Jak jsem se nakazila chlamydii trachomatis

Zdravím, muj boj začal tím, ze jsem se objednala na gynekologii z důvodu obtíží, kterych jsem se nedokázala zbavit. Po odebrání vzorku mi byla diagnostikovana chlamydie trachomatis. Byla jsem v šoku, ziju sporadany manzelsky život, mam zdravou dceru a měla jsem za to, ze tato nemoc je spojena s promiskuitou, tak jako každý kdo do této doby o nemoci nic neví. Dostala jsem od dr. antibiotika + summamed, mam jit za 2 tydny na kontrolni stery. Zhubla jsem za 3 měsíce 11 kg což je dost. Začínám mít problémy s koleny a dost často mě bolí hlava a trpím úzkosti. Mam obavu ze nejsem vylecena, protože obtíže jak ty co jsem výše popsala pretrvavaji tak i gynekologicke. Začínám mít pomalu a jistě nechuť do života. Dokážu se této nemoci vůbec zbavit? K

Píšeš jen všeobecně, těžko

Píšeš jen všeobecně, těžko radit. Jak dlouho jsi měla gyne  potíže ? Jakého vzorku vyš. -  krev, stěr? Pokud to máš ty, měl by to mít i manžel. Pohlavně přenosné nemoci se hlásí, na vyš. by měl jít i manžel. Pokud to máte chvíli, ze vzduchu to nebude....pokud máš i jiné potíže již, nemusí jít jen o tarchomatis, může v tom být i něco jiného. Na vyléčení nejlépe odpovídají tzv. lékaři. 

Oba dva jsme po léčbě atb za

Oba dva jsme po léčbě atb za 2 tydný jdu na kontrolní stěry, manžel ale na žadné stěry jít nemá. Když jsem to řešila se sestrou na urologii tak mi řekla, že ty atb co mu dali, prostě zabrali. Jenže kde mam jistotu, že je opravdu vyléčeny? Přece jen mě může znovu nakazit. Samozřejmě do kontrolních stěru žadny styk, to dodržujeme. Dneska jsem byla na váze a zhubla jsem další 2 kg takže jsem za 3 měsíce zhubla celkem 11 kg. Byla jsem i na gastro kde mi zjistili helicobaktera ale jinak nic. Frown

Kacerko, pokud ti  našli

Kacerko, pokud ti  našli chlamydie trachomatis  ze stěru na sliznici, jedná se o nákazu čerstvou. Jinak by je nenašli! Nastuduj to tady vyhledáváním vlevo nahoře. Nastuduj životní cyklus chlamydie, oranžovou  lištu nahoře. Podle mě by se měl vyšetřit, tedy myslím řádně a pak léčit i manžel, sexem by u vás šlo o pind-pong reakci. Pokud jsi to nedonesla ty, v tom si musíš udělat jasno a pořádek sama. Léčit, znamená...do zbavení se všech příznaků, dokud je čas a jedná se o nákazu čerstvou /pokud se ale nejedná o recidivu/ To dokotři neznají. Helicobakter není dobrý kamarád, ale je toi z jiného ranku, vše je o imunitě. Nestresuj se, řeš problém....chtělo by to řádné vyšetření, aby jste věděli, co vše máte, to  ale na okresní úrovni většinou nedělají. Já bych volila Prahu

Ahoj Irčo, a co přesně za

Ahoj Irčo, a co přesně za vyšetření by jsi doporučila? Mám jet v listopadu do Prahy. Jinak už jsem začala jíst atb na helicobaktera Noplaza 40mg Klacid 500 a Duomox 1000. Tak jsem zvědavá bylo mi řečeno, že by mi to mělo zabít helicobaktera i ty chlamydie pokud jsem se jich nezbavila atb co jsem jedla od gynekologa.

Jinak krev mi nebrali, jen

Jinak krev mi nebrali, jen stěry.

Tak mám pocit,že trpím

Tak mám pocit,že trpím podobnými potížemi a to 2 roky žiju sama,ale problemy se objevovaly uz pred 5 lety..Naivně jsem naskočila na léčbu Joalisem a opravdu se brebery stahly do ustrani a bylo mi bezva...ale jen neco malo spadla imunita,zafoukal studený vítr,stres v práci a již opet bolesti močové cesty nebo gyneko potíže.Alternativní léčba prostě u mně nefunguje.Začínám s atb..cpn i cpr prokazany plus mykoplasma pneumo.

Potíže - urologyneko,stálé palení..svaly,záškuby,mozková mlha aj.to vše bylo před Joalisem,ted už "jen"to otravne paleni ..

Pročítám si tyhle stránky,.a stále váhám s atb léčbou,mam strach,ale na druhé straně-žít s tím svinstvem,modlit se,.a doufat že jednou to zmizne je také pěkně na prd.Poradíte někdo jak nejlepe začít?Testy mám klasické z nemocnice,žadne specialni..borelka negativni.

 

Přečti si, co píšeš

Přečti si, co píšeš Ennui71......Začínám s atb......a dále....a stále váhám s atb léčbou....tak jsi nemocná, nebo  ne? Založ si své vlákno. Modlení ani Joalis asi nepomůže na tak chytrou bakterii.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k