Chlamydiová infekce plícní

Ještě prosím, v případě, že

Ještě prosím, v případě, že bude potvrzeno, jako kombinaci zvolit pro začátek? Já mám nyní zajištěno na 18 dnů ještě Doxy a koupila jsem si dnes jako laik ACC long, neboť je tam acetylcystein? Má opravdu nějaký účinek? PM chlamydil extra asi zbytečná investice, že ano...:(

Mně to přijde jako

Mně to přijde jako neuroborelioza, ty potíže na to dost ukazují ( + ostatní přidané koinfekce, to už pak jde ruku v ruce). Mohla jste jí mít v sobě dlouho a stresem se vše aktivovalo. Bohužel i testy jsou ošemetné, u více rozjetých neuropotíží jsou většinou již negativní. (těch lidí, co měli neuropotíže a bylo jim hodně zle a výsledky krve negativní - znám velmi, velmi hodně) .  Klinický stav bohužel neodpovídá papírům z laborky ( na narvech je tak malé množství bakterie, že laboratorní technika/testy nevyhodnotí protilátky jako pozitivní, či imunitní systém je vyčerpaný a protilátky netvoří). Zkuste i nějaké bylinky - kniha Buhner, Borelioza, detox, zelené smoothie . Vše brát poctivě, dlouhodobě, je to běh na dlouhou trať.

Každopádně uvidíte podle testů a co na to řekne doktor. Já bych se léčila nějakou kombinací atb. max. půl roku a pak byliny, detox atd.. a to opravdu hodně a poctivě. Sauna, koupel- detox atd.. Studujte, zkoušejte, experimentujte, makejte na sobě - ať je Vám lépe - vím o čem mluvím, také jsem tím vším prošla.

Hodně štěstí.

P.S. Pokud máte Doxybene - přidejte k tomu Azitromycin, Sumamed - po, st, pá (500mg). Entizol až v pozdějším čase, ale to chce konzultovat s dokotorem.

"...Já bych se léčila nějakou

"...Já bych se léčila nějakou kombinací atb. max. půl roku a pak byliny, detox atd.. a to opravdu hodně a poctivě...." máš na to kromě svého zbožného přání na svou "intuici" nějaké vědecké podklady, nějaké práce ve věci erudovaných vědeckých, lékařských či univerzitních pracovišť majících minimálně stejnou váhu a důvěryhodnost, jako třeba Patenty Vanderbiltovy univerzity či Empirická antibakteriální terapie infekce Chlamydophila pneumoniae při roztroušené skleróze. David Wheldon MB FRCPath či Strattonův protokol atd.

Bylo tu už hodně takových, co měli podobné představy a výsledek? Cesta do pekel! 

Půl roku možná funguje u čerstvé infekce, ale i tam běda, pokud se nerespektuje nutnost kompletního pokrytí všech stádií patogena, ale i souběžných přidružených nákaz. Jinak se to vrací. 

 

 

"Před dvěmi měsíci jsem poznala velmi krátkou známost, bylo to krátké rozhodnutí okamžiku, vteřiny. Poté se začala projevovat slabost, únava, bolesti kloubů, svalů, brnění konečků, chvění zad, dnes se vyspím tak čtyři hodiny, protože mám záškuby svalů, brečela jsem o vánocích jak želva, proč, proč zrovna já, proč, když věděl, že není oka se mě raději velkým obloukem nevyhnul... Můj zdravotní stav všichni přisuzují ztrátě zaměstnání, jenomže v tom se mi naopak ulevilo (ale byl to celoroční stres). ..."

"...(ale byl to celoroční stres). ..." 

V tomhle případě to  svědčí na už dlouhou chronicitu, a ta "známost" tomu již dodala jen korunu. 

Každopádně asi ti nezbyde nic jiného, než to začít řešit, jakou cestu si vybereš, je na tobě, a hlavně spíš bohužel na daných možnostech. 

 

Hodně štěstí!

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane a kdy je ta spravna doba

Jane a kdy je ta spravna doba na vysazeni atb? Cetla jsem dost prispevku, ze i po x letym CAPu se vse vratilo. Muze se to vratit mne po1/2 roku atb. Stejne jako tomu, ktery ho bral 3 roky a vice. Kde je ta jistota, ze je vše zlikvidovane po pul roce ci po 5 letech? Neni zadna a poradne se stejne nevi, jak to vse funguje.

