Dr. Klubal - VZP

Zdravím všechny,

chci se objednat k nějakému specialistovi, první jsem zkoušela Dr. Klubala. Že se za každou návštěvu platí jsem věděla. Problém ale je, že nemá smlouvu s VZP a tak by veškerá laborka šla z mojí kapsy. Netuším, na kolik by se částka mohla vyšplhat. Jak jste toto řešili? Mám zkusit někoho jiného?

Děkuju!

Lucka

Mozna se zeptej Dr. Klubala

Mozna se zeptej Dr. Klubala to bude asi jednodusi nez vestit z krystalove koule

Clacla prosim? Moje otazka

Clacla prosim?

Moje otazka znela, jak jste resili lecbu u dr. Klubala, pokud vase pojistovna je VZP, se kterou dr. smlouvu nema. Mozna vam to prijde divne, ale pred rim, nez jsem tento dotaz polozila, jsem tam volala a chtela se objednat. Bylo mi receno vyse zminene. Netusim, na kolik testy mohou vyjit s primou platbou a to same mi sdelila pani s niz jsem mluvila. Takze kde je to vesteni z kristalove koule? Nejdriv premyslejte, nez neco napisete. Dekuji

Chronický únavový syndrom od 10/2018 - Mycoplasma pn, Borelie, reaktivace EBV, CMV, Cpn, Anaplasma, ASLO, Helikobater, Yersinie ent. 

LucieP: ja to resil zmenou

LucieP: ja to resil zmenou VZP za jinou podporovanou pojistovnu. 

cena testu je zavysla od toho co se vse testuje, odhadem (nemam zadny primy dukaz - ale na webu Dr.K vidis ceny individualnich testu) to muze byt od 6000 - 25000 . prvni testy byvaji drazsi a dalsi uz se orezavaji. 

Proc myslis, ze jsem nepremyslel u odpovedi? Kdyz si mu volala mohla ses zeptat kolik by to stalo... .-)

 

Pokud myslis co je ekonomicky lepsi? nejlepsi je zmenit VZP za jinou pojistovnu..nebo jineho doktora s progresivnim pristupem 

z dlouhodobeho hlediska te ovsem lecba u Dr.K bude stat mnohem vice pocitej 4x rocne rezervace min 6000 coz je zhruba 24000 rocne + komunikacni poplatek apod...

 

 

Clacla: Díky za konstruktivní

Clacla: Díky za konstruktivní odpověď. Znovu ale zmiňuju, že jsem se při objednávání ptala, kolik by to cca stálo :-) Paní mi nedokázala odpovědět, což chápu. Přímo dr. Klubal tyhle hovory určitě nevyřizuje. I proto jsem dotaz dala sem, pro ty, co už tím prošli - zřejmě budou mít jasnější představu.

Změnit pojišťovnu se chystám, ale to lze až k 1.1.2020

Už tam objednaná jsem, jen si pohrávám s myšlenkou, že se domluvím se svou obvodní lékařkou na testech. Pokud by byla ochotná je udělat, je hodně troufalý si u Klubala nechat vyšetřit jen něco a zbytek se s ním domluvit, že si nechám na pojišťovnu u svého dr.? Abych ho nenaštvala hned na začátku. Pokud jsi u něj už byl, což asi ano, mohl bys mít představu, jak tyhle situace řeší.

Díky, Lucka

Chronický únavový syndrom od 10/2018 - Mycoplasma pn, Borelie, reaktivace EBV, CMV, Cpn, Anaplasma, ASLO, Helikobater, Yersinie ent. 

Lucko a jaké si myslíš, že

Lucko a jaké si myslíš, že máš nemoci nebo infekce. Nebo co tě trápí ? Jaké máš symptomy ? Já když byla poprvé u Klubala, tak jsem také čekala, než se mi přehodí pojišťvna, tak jsem si laborku platila. Ale fakt záleží na tom, co ti je. Já tam šla třeba s borelkou a to si WESTERN BLOT chtěl určitě udělat vlastní, což třeba cca 4000 -5000 Kč stálo. Na druhou stranu, měla jsem podezření na chlamky, tak jsem tam nesla testy na chlamky od obvoďačky a řekl, že prozatím z toho může vycházet a vlastní si udělá až později ...po změně pojišťovny. Hele za tu laborku jsem platila 8500 Kč -to mu stačilo k tomu, aby udělal takové testy, které by ho nanavigovaly k tomu, jaké léky může nasadit. Zbytek testů počkalo až po změně pojišťovny. Tak to ber tak, že počítej cca do 10.000 Kč tě bude stát laborka a zbytek dořešíte potom ...

Dóma moc děkuji za tvou

Dóma

moc děkuji za tvou reakci!! Smile Už jsem hodila vše na svůj blog, ale pravda, moc krátké se mi to nepovedlo Laughing U sebe mám potvrzenou Mykoplasmu pn. akutní infekci před 3/4 rokem, 2x léčeno monoterapií, po té druhé (Doxy 3 týdny) ještě zhoršení, než bylo před. Dominuje silná únava s permanentní teplotou, ale i další. Nejsem teď schopná chodit do práce. Protože mi v serologii ještě lehoučce vyšla Cpn pouze v IgG, zkusila jsem NAC test. Lehké zhoršení nastalo, ale nic, u čeho bych 100% řekla, že je to fakt NAC flu. 

Celoživotně nemám úplně pevnou imunitu a teď při tom finálním oslabení si nejsem jistá, že by to byla jen mykoplasma, takže chci dovyšetřit ideálně bakterologii, virologii a možná i parazity? Zbylou imunitu i autoimunitu už vyšetřenou mám z předchozích koleček po lékařích. Takže to pak asi bude větší pálka za laborku. Vím, že CAP jde nasadit i empiricky podle klinických příznaků (viz nejnovější Strattonův protokol), ale trochu se bojím, aby třeba neunikla ještě nějaká další infekce, když už se CAP bude nasazovat.

Chronický únavový syndrom od 10/2018 - Mycoplasma pn, Borelie, reaktivace EBV, CMV, Cpn, Anaplasma, ASLO, Helikobater, Yersinie ent. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k