herx či co ????

Ahoj

zdravím všechny vespolek. Obracím se na Vás s dotazem. Od podzimu 2013 jsem měla silný kašel, který nešel ničím utišit. Přidala se k němu bolest v krku a skončilo to 2 atb vždy na 5 dní. Bez valného výsledku. Až v lednu víceméně náhodou u manžela zjistili chlamydie pneu a potom i u mne. Oba dva přeléčeni 3 týdny Amoksiklavem. Stav po atb lze charakterizovat jedním slovem peklo. Dle vyjádření PL bolesti kloubů jsou normální. Asi jo, ale ne u 40 leté ženské, Na to mám nárok až v důchodu. Při dalších testech se mimo jiné našly k chlamydiím pneu i tracho. Následovalo 14 dní Azitromicin. Po dobrání opět 14 dní docela dobrý, potom návrat všech obtíží. Můžu říct, že vše začalo šíleným kašlem na podzim, v lednu se přidaly kloubní bolesti, šílená únava, afty, opary. V květnu se přidaly víceméně problémy neurologické, mozková mlha, zapomínání, tuhnutí krku, bolesti hlavy, zhoršený zrak, závratě.....

Našla jsem si Dr. Klubala.v červnu 2014 nalezeno

Chlamydie pneu, chlamydie tracho, yersinie, ebv,Helicobakterie, hraniční bartonella,hraniční ehlichterie, hraniční borelioza.

Doporučeno Mino 2x denně 50 mg + po,út, st Azi 250 mg. Najížděla jsem pomalu v posledním týdnu v červnu. Začátku byly fakt krušné. Několik bezesných nocí. Poslední větší atak proběhl 17.7. kdy jsem skončila ráno na kardio, protože v noci panika, srdce lítalo, neschopnost dýchat. Naštěstí srdce v pořádku. Od toho data se stav pomalu a jistě zlepšoval, ustoupilo tuhnutí krku, mozková mlha. Celkově hlavně lepší nálada, mohla jsem i něco dělat.

Do té doby jen atb dle Klubala a z doplňku C, B, uhlí, Enterosgel, laktobacily, apha.lip., Ze začátku jsem měla zařazený i Artemisin, ale ty stavy mě natolik vykolejily, že jsem ho vysadila než si to všechno sedne.

Minulou neděli jsem začala trochu pokašlávat v noci. Tak jsem si řekla, že bych měla dodat  NAC. Předtím jsem ho nebrala, protože jsem neměla doma nic a ten šumivý z lékarny nedokážu polknout pro tu jeho hnusnou chuť.  Z e začátku 500 denně. Zhoršovala se postupně únava. Dnešní noc opět krize. Všechny ty problémy, které se mi podařilo vymlátit se v noci vrátily, vůbec jsem nespala, opět panika. Takže co se zase děje??? Reakce těla na NAC? Byl to Herx ? Co porfýrie ? Mám vydržet ???? Momentálně jsem na dně psychicky. Po všech těch stavech, kdy se mi podařilo odrazit ode dna a škrábat se nahoru, tak dneska mě v noci někdo rázně nakopl a jsem zase dole v té díře....

Powered by Drupal - Modified by Danger4k