Je to asi individuální,

Je to asi individuální, někomu stačí rok, jinému nestačí pomalu deset, někomu nepomůže už ani svěcená voda... v sázce je strašně moc faktorů, délkou doby od počátku nákazy počínaje přes  počet souběžných nákaz, stav vlastní imunity daný jak dědičností, tak zasažením vlastní  nebo přidruženou infekcí, vliv má určitě i životní prostředí - plísně, zátěž kovy atd., v neposlední řadě psychika na pozadí zázemí postiženého... je-li člověk ve stresu, protože mu nikdo nevěří, přijde o práci a příjem, neví bude-li ráno na housku atd., to hodí každého pár let zpátky. No nic, k otázce "kdy je ta spravna doba na vysazeni atb?" Když se jeden cítí tak, jako před počátkem potíží. Bohužel, čím déle to začne řešit, tím více mu zůstane pozůstaků po infekci v podobě organických změn postižených tkání a s tím spojených potíží. Jak poznat, co je ještě potíž způsobená přímou souvislostí s patogenem, a co je již jen následek bývalé nákazy, to nevím.  Bohužel, je-li chronicita zanedbávána  příliš dlouho, nějaká ta památka na byť už úspěšně zlikvidovanou nákazu zůstane. Ale na to by měli být doktoři cvičení, aby to věděli, kdy skončit, nebo se zaměřit na další. Bohužel realita je taková, že ti raději strkají hlavu do písku jako pštros... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jan a ty máš nejaké podklady,

Jan a ty máš nejaké podklady, štúdie a vedecké prace ktoré by nasvedčovali tomu že by pol roka ATB kúry nestačilo? :D 

Zase tu šermuješ s Whealdonom a Strattonom ako keby to boli jediní dvaja neomylní ľudia na zemeguli. oni majú nejaké in vivo štúdie? .... Ak áno, sem s nimi.... 

Ak sa nebavíme o tom že JEDNEJ ZENE, PANI WEALTHONOVEJ, SA RAZ V ROKU 2000 PODARILO ATB VYLIEČIT RS a že nejaké in vitro pokusy ukazujú čo by na chlamýdie mohlo dobre zabrať.... tak sme na nule... 

Vieš dokým nebudeme mať v rukách štúdiu kde 1000 ľudí s potvrdenou perzistentnou infekciou cpn absolvovalo liečbu ATB protokolom 1 rok, 2 roky 5 rokov a 10 rokov s tým že tretine dávali placebo, tak sa tu "vedou" veľmi neoháňajme.... práve veľká väčšina absolutne seriózne vedeckých článkov tvrdí, že komplikovanú či chronicku infekciu cpn vyliečia za 21 dní jedným druhom ATB... (POZN: Aziati RS nemajú ale cpn ano.... vie toto stratton vysvetliť? :) )

Momentálne je rovnako pravdepodobne že sme všetci posadnutý zlými duchmi ako to, že máme bakteriálnu infekciu s ktorou sa živote stretol takmer každy človek na planéte.... Vieš veď takisto sú zaznamenané dosvedčené prípady úspešného exorcizmu.... 100% science....  

Takisto ako zarytý veriaci, ktorý chce presvedčiť všetkých neveriacich o tom že biblia je postulát (a veda je hluposť) a pri svojom prvom argumente použije vetu "vedci stále nevedia vysvetliť že" .... pri druhom argumente použije vetu "Vedci už dokázali že "... 

Bavíme sa o hypotézach a o experimentálnej liečbe pripadne skusenostiach jednotlivcov.... žiadne FAKTY ani DOKAZY... 

Proste sa neopierajme o vedu ako takú, ak so svojimi úvahami ideme absolutne proti nej.... 

"Jan a ty máš nejaké

"Jan a ty máš nejaké podklady, štúdie a vedecké prace ktoré by nasvedčovali tomu že by pol roka ATB kúry nestačilo? :D " jo, moji maličkost, moji malou zkušenost na vlastní kůži! Po půl roce jsem si ještě netroufl na kompletní protokol, zabilo by mne to!

 

"Zase tu šermuješ s Whealdonom a Strattonom ako keby to boli jediní dvaja neomylní ľudia na zemeguli. oni majú nejaké in vivo štúdie? .... Ak áno, sem s nimi..." máš možnost si je vygooglovat a přečíst. Oni se tím sajrajtem na rozdíl jiných zabývali, na rozdíl od jiných, keří jsou zatuchlí středověkým myšlením a být na nich, na těch zamrzlých hlupácích, kteří snad dodnes věří, že země je placka a oni střed vesmíru, jsem mrtvý...

 

"Vieš dokým nebudeme mať v rukách štúdiu kde 1000 ľudí s potvrdenou perzistentnou infekciou cpn absolvovalo liečbu ATB protokolom 1 rok, 2 roky 5 rokov a 10 rokov s tým že tretine dávali placebo, tak sa tu "vedou" veľmi neoháňajme.... práve veľká väčšina absolutne seriózne vedeckých článkov tvrdí, že komplikovanú či chronicku infekciu cpn vyliečia za 21 dní jedným druhom ATB... (POZN: Aziati RS nemajú ale cpn ano.... vie toto stratton vysvetliť? :) )"

Kdybych na to čekal, na těch ",,,1000 ľudí s potvrdenou perzistentnou infekciou cpn čo absolvovalo liečbu ATB protokolom 1 rok, 2 roky 5 rokov a 10 rokov s tým že tretine dávali placebo,...", tak se tu s tebou nebavím, ale čuchám dávno ke kytičkám zespodu, ke kořínkům!

