Další problémy.

Pořád se musí přidávat další a další problémy. Prvně se mi vpacila bradavka je to teda dost vidět. V mamologicke pořádně mi po ultrazvuku ( na kterém nic nezjistili) řekli že se mi v těle probíhá nějaký zánět a to bylo vše. Lékařům už nevěřím ani nos mezi očima. Napadlo mě jestli to nemůže být nějaký vedlejší účinek léčby. A další problém je dosti bolestivý. Mám na obou patách Haglundovu deformitu ( výrůstky na patách) má s tím někdo zkušenosti? 

vyrustky na patach muzou mit

vyrustky na patach muzou mit mnoho pricin - ja  je mel/mam asi jeste taky. Maji je casto sportovci, i ja behal velmi casto.. ale stejne si myslim, ze to je jen unikove misto pro bakterie (protoze nohy obecne maji horsi prokrveni nez jine casti tela). Me teda zrejme  pomohla razova vlna (tak to zkus).. neboli to..  ale je treba minimalne 5 navstev a rozhodne zkus podpateky do bod (to muzes udelat hned) ..neveril jsem, ale neuveritelne to ulevuje!!!

 

 

watch my profile

update:  razova vlna uplne

update:  razova vlna uplne nepomohla... takze problem v nohach setrvava

watch my profile

Já podstoupila pouze

Já podstoupila pouze rehabilitace bez kterých by mě doktorka nemohla poslat dále třeba na ty rázové vlny nebo ozařování. Dost se mi to uklidnilo i když někdy zabolí tak se to dá přežít. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k