Interpretace krevních testů metoda ELISA

Dobrý den, ahoj,

 

potřebovala bych pomoct s interpretací krevních testů na chlamydia trachomatis. Mám x problémů, které tu nebudu rozepisovat, protože je všichni znáte. Velmi stručně shrnuto: před čtyřmi lety z gynekologického stěru diagnostikované chlamydia trachomatis, přeléčené Klacidem, pouze 14 dní, pak stěry negativní. 4 roky bez potíží. Od září tohoto roku opakované urologické infekty, bolesti podbřišku, postupně se přidala bolest průdušek, únava, noční pocení. Vyzobala jsem x antibiotik bez efektu. Stěry z uretry na chlamydie, mykoplasmata a ureaplasmata dělány dvakrát, pokaždé negativní. Testy z moče metodou PCR zasláno do laboratoře do Brna - negativní. Krevní testy Chlamydia Sp. negativní. Chlamydia trachomatis: IgA 4.24 AU/ml, IgG 4.51 AU/ml, IgM negativní. Závěr laboratoře - Ch. trachomatis metodou ELISA protilátky neprokázány.

Pokud jsem ovšem za poslední tři měsíce správně pochopila přípspěvky na těchto stránkách, je závěř laboratoře špatný a já se řadím mezi štastlivce s chronickou infekcí?

 

Pakliže je má úvaha správná, jaký další postup byste doporučili? Můj lékař to vidí jasně - testy negativní, nic se léčit nebude.

 

Děkuji

 

Denisa

Jedná se o chronickou

Jedná se o chronickou infekce.  Pokud lékař nechce léčit, jedině  MUDr Klubal Praha, BCLuhačovice nabo MUDr Durovský Bratislava. Kupu peněz k tomu. Tvůj lékař ví, že to léčit neumí, proto je mu to jasné. Začni sama, než tě to pohltí celou. Je to boj na dlouhatánskou trať s nejistým výsledkem.

Ještě se zeptám - proč je na

Ještě se zeptám - proč je na výsledcích referenční interval 0.00 až 17.99 - proto tudíž závěr negativní?

Pakliže jejich nastavení ( a

Pakliže jejich nastavení ( a to v různých laboratořích dle jejich metody nemusí byt vzdy  stejne jako v jiných!)je to presne co jste napsala, tudiz vychází jasne ze v tech hodnotách je to negativní a tak tomu věřte.,..anebo ne ? Ale to je  pak Vase vec....

Ahoj,    Takže byste

Ahoj, 

 

Takže byste interpretovali výsledky opravdu jako negativní? Pokud dobře chápu, Irena je toho názoru, že se jedna o chronickou infekci. Tak se nevím, co si myslet...

Vůbec nejde o testy/ můžou

Vůbec nejde o testy/ můžou být falešně negaticní, falešně pozitivní/ jde o to, zda máš nějaké zdravotní potíže a ty, pokud dobře čtu, tak máš!? Chlamydií se již nikdy nezbavíš, jde jen o to, dostat je pod kontrolu, aby nepáchaly další a další škody v těle. Problémů bude přibývat a doktoři  ti nebudou stejně věřit. Pokud máš trachomatis,  prošly skrze sliznici dál do těla. Na stěru se již nenajdou! Jen se něco stalo v tom září, jak píšeš, nachlazení, stres, partner.. .......něco oslabilo imunitu. Nejsem lékař, je to můj osobní názor a životní zkušenost. Zdravá určitě nejsi, to  bys neseděla tady, ale někde zcela jinde. Pokud paní doktorka říká, že bys tomu měla věřit, že  jsi negativní, pak nevím, z čeho popisované zdravotní problémy můžeš mít. Máš i jiná vyšetření např.krev, záněty,  imunologie, či  jíné bakterie mimo těch 3, co uvádíš? Nebo teprve tvá cesta pátrání začíná?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k