A jinak viz úvod:

"3. Tento web je sdružením pacientů, kteří se léčí kombinovaným antibiotickým protokolem podle doktora Davida Wheldona nebo Vanderbiltským protokolem doktora Strattona. Wheldonův kombinovaný antibiotický protokol naleznete ke stažení zde a Stratonův Vanderbiltský protokol zde.  Tento prostor není určen pro komerci ani prodej léků, prosím respektujte to. Také nejsme lékařská poradna a žádnou část obsahu fóra a blogů nelze považovat za medicínskou radu ani za individuální návod k léčbě, vždy spolupracujte při léčbě s vaším lékařem. Informace zde uvedené mají pouze vzdělávácí charakter...". 

Tak to bylo myšleno před 12 lety, když se tyhle stránky zpustily v dobré víře, že se tu sejde pár, 5, 6 lidí, že si popovídaj o bídě a utrpení, nikdo netušil, že to budou tisíce přístupů, že se to týká tolika lidí... No a pokud je ti to proti srsti, nečti to, neztrácej čas a sežeň těch 1000 ľudí s potvrdenou perzistentnou infekciou a urob tu štúdiu, ať se věci pohnou a neplač jako malé děcko, co mu sebrali hračku. Dupat a vztekat se umí každý malý mazánek, ale něco udělat, něco se naučit, něco vymyslet, to žádný vztekloun nedokáže, ale prudit, to jo.

 

"...práve veľká väčšina absolutne seriózne vedeckých článkov tvrdí, že komplikovanú či chronicku infekciu cpn vyliečia za 21 dní jedným druhom ATB... (POZN: Aziati RS nemajú ale cpn ano.... vie toto stratton vysvetliť? :) ).." co je seriózního na tom, co někdy někde někdo vypustil z huby, někdo to opsal a po něm to opisují všichni jak malí smradi ve škole? Kdo z těch opisálků někoho vyléčil? A co ty víš, jestli někdo má či nemá RS? Je snad pravda, že tam, kde je dostatek slunce, kde lidé netrpí nedostatkem vitamínu D, že se jich RS netýká, také nikdo neříká, že RS= vždy cpn. Pouze to, že např. viz Faerské ostrovy, kde RS nikdy nebyla, najednou byla, když tam asi s vojskem přišla i cpn. Tak dělěj, zrealizuj nějakou tu studii, nečekej na jiné, budeš slavnej, máš možnost, nečekej, až to udělá jiný a možná dostane Nobelovu cenu...

březen 2013 ukončení CAPu 

trikrat si zdorazdnil že by

trikrat si zdorazdnil že by si bol mrtvy keby si nebol na CAP.... to je môžno, podotýkam možno pravda.... alebo minimálne by sa ti žilo ťažšie... ale zase sme pri tom že je to iba skúsenosť jednotlivca.... a skúsenosť jednotlivca je nič... každý môžeme mať nejakú inú chorobu a nie každá choroba sa dá vyliečiť strattonovým protokolom na chlamýdie... 

druh vec je či si naozaj bojoval s chlamýdiou alebo s niečim iným... zabrali ti ATB ale mohla to byť kludne aj borela alebo niečo iné... možno chlamýdiové zápaly pľuc sú skôr dosledok ako príčina.... vedci dneska už priznávajú že borelióza je ťažší oriešok ako sa pôvodne myslelo..... ale okrem whealdona a strattona si (asi) nikto nemyslí, že viac ako 6 týždnová kúra je na chlamýdie nutná.... a navyše cpn má fakt skoro každý desiaty človek a 90% z nás má na nich IGG protilátky.... potom je otázka či tvoj 7-10 ročný protokol má zmysel ak by si sa tým svinstvom nakazil opatovne pri prvej ceste autobusom... 

Faerské ostrovy sú fajn príklad ale to nasvedčuje iba tomu že RS má infekčný spúšťač (nepriamu príčinu).... je asi tak milión druhov vírusov a 100 druhov baktérii okrem cpn ktoré by to mohli spôsobovať.... 

Ano keby si mi dal milion eur, spravím ti takú štúdiu že by to bolo na nobelovku... ale asi ho nemáš a ja a tiež nie.... 

Neber to vôbec osobne, ja na teba neútočím ani nevyplakávam... ja ti iba oponujem a argumentujem... 

 

1) měj na paměti slova

1) měj na paměti slova Lerakem zmíněného Hnízda, jste nemocní, protože se nemáte dost rádi...

2) Kdybys četl pozorněji, tak to, co jsem já napsal, si vůbec s tvými argumenty neodporuje... 

3) "...ale okrem whealdona a strattona si (asi) nikto nemyslí, že viac ako 6 týždnová kúra je na chlamýdie nutná.... a navyše cpn má fakt skoro každý desiaty človek a 90% z nás má na nich IGG protilátky.... potom je otázka či tvoj 7-10 ročný protokol má zmysel ak by si sa tým svinstvom nakazil opatovne pri prvej ceste autobusom..." 

Tak, aby bylo jasno, "90% z nás má na nich IGG protilátky" a 10% je falešně negativních...

zbytek viz můj blog. Tam se dozvíš, co udělala ta tvoje "6 týždnová kúra", kterou mi doporučili na SZÚ po pozitivních testech, že se najednou v testech po roce, dvou na CAPu vyskytla akutní infekce, IgM,  a nebylo to, že bych se "nakazil opatovne pri prvej ceste autobusom..", protože těch pár EB z kapénkové nákazy by muselo chcípnout dřív, než bych je polknul, byv nacpaný tím CAPem. 

