Doxybene antibiotika

Zdravím,sháním antibiotka Doxybene.Zprávu prosím na novykontakt@post.cz

prosím dejte si pozor ,

prosím dejte si pozor , neberte dobírky.Pán,či paní,kdo ví kdo to vlastně byl,mi za 850 Kč zaslal 2 balení černého čaje místo domluvených léků.Škoda že mu ten jeho černý čaj nemůžu vrátit,protože je-li na tom takto bídně,to bych i něco přidala,třeba čerstvě ulovenou myšku,čaje bez vyžádání a domluvy nezasílám. Chudákům a zlodějům ne zdar !

Hm... Tieto riziká vždy

Hm... Tieto riziká vždy existujú. Tu na tomto webe sú obvykle ľudia, ktorí s veľkými problémami zháňajú ATB pre seba a ak ich zoženú, obvykle si ich dlhú dobu ochraňujú ako núdzovú zásobu. Šanca, že by sa tu našiel niekto, kto by len tak chcel odpredať svoje  zásoby, je skôr malá a určite by nezareagoval obratom ihneď po zverejnení inzerátu.

Moja rada. Ak potrebujete urgentne doxycyklín, dohodnite sa so svojím lekárom, aby vám vystavil recept v režime "hradí pacient". Je to najrýchlejšia cesta k antibiotikám. Ak nie je ochotný obvodný lekár, dá sa relatívne dobre uspieť u imunológov, ktorí sú v tomto ohľade asi najviac ochotní.

Alternatívou je zháňanie atb cez zahraničné online lekárne, ale tam aj v ideálnom prípade trvá dodacia doba 20 dní a viac. A lieky sú často citeľne drahšie, než v našich lekárńach.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Moc Vám děkuji za

Moc Vám děkuji za radu.Samozřejmě jsem si to co píšete také uvědomila,ale bohužel pozdě :)

Ale moc děkuji za radu,uvidím co se zadaří.Přeji hezký den.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k