělá
červené fleky nab kůži,jsou kyseliny-tedy toxiny zevnitř,usazené ve vazivu.Kde se tam vzaly?Žijeme v době jedové,
toxiny se vážou na minerály tvého vlastního těla.Berou ti je z nehtů,vlasů,kostí...vytvářejí spolu kyselé soli,usazují
se ve vazivu,ve fascii svalů........a to bolí a vzže ....samy se z těla nevyloučí,vazbu rozbijí podané minerály v
odkyselovací směsi...........docela se po nich uleví.Nic ti nenutím,spíše apeluji na to,že ani odkyselování nevede
k uzdravení....spíše tě chci navézt na můj pohled na věc.Když už jsi skousl morge a chemtralis,mrkni ještě
na přechod-neboli transformaci z 3D do 5D..........ono člověk jak se vyvíjel,taky se v evoluci změnil,tak jak se
měnily podmínky k životu...určitě ta proměna z přračlověka do dnešní podoby s sebou nesla bolesti jako prase....
Že nás to zastihlo nepřipravené v době ,kdy se tady rovna vyskytujem.....je naše smúla,nebo štěstí.............
budu se těšit,že najdu aspoň jednoho člověka s fantazií........připadám si jako mimozemšťan.....už roky se nimrám
v chlamydiích,kromě netu není široko daleko nikdo,kdo by uvěřil,že si je léčíme..od roku 2011 je to transformace,
neboli přechod/mimochodem mě příznaky přechody hodily na tyto stránky/....mám na to věk,některé věci už
mě neobtěžují,i DNA vyšetřenou na genetice v r.2006 mám jinou,akorát ani chlamydie ani transfiormace široko
daleko nikoho nezajímají,budu ráída,až vylezeš po 20 minutách z vany s jedlou sodou ...dioporučený čas je i mnohem delší,
a mrkneš,co žádá po člověku,který chce přežít...nová doba.....tak se ozvi,v

veraokb

s tou sodou jsem už začal

s tou sodou jsem už začal (dávno); jednak si ji dávám do vody a piji to (občas) a do vany si dávám jeden sáček z prodejny potravin (2,20kč) a poslední dobu ještě zvýšil  raději na dva. (možná zvýším na tři,čtyři) K tomu ještě sůl a máchám se ve vařící vodě skoro hodinu. A bolest neustává a zásada nevítězí nad kyselinou a ze 3D se do 5D nemohu nějako dostat, pořád se nacházím v těch sračkách

nechápu jak na googlu popisují tento stav jako normálka,bez nároku na ID, když se takto dlouho nedá žít a máme si na něj zvyknout. Ten co to tvrdí, tak neví co to obnáší- jak jsem psal : je to na mašli ; člověk se svíjí v bolestech; jako by do kostí někdo řezal.

Ten uvodní obrázek je přesný, vystihuje všechno, ale jen tomu co tím trpí. Zdravý člověk si tento stav neumí představit, a ani se nedivím- to si představit nelze

od r.2000

..." transformaci z 3D do

..." transformaci z 3D do 5D"...

to už sú iné haluze...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k