 

" potom je otázka či tvoj 7-10 ročný protokol má zmysel..", člověče, má smysl, ale pochopíš, až tě ta tvá suverenita možná jednou dostane tam, kde jsem byl já.  Já byl totiž taky tak chytrej, jako ty, roky, takhle jsem argumentoval těm, jako ty, co byli už v řiti, no a pak jsem byl najednou v řiti já! Ležák, který čekal na pohotovost, aby mu vrazili do zadku Dolminu, aby dožil vůbec rána... Tenkrát jsem poslouchal kydy sousedů, když jsem se plížil o berlích se skřivenou hubou bolestí, musíš sportovat, plavat, běhat... dneska je potkávám o berlích se skřivenou hubou bolestí a já chodím sportovat, plavat, běhat... já chroupu ředkvičky, oni Tramal... přeber si to jak chceš! Cesty boží, pardon lidské, jsou nevyzpytatelné. Jednou jseš nahoře, jedou dole...

 

Nicméně, pokud někdo tomu nevěří,  že je to na dlouhou míli, na roky, ta léčba, ať  ho vůbec ani nenapadne do toho jít, ani ATB ani byliny, Buhnera, Cowdena atd., protože by to při prvním problému (jak tu všichni rádi učeně melou cosi o herxu...) vzdal, nedodělal... a je jedno jestli je to chlamydie, borelie, bartonela atd. či směska, protože ty potvory při čemkoli, co je  ohrožuje přejdou do těch spících, skrytých, kryptických forem a pak, jak ucítí čistý vzduch, zaútočí v plné parádě znovu a po každém extempore s nějakou krátkodobou léčbou při kolapsu vždy s ještě větší silou... je to buď, anebo, hop, nebo trop! Polovičatost se obyčejně krutě vymstí! 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

no nie je to úplne jedno či

no nie je to úplne jedno či je to borelia alebo chlamydia...

lebo ty odporúčaš všetkým CAP - slabé dávky - azi+doxy+enti pulzne.... a potom snáď nejaké obmeny.... aj napriek tomu že osoba ktorá je zakladateľkou blogu nemá žiadne výsledky iba príznaky.... resp. už má všetky výsledky negatívne a je na diazepame, pokial som správne pochopil... 

na boreliózu je to podľa mňa dosť neefektívny protokol.... zbytočné budovanie rezistencie, dve bakteriostaticke ATB v kombinácii, pomalá a vleklá liečba, neistý úspech... atd atd... 

na chronickú chlamydiu by mal byť cesta k úspechu.... uznávam... 

Dokým nebude diagnóza tak je priveľmi horlivé tlačiť človeka do ATB.... 

nějak se v tom ztrácím,

nějak se v tom ztrácím, pleteš páté přes deváté. Tady je to o plicních chlamydiích. Bohužel ale většinou v souladu s pořekadlem, že čert chodí na velkou hromadu, ono se většinou časem ukáže, že se jedná většinou o souběh více nákaz. A protože k takovým potížím, které donutí jednoho chodit po ddoktorech většinou dojde v až době, kdy už se jedná o chronicitu, dle testů je každý zdravý jako rybička, byť leze po čtyřech s vyplazeným jazykem. Testy neumí chronické nákazy, testy jsou děláné na akutní stavy, a pamatuj, že prvních 6 týdnů po nákaze nenajdou nic, pak se najde IgM, to však rychle zmizí, pak je tam IgG.. ale  hlavně když se člověk někam dostane, už tam obyčejně není nic! Příklad, máš cosi, co vypadá jako chřipka, viróza, v kartě je viroza akuta, dostaneš aspirin a má úcta! Ono to samo nějak vyšumí. Za pár neděl tě to znova porazí, možná něco uslyší na plicích, dostaneš krabičku ATB, ono to zase nějak vyšumí. A tak se to párkrát opakuje. Až je zle už moc. A protože aby se tě zbavili, udělají testy, které vyjdou negativně, či tzv. falešně pozitivní, či hraniční, či recentní, již neaktivní, nedávno prodělaná infekce, anamnestické protilátky apod. Takže simulant! Krom toho ty testy udělají jaksi v době, kdy nemáš potíže. Příklad, je zle, jdeš k doktorovi, ten tě pošle dejme tomu na inunologii. Tam tě objednají za dva tři měsíce. Tam tě proklepou a nic nenajdou, objednají zase za tři měsíce  s tím, že máš jít 14 dní před tím na krev na testy, aby ti řekli, že nic nenašli... no a pak začeš pátrat na iternetu, a dozvíš se prd! Protože si tu každý léčí své mindráky...

