Dva roky léčby

Skoro před dvema lety sem přišel ke Klubaloj, plnej očekávání a nadějí, zacáloval sem za kontrolu deset tisíc a těšil se na výsledky:)  Ale ono prdlajs. Jedl sem 14měsíců ATB Doxi, Benemicin, En,itzol, později i Minocyklin, plus doplnky a ACC. Výsledek nula nic se nezlepšilo, takže sem seknul s ATB a zkusil sem Luhačovice, tam mi bylo naznačeno že sem blázen že jím takovou dobu ATB bez výsledku. Takže sem zkusil jejich léčbu TBB, DTC, a náký doplnky zase, coz užívám dotet už 7 měsíců, zlepšení je v tom že nemusím brát ATB a nejsou žádný vedlejší učinky ATB, ale že by se to pohlo to asi těžko, I když podle testů mi Klubal říká že se to pomalu lepší, Paradox je ten že na ATB se nic nelepšilo. Tím nechválím léčbu v Bcl výsledek je taky v nedohlednu.

Každopádně stojí mě to a stálo to už peněz jako blázen a výsledek nikde. Podle mě se to vyléčit ATB nedá aspon nikoho neznám. Mam pozitivní chlamydie trachomatis, nic jiného a už sem měl spousty testů od Klubala i LTT testy z BCL. Moje potíže sou unava, bolesti hlavy. Jinak zvládám kolo, jednou týdně fitko, i když mi je špatně tak si jdu zacvičit mam vyzkoušený že to pomůže. Moje přítelkyně už byla X krát na testech i u Klubala a vždy negativní. Takže mi to je celý náký podezřelý ty chlamydie.

V BCL mi bylo řečeno že léčba Bylinama trvá v průměru 1,5 roku ale sou případy kdy i 5let.

Dřív sem sem chodil skoro každý den, ted už vůbec je zbytečný nad tím přemýšlet tady protože stejně tady nikdo nic nevymyslel.

Klubal jen zdražuje a sere mě na entou, jen píše ATB a nic jinýho neumí, ale stejně k němu chodim protože nemam kam jít.

Jen sem chtěl napsat můj nahled na léčbu.

 

Jj to mi presne u Klubala

Jj to mi presne u Klubala chybi da atb a udělá testy, ale komplexně to nejede...jinak me urcite posunul, takze i to se počítá..

ted jsem zkusila BA a zatim spokojenost az na to, ze musim poshánět kde delat testy...a zkoušel si i jiny veci Detox těžkých kovu, plísně, sauny ? Asi to bude chtit dalsi veci, postupy...

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Kouřiláku, to je o imunitě,

Kouřiláku, to je o imunitě, ne o chlamydiích! Přítelkyně má dobrý IS. 

Jak to prosím myslíte s tou

Jak to prosím myslíte s tou imunitou?

Rachelka

Čo za liečbu si to mal? To

Čo za liečbu si to mal? To nie je SP, ani WP. Ako vieš, že sa nič nezlepšilo na liecbe? Konkrétne napíš z akých testov toto vyvodzuje. Toto je nič nehovoriace vyjadrenie. Ake testy mala priateľka, LTT? Aku má imunitu a CD57+NK bunky? Má nejaké problémy? 

Nasadili ti na chlamydie

Nasadili ti na chlamydie trachomatis TBB TDC? Nechci ze sebe dělat experta, ale takto se léčí především borelioza a ne chlamydie, tímto se chlamydiích podle mě nikdy nezbavíš.. zkus raději bylinnou léčbu přímo od nějakých bylinkářů..(např. p.  Podhorná - Naděje) a bude to mít větší smysl a vyjde tě to finančně za pakatel..

v BCL chlamydii podcenuju..

v BCL chlamydii podcenuju..

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

S tím souhlasím, já jsem

S tím souhlasím, já jsem dostala v BCL dvoje kapky právě od Podhorské. Je na nich sice napsáno, že jsou na boreliozu, ale beru je a žádný efekt necítím. V BCL mi řekli, že boreliozu nemám (podle LTT testů) a na chlamydii pneu, kterou jsem měla +32 (což je celkem dost, když hraniční je 2 až 4), mi dali bylinky a říkali, že se to určitě spraví samo. Teď se pídím po bylinách od Buhnera, jen nevím, kde je mám sehnat. Některý byliny jsem našla jen na amerických eshopech, a nemám vůbec zkušenosti, jak si je objednat. Můžete někdo poradit? Objednávali jste někdo tinktury z USA?

yakladna bzlina na chlamidiu

yakladna bzlina na chlamidiu podla buhnera je berbenis /goldenseal/ po cesky dristal.. ostatne  skus na baldwins.co.uk

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Mohl bys mi poradit - nebo

Mohl bys mi poradit - nebo spíš, cos zkoušel ty?

