DOTAZ

Asi je to hloupost,ani nemám představu,jestli je to možné,ale máte někdo vyhotovené dokumenty ,které jsou dobré ukázat třeba i mému lékaři,ale pouze v češtině!?Jsem v tomto totiž docela bezradná,neumím anglicky a jak jsem koukala,tak moc tý češtiny tam není!Pokud by to šlo,byla bych moc ráda.Mám již vybrané nějaké vaše články,ale např.o tý Wheldonově léčbě a pod.,nemám nic moc.Předem děkuji,EVA Brno

Evo,  k dispozici je jen

Evo,  k dispozici je jen preklad Wheldona a to jeste neuplny a v pracovni verzi v zalozce lecba dole. Pak studie od pana Bazaly a jinak je to bida, sem tam neco...nejak se nikdo k tem prekladum nehlasi.
Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Práci od ing. Bazaly jsem

Práci od ing. Bazaly jsem někdy na jaře nakopíroval, a rozdal jsem ji zatím asi pěti lékařům , se kterými jsem se setkal a snažil se s nimy řešit své potíže. Závěr je takový, že doktoři znají pojem chlamýdie, někteří dokonce ví, že se obtížně likvidují, a to je asi vše. Doktoři si přece nenechají radit od pacienta... To je můj jednoznačný pocit. Děs!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k