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Líbí se mi ten komentář moc:)

Líbí se mi ten komentář moc:)

Mikuláši, tak tomu říkám

Mikuláši, tak tomu říkám klepnutí hřebíčku na hlavičku. Lépe bych to nenapsala Wink

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Dobrý den, píšu z nemocnice,

Dobrý den, píšu z nemocnice, ale pochopila jsem, ze zbytečná ztráta času. Od čtvrtku pouze chemické driaky, kapacky, na večer neurol a diazepam abych spala a neměla zaskuby:), primář mi při první kontrole zmínil, az jej budete mit, muzete nam jej ukazat? Nikdo se mnou nekonzultuje, co vlastne dostavam, co mam v kapacce, pri rtg patere po 4 snimku jsem se ptala kolik toho vlastně mám? A bylo mi řečeno deset, proč a z jakého důvodu? Tenhle přístup nechapu, navíc, pri stavu vyčerpanosti další rentgenové zátěž. Vyšetření a komunikace zde nulová. Cesta sem byla zbytečná. Výsledky testů dle i munologa jsou negativní na iga, igm, igg hodnoty. Metodou Elisa a Clio. Protilátky vytvoreny  igg na ebv, cmv, mycoplasmu, to je vsak delsi záležitost a akutně resim dva mesice. V hlavě přímo pocit paleni, mravenceni, bolest páteře. Bohužel nemám lékaře který mi napíše kombinaci ATB, doberu měsíční doxy a s tím si budu muset vystačit. Obvzlášť na severní moravě mám pocit, ze se k žádnému odborníkovi nedostaneme. Navíc, kdyby tady existovalo takové specializované pracoviště jako v Praze, kolik pacientů by hledalo pomoc? Pro me je Klubal v této fázi finančně nedosažitelný, 35 tis.je hodně, nevím, kolik stojí další návštěvy, ale jsem matka s dítětem, která bohužel nevydá tuto částku, byt je to cesta k plnému zdraví. I přes negativní výsledky mám pocit, ze mi ochrnuje půl obličeje, vrací se tinnitus a bolesti, o těch jsem neměla ani páru ale pilulka žádná nepomůže. K ATB bez krevních testů také ne. Pak už jen bylinky a tady osvědčená kombinace na spaní neurol a potom diazepam Ze zdravě ženy k plné invalidite. Ale nefnukat...člověk se musí obrnit a jediné sám si pomáhat. A nebo je to psychosomatika? Zvláštní okolnosti, kdy po dvou měsících mám stejne příznaky jako dotyčný muž....ale aktivni infekce neprobiha.Fakt tomu nerozumím Kazde rano jsem úplně spocena a vystavena z energie....jako spraskany pes.

Nepíšeš nic konkrétního, kde

Nepíšeš nic konkrétního, kde ležíš, kdo tě tam poslal. Na každé kapačce musí být její obsah! Máš právo se ptát a pokud by mi nikdo adekvátně neodpověděl, podepsala bych reverz. Moc nevěřím, že ti pomůžou. Až ochrneš, zavolej si záchranku, to tě pak vyšetřovat a léčit snad budou. Proč myslíš, že potíže ti nemůže dělatebv, cmv, mycoplasma, byť v IgG, ale hodně zvýšené? Co víc dělali? Však ti nedělali jiné brebery, tak nemůže nikdo říct, od čeho potíže máš. O Praze a cenách máš špatné info.Já dnes být mladá a mít malé dítě, tak prodám vše i postel na testy, abych aspoň věděla, co léčit. Dítě potřebuje zdravou mámu. Od nemocného muže já bych utíkala hodně daleko! Nejsou jen viry, bakterie, ale plísně, prvoci, paraziti.......a každý jsme originál. Vše je o imunitě jedince. 

Fakt miluju to Tvoje

Fakt miluju to Tvoje kopirovani utrzku vet. Vidim kousek v uryvku vpravo a uz vim, ze Jan.

Ne, neprovadim ani provadet zadny vyzkum nebudu ani neminim. Ani moje intuice, jen ma zkusenost. Pisu, ze JA - tzn. je to muj poznatek z meho leceni. Kdy uz vice jak 1/2 roku atb. bylo pro me telo az dost-"naopak pak jiz prevladaly negativni účinky atb. , ktere po vysazeni atb. a nasazeni bylin vse odeznely.  Nikomu nic nenutim, kazdy si svoji cestu stejne musi najit sam.

Moniko, já mám podobnou

Moniko, já mám podobnou zkušenost ze svého léčení i názor na věc. Osobně si myslím, že antibiotika mohou pomoci, ale pouze v případě, že jsou nasazena včas (tedy co nejdříve po vypuknutí příznaků u čerstvých infekcí), že se berou v kombinaci a že je dodržena dostatečná délka léčby (6 až 8 týdnů u čerstvé infekce by mohlo stačit). Bohužel se domnívám, že v chronicitě pak už antibiotika nepomohou a pokud ano, tak jen dočasně a většinou se to pak vrací při sebemenším oslabení imunity, zvýšené zátěži apod. Přeji ti, Moniko, moc a moc, abys ty byla ta výjimka a už se ti to nevrátilo. Myslím si, že v chronicitě není možné patogena úplně zlikvidovat, protože už je dostatečně zakořeněn v buňkách, cystách a vždycky něco zbyde k reinfekci (Dr. Ď. tuším uvádí nějakých 8%). Podle mne právě dlouhodobá ATB léčba je cestou do pekel, protože hrozí nebezpečí nevratných změn na střevním mikrobiomu a tím tedy vlastně oslabení imunity. Svůj názor neopírám o patenty, jen vycházím z toho, co jsem na vlastní kůži poznala a co jsem vyčetla na tomto fóru i jinde. Nikdo dodnes ani vlastně neví, zda chlamydie je bakterie, virus nebo obojí. Já se domnívám, že to  může být i hybrid, protože se chová tak i tak. Tím bych si vysvětlila, proč mi asi nejvíc zafungovalo koloidní stříbro, neboť to účinkuje proti obojímu. Každý si musí najít tu svoji cestu k uzdravení, tady asi neplatí paušální protokoly pro každého, ale je nutné sestavit si kúru na míru.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ahoj Brainstorm, no, i já mám

