Hledám spřízněnou duši

Ahoj všichni přítomní,

můj příspěvek nikam nespadá, nicméně doufám, že nebude problém, když tyto stránky "vyuziji" k řešení svého problemu. Nevím, jak jste na tom vy ostatní, ženy i muži, ve věci pochopení nemoci a vaší situace od partnera. Vy, co ho ještě máte, snad dobře, neboť kdyby nebyl dost empatický, už by nejspíš vaším vaším partnerem nebyl.

Jsem na té druhé straně a

Jsem na té druhé straně a snažím být maximální oporou. Člověk, který se pere s nějakým chronickým problémem, tu svoji opěrnou zeď nutně potřebuje. Na druhou stranu i já mám své trable, a on mi oporu vrací. Je to tak nějak v rovnováze, o tom to celé v životě je, o rovnováze. To jediné funguje. 

Ahoj, příznaky mám více než

Ahoj,

příznaky mám více než rok a půl a s manželem jsme si krizí prošli. Krizi určitě nastartovala nemoc a moje soustředění sama na sebe, jak člověk nemá skoro žádnou energii a snaží se najít způsob, jak se uzdravit. Další problémy se pak už nabalovaly, ale nakonec jsme to šťastně zvládli. Pomohlo jen moc moc moc komunikace, taky to, že musí oba chtít a z mé strany víc pozornosti jemu. Vždycky jsme měli krásný vztah a máme ho i nadále! Moc držím palce všem, co si tím procházejí, není to lehké, ale věřím, že to jde. My jsme důkazem :) 

Chronický únavový syndrom od 10/2018 - Mycoplasma pn, Borelie, reaktivace EBV, CMV, Cpn, Anaplasma, ASLO, Helikobater, Yersinie ent. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k