Na baldwins mají tinkturu 1:3, na bristolbotanicals 1:4 - chápu to správně, že ta 1:4 je silnější? :) (omlouvám se za asi hloupý dotaz).

v chemii 1:3 je silnesie: ale

v chemii 1:3 je silnesie: ale zalezi,ako sa na to pozeras: reciprocne moze byt aj 1:4 silnejsie :P ... drz sa prveho vyroku

Jasně to vím, děkuji za tip,

Jasně to vím, děkuji za tip, jen na stránkách buhnera jsem četla, že ten berberin je spíš na chlamydii tracho... Mám problém sehnat například bidens pilosa, ten nemají ani na baldwins. Je doporučovaný podle staršího i podle nového Buhnera. Nemáte někdo typ?

dam ti este jeden tip.. tu

dam ti este jeden tip.. tu zozenies vsetky buhnerove tinktury z UK .. bidens = http://www.bristolbotanicals.co.uk/pr-7425

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

kourilak: vsak si nenapisal

kourilak: vsak si nenapisal vobec ake mas problemy: .....  tak sa rozpis : a ostatni mu nespamujte cele vlakno pls

"Klubal jen zdražuje a sere

"Klubal jen zdražuje a sere mě na entou, jen píše ATB a nic jinýho neumí, ale stejně k němu chodím, protože nemám kam jít."

To zní skoro jako vyznání lásky.

No, ohne sranda, kruté shrnutí reality.

 

http://www.kondice.cz/2013/11

http://www.kondice.cz/2013/11/doktori-neleci-kvuli-limitum/

"Je to standardní  podnikatelské pravidlo jako v každé jiné profesi. Nabídnete lidem něco, co potřebují  a jsou ochotní za to zaplatit."

já bych ještě dodal, že lze vytvářet i umělé potřeby. Alternativní medicína je tím proslulá. Vymyslete fiktivní nemoc, a lidem nabídněte fiktivní léčbu. Rozhodně netvrdím, že toto je problém chlamydii (výzkum v Vanderbildt university je seriozní)

Pane Bože Dobrotivý, on si z

Pane Bože Dobrotivý, on si z celého článku vybere tu největší pitomost! A udělá k tomu ještě debilnější komentář!

Ale tohle např. nevidí:

"Zmínil jste chlamydie. Podle ohlasů na internetu se na vás nejčastěji obracejí pacienti s těmito problémy. Jsou tak obtížně diagnostikovatelné?

Tato diagnóza je obtížná celosvětově, u nás je to ještě složitější právě kvůli systémovým nedostatkům. S tím souvisí i vady ve vzdělání lékařů. Zakupte si například časopis  Praktický  lékař  nebo  Časopis lékařů  českých,  bude  se vám chtít  plakat. Takže i lékař, který se chce něco o chlamydiích dozvědět, slyší, že chlamydie neexistují a postižení pacienti jsou simulanti – když to říká přednosta."

nebo
"...Proto  lékař  zároveň  musí mluvit jazykem pacienta,  jinak si nemohou porozumět..."

nebo

 

"...Cílem není divadelní představení,  smyslem je řešit zdravotní  problém  pacientů,..."

nebo

"... Díky informaci  o operaci  očí, kterou  lidé prodělali třeba ve třiceti letech, se totiž dostanu  k tomu, že do sedmnácti dotyčný  viděl dobře,  ale pak  se mu najednou  zrak zhoršil a během dvou let se dostal  na pět dioptrií. A to ho později dovedlo k zákroku.

Když mluvím se stovkami lidí, vím, že tak razantní změna  je nestandardní..."

atd.

Místo toho, aby ho podpořil jako kolega lékař s nadprůměrnou inteligencí (u absolventů medicíny se to dá předpokládat, že má nadprůměrnou inteligenci, jinak by logicky neměl mít šanci ji absolvovat...) oproti průměru běžného závistivce toho, že někdo něco umí, tak ho tady bude srážet na roveň nějakého hokynáře z dob podpultových banánů, pomerančů, kokosové moučky...

Děkuji za tento příspěvek,

Děkuji za tento příspěvek, leč mne netěší výsledky dr. Klubala. 

Rachelka

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k