Ahoj Brainstorm, no, i já mám stejný názor na věc. To víš, že jsem milionkrát zvažovala, že se budu léčit x- let atb, protokolem , ale nakonec jsem z toho ustoupila. Sice vím, že ty potvory v sobě mám ( a ve finále, kdo je nemá?), jen je prostě nepustit ke slovu. Snažím se být hodně opatrná, ale... Když jsem zvažovala  léčení na X let atb. tak mi pořád vycházelo, že co, když léčbu po 3 letech dokončím a za 2 měsíce to mám znova a ve finále po tak dlouhé době atb. vše zhuntované a imunita v čoudu a vezu se v tom zase nanovo a ještě hůř. Já bych to ani nevydržela tak dlouho brát , pro vedlejší účinky - hlavně Minocyclinu .

Takže jsem zvolila 1/2 roku CAP a pak  přírodní prevenci - Buhner a vše co mám psané v blogu. Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží. Zatím jsem stále OK. Taky nevím, jak dlouho to vydrží. Vydrželo by moje zdraví déle pokud bych byla 3 roky na atb?

Ale je to jen můj názor , moje zkušenost a nikomu nic nevnucuju. Spíše plno otázek a neznámých..

Brainstorm, prosím,napiš mi, jak a jaký užíváš to koloidsní stříbro, chtělo bych ho taky zkusit, zatím jsem neměla odvahu. Mám tady flašku a je na ní napsáno Ag100, stříbrné tonikum na tvář a dekolt, Pharma Activ, hustota 40ppm. Je to ono, nebo užívaš něco jiného ? Díky M:)

Já taky neměla odvahu užívat

Já taky neměla odvahu užívat vnitřně koloidní stříbro, ale nakonec, po prostudování o něm kde čeho, jsem si řekla, že to určitě nebude horší, než brát dlouhodobě ATB. Já jsem byla na Strattonovi celkem necelé 4 měsíce a jsem ráda, že jsem nepokračovala dýl. Viděla jsem, že to nikam nevede, že mne to nikam neposunuje, jen se vše rapidně zhoršovalo. Přes všechna dietní opatření jsem si vypěstovala docela solidní kandidu, která naštěstí po vysazení ATB brzy odezněla a i přes tuny probiotik nesmírné zažívací potíže, které už jsou také naštěstí ty tam.  Hned po vysazení ATB jsem užívala bylinné tinktury od p. Podhorné a po dalších dvou měsících jsem si ze své cesty z USA přivezla plného Buhnera. Asi tři týdny po nasazení Buhnera jsem nasadila KS. Koloidní stříbro v tak vysoké koncentraci 40ppm neužívat vnitřně v žádném případě, v takové koncentraci je to vhodné jen pro vnější užití. Já jsem začala na 10ppm třikrát denně 25ml, ale měla jsem mít raději ze začátku jen 2x denně, neboť přišly šílené Herxy. Teď jsem zvýšila koncentraci na 15ppm, a to je taky konečná, silnější koncentraci vypít bych už neměla odvahu. Teď toho dávám v těch 15ppm jen dvakrát denně a zjišťuji, že Herxy jsou tak akorát, tedy jsou, ale snesitelné. Neužívám pořád, dělala jsem pauzy 3 týdny ano, 3 týdny ne. Teď dělám 2 měsíční přestávku. Chci dát ještě aspoň tak 2 dávky vždy po 2 měsících pauzy, a pak už jenom Buhner, tedy pokud budu bez příznaků, nejméně rok, ale lépe i dva, protože infekci mám chronickou. Jinak hlavně pohoda, žádný stres, zdravá strava a hodně pohybu.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Moc děkuju za radu  a ředíš

Moc děkuju za radu  a ředíš to stříbro sama na uvedenou koncetraci nebo kupuješ přímo? Můžeš mi napsat co kupuješ a kde? No, já taky mám chronickou infekci - uklizenou do kouta :) a tím, že jí otravuju život bylinkama atd.. Ještě co vidím jako velký zabiják pro mě je teda stres, přesně jak píšeš, to se snažím eliminovat, ale v této době - to je teda těžký úkol.

