Dotaz - váš názor

 Ahoj,

pročítám to tu a jsem docela zmatený. Prosím o pomoc.

Dne 6. listopadu 2017 jsem v opilosti po skoro 15letech krásného soužití podvedl svou krásnou a hodnou manželku s neznámou ženou. Teď v pátek se ji to chystám oznámit (nechtěl jsem dětem kazit Vánoce a tak nějak jsem doufal, že to není nic vážného).

Ihned po nechráněném orálním sexu a chráněném styku s dotčenou mi začaly bolesti a hlavně pálení močové trubice, které rychle přešly do zánětu močové trubice. Od praktického lékaře jsem na to dostal antibiotika na 5dní. Trošku to pomohlo, ale zánět se mi před Vánoci po týdnu, možná dvou zase vrátil. Dostal jsem nová antibiotika FUROLIN (chemoterapeutika). Ta zabrala, po čtrnácti dnech opět pálení „žaludu“, což bylo včera. Začal jsem hodně pít a dnes je to OK. Na žaludu mám takovou zduřelou kůži nad vyústěním močové trubice. Žalud je někdy zarudlý více, někdy méně. Někdy se zdá OK.

Neznámou jsem dohledal a tvrdí, že žádné problémy nemá ona ani její partner.

Co mne ale dost vylekalo je, že mám od soboty oteklé oční víčko a cítím takový divný tlak v oku. Něco jako ječné zrno.

Na urologii jdu v pátek. Stěry jsem si domluvil na čtvrtek. Uroložka ale říkala, že se chlamydie nemusí prokázat až 6týdnů po dobrání antibiotik. Už se mi ale další měsíc čekat fakt nechce.

Nejvíc mě děsí to, že můj pětiletý syn začal často zvracet (už třikrát během dvou týdnů). Stěžuje si na bolest břicha a občas i podbříšku. Krevní testy má OK. Pokud by to chytl mou vinou, tak si to do smrti neodpustím.

Prosím moc o jakékoliv rady a zkušenosti jak pokračovat.

 

Díky, Milan

Dobrý den,  ze stěru po braní

Dobrý den,

 ze stěru po braní atb. se už bohužel  nic nepozná(pouze kvasinky či plísně - pak moč - po delší době od braní atb. např. streptokok atd..). Jinak to chce spíše jít na krevní testy. A krevní testy na Mycoplasma hominis, Ureaplasma urealytikum, Chlamydie trachomatis. Ostatní pohlavní choroby.......

  Třeba to nic závažného nebude a pokud je to akutní, tak se to rychle zaléčí. A asi dostatečně dlouho, je vidět, že po krástké době se to vrací .. zaléčení musí trvat déle. Ale to je problém, že doktoři nechtějí dávat atb. na delší dobu.

Zkuste si koupit lichořeřišnici kapky - dávat lžičku 3*denně. Ta je na to výborná, alespoň ajko první pomoc.

díky za odpověď. Chápu to

díky za odpověď. Chápu to dobře tak, že z kreve to jde poznat dříve než po 6týdnech (jako u moče)?

PS: dnes jsem byl u očního - mám zánět v oku. To asi nebude náhoda, co?

Jen jednou jsem podvedl manželku a od té doby mám problémy...

Dobrý den Dnes mi přišli

Dobrý den

Dnes mi přišli výsledky krevních testů a mám Chlamydie Tr.  ATB Ciplox mi  doktorka nasadila již před týdnem, kdy jsem k ní přišla s ukrutnymi bolestmi v podbřišku. V pondělí se mám dostavit na kontrolu, a říct si o recepty na léčbu pro mé sexuální partnery které jsem měla  "v nejbližší době" .

Prosím vás o vysvětlení Co se myslí tím  "nejbližší doba" ? A prý se to dokonce hlásí na hygienu. To vše mě opravdu vystrašilo a nevím co mě ještě čeká-  jak se bude dále postupovat? Co vše bude po mě doktorka chtít vědět a jaké následky může mít to nahlášení na hygienu.   

Mockrát děkuji za odpověď 

 

Najblizsou dobou sa mysli

Najblizsou dobou sa mysli odkedy si nakazena.... odkedy ti zacali prve potencialne priznaky.... Na hygienu to hlasi tak kazdy desiaty lekar preto potom su celoslovenske statistiky take ze iba 100 ludi za rok ma ctr.... tam sa nie je coho bat...

 Hlavne sa zacni liecit co najskor.... a co najdlhsie.... dodrzuj odporucane pravidla liecby.... 

Děkuji za odpověď. 

Děkuji za odpověď. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k