Moniko, zatím mám levný

Moniko, zatím mám levný zdroj, který bohužel nemohu prozradit. Chystám se ale si přístroj koupit a vyrábět si KS sama. I po odeznění všech příznaků zvažuji, že by se to mohlo hodit a pravděpodobně budu pak dávat kúru tak 2x ročně preventivně, prý je to dobré i jako prevence např. proti chřipce, jelikož to účinkuje i proti virům. Rozhodně asi lepší než očkování, mně se totiž chlamydie i mykoplasmy pneum. rozjely po posledním očkování proti chřipce před 4 lety, a tak mám podezření, že očkování tomu napomohlo. Základní vybavení k výrobě vyjde asi na 5500 Kč, čož není tak velká investice, uvážíš-li, že to máš doma k dispozici napořád. Budu si kupovat ten přístroj, který mi umožní si požadovanou koncentraci nastavit. Tu vyšší koncentraci kolem 40ppm užívám občas jako pleťovou vodu a na akné, je to paráda.  Jelikož mně se KS osvědčilo, tak si ten přístroj asi pořídím. Jak říká Laďka, vyrobeno doma máš aspoň zaručenou kvalitu koloidu (což je velmi důležité) a máš to čerstvé a vždy po ruce.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

5500,- Kč, to bude i s

5500,- Kč, to bude i s majitelem? Nemáš nikoho, kdo tomu rozumí a umí sestavit za pár kaček? Stříbrné dráty přijdou na pár stovek a jsou nekonenčné. Pak už jen voda od Kulicha. Ty máš akné? A co styfylokoky? 

Pět tisíc pro mne je možná

Pět tisíc pro mne je možná jako pro tebe pět kaček a já nemám čas ani náladu hledat někoho, kdo mi to sestaví. Stafylokoka mi nenašli a akné občas mívám při Herxech, pravděpodobně vlivem uvolněných toxinů z vymírání breber. KS 40ppm ti krásně vyčistí pleť a vyjde to levněji než kosmetika. Můžeš vyzkoušet.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Moniko, ředit se nemůže.

Moniko, ředit se nemůže. Nemůžeš přidat ani dva koloidy dohromady. Tak, jak je vyrobeno, nechat a spotřebovat. A mít uloženo mimo dosah počítače, mobilu...

Přesně tak. A taky, uchovávat

Přesně tak. A taky, uchovávat v uzavřené tmavé skleněné lahvi a nevystavovat přímému slunečnímu zaření ani styku s jinými kovy (tudíž při dávkování ne na kovovou lžíci, ale nejlépe nalit přimo do skleněné odměrky). Maximální spotřeba vnitřně je doporučena 40litrů ročně a celkovou denní dávku ne vyšší než 1dcl.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ahoj Moniko a Brainstorm, já

Ahoj Moniko a Brainstorm,

já jsem začala po delší několikaleté pauze vyrábět stříbro doma a dělám také koncentraci 15 ppm. Myslím, že se to pro delší užívání vyplatí vyrábět sama. A také máš větší jistotu,  že tam ta koncentrace je, časem to vyprchává. Zatím ale nemohu říci, jaké má na mě účinky. Když jsem ho aplikovala ještě před léčbou u dr. Klubala, tak samozřejmě samotné mi nijak nepomohlo.

Pro Brainstorm: prosím, jak se Ti projevovala candida a zažívací potíže?

Děkuji. Laďka

Laďko6, já měla kandidu na

Laďko6, já měla kandidu na jazyku a v krku (bílo a potvrzeno na ORL), na genitáliích (bílé fleky, které strašně bolely - potvrzeno na gynekologii)) i ve vlasech (vypadá jako lupy). Co se týká zažívacích potíží, tak hlavně plynatost a bolení břicha, což jsem nikdy před ATB nemívala.  Všechny tyto potíže mi kompletně odezněly do měsíce po vysazení ATB, ovšem já jsem ATB neužívala naštěstí tak dlouho.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

No, právě, já nic potvrzeno

No, právě, já nic potvrzeno nemám, ani z biopsie jícnu a slinných žláz, ani ze stěru jazyka. Dle dr. K. mám ten druhý typ kandidy - nemám tu, co napadá sliznice jakoby zvrchu. Vytlačuju bílý šlem z jazyka, zevnitř sliznice... Ohromně mě pálí, svědí, štípe. brní všude po sliznicích či nervech? - v zažívacím traktu, vevnitř v těle , uvnitř na hrudi, je to příšerné... vypadá to také na nervy - určitě jsou postiženy nervy - možná vším dohromady - candidou, borelií, chlamydií, mám narušenou strukturu jazyka a patra .. no hrůza. Jsem už skoro rok na přísné dietě ... a nic. Ukrutně mě pálí a štípou a brní nervy kolem trávicího traktu a v puse. Plynatost mám, ale už menší a břicho mě nebolí, průjem nemám..Mám toho zřejmě víc dohromady. Je to děs běs.  Končetiny, klouby a hlava - prostě celý člověk. Ale nejhorší je to v puse, krku, na patře a na hrudi a uvnitř v celém trupu.

Marcys123, omlouvám se za

Marcys123, omlouvám se za "únos" tvého blogu. Já osobně podle příznaků, jak popisuješ, taky spíš typuji, že můžeš mít boreliozu, ale mohou tam být i koinfekce. Na testy protilátek moc nespoléhej. Na tvém místě bych nejdřív vyloučila ostatní možné příčiny tvých potíží, mezitím už můžeš užívat třeba byliny na podezřelé infekce. Slyšela jsem o Cowdenovi, který pokrývá borelie i koinfekce. Dlouhodobou ATB léčbu zvaž, ale výsledek není zaručený a riziko nepříjemností z vedlejších účinků velké. Já bych se k ATB upnula až na posledním místě, pokud by vše ostatní selhalo. Ať už se rozhodneš pro jakoukoliv variantu léčby, přeji ti hodně štěstí a brzké uzdravení.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Nemůžu si pomoci, ale už

Nemůžu si pomoci, ale už jenom čekám, kdy sem nastoupí Zedníček s tou pružinou a začne "léčit" jako v Básnících. Že Jan používá citací z těch jabkáren co tu píšete -  je třeba vždy argumentovat na základě NĚČEHO. A to vyvrátit nebo potvrdit. Tady je to ale DOOPRAVDY o ATB protokolech a ne o stříbrných drátech a všelikém ničím nepodloženém planém zdarvoživstvím! To jsou takové ty "ženské techniky". Ještě očekávám, že s tu rozvine hutná debata o reiki, možná i něco o andělech, živé vodě, zapperu, a tak...Nebo to směřuje ke Hnízdilovi. Ten vám řekne, že jste nemocní, protože se nemáte dost rádi. Přitom je to bývalý člen společnosti skeptiků Sysifos. Zejtra jdu na kolo, chci ujet alespoň 80 km. PROTOŽE MNĚ Z TOHO ATB - vytáhly. Ne navždy a ne úplně...ale mohu žít. a s tím stříbrem opatrně!!!

http://extrastory.cz/muz-popijel-koloidni-stribro-az-cely-zmodral.html

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

No jistě musel zmodrat, když

No jistě musel zmodrat, když to popíjel ve velkém a dlouhodobě. Když například zbaštím krabičku antibiotik či jiného léku na posezení, tak nejspíš umřu. Všeho moc škodí, i toho dobrého ...  Hlavně by tady měli rozdávat rozumy lidi, kteří se vyléčili nebo aspoň stabilizovali a nemusejí se každé čtyři měsíce ládovat další čtyři měsíce palbami antibiotik, aby se pak tady mohli pochlubit, že ujeli 80 km na kole.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ještě takový drobný dotaz -

Ještě takový drobný dotaz - to Mikuláš Novák - když to tak úžasně zpochybňuješ - léčil jsi se vůbec někdy a jak dlouho nějakým standardním protokolem, dle tvého blogu tak 4 týdny čímsi, 6 týdnů onímsi - empiricky (?) 

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Ano... 6 týždňová liečba mi

Ano... 6 týždňová liečba mi výrazne pomohla.... dovolím si povedať že ma na 90% vyliečila.... (na 100% to si nedovolím tvrdiť, lebo neviem či by sa mi to do mesiaca nevratilo, tak ako píše Jan)

dokonca mi dosť pomohol čistý holý entizol (ked sa ešte dal zohnať) 3 balenia , 5-6 tabliet na deň.... na cca 10 dní... som sa cítil prvé štyri dni ako zombie ale potom dalšie dva týždne ako malý boh..... (zabral by tak výrazne na chlamýdie? ....asi nie.... )

takisto mi HMATATELNE pomohlol Zinnat na 10 dní v kombinácii s azi.... tesne predtým som mal Amoxi+azi asi mesiac.... Ale po zinnate sa problémy odbúravali jeden za druhým zo dňa na deň.... (zabral by Zinnat tak výrazne na chlamýdie? ....asi nie.... )

 

Čo sa týka ATB liečby vyzerá to skôr na boreliu ako chlamýdiu....

 

 

momentálne mám skôr problém s recidívou ako s liečbou.... od manželky chytám naspäť takmer okamžite po nechránenom sex. styku....  a teda podľa spôsobu prenosu sa jedná skôr o chlamýdiu tr. ako o boréliu.... 

Čo sa týka príznakov takisto to vyzerá skôr na chlamýdiu ako na boréliu... možno to je kombinácia oboch...

hlavne podľa doktorov mi nič nie je a ja si ATB nevyrobím doma na záhrade.... 

Každopádne z MOJEJ osobnej skúsenosti vyplýva záver, že: 

Ak po pol roku ATB človek nevidí na seba žiadne fyzické ani psychické zlepšenia tak potom si dovolím tvrdiť že ho nakoniec nevyliečia ATB ale vylieči sa spontánne.... teda ide o placebo efekt....  

Preto píšem, že netreba veľmi radiť ostatným len na základe nejakej osobnej skúsenosti.... ja viem že všetci chceme pomôcť druhým ale niekedy je najväčšia pomoc nič nepokaziť.... 

Každý z nás je individualita a nemusíme mať všetci rovnakú diagnózu aj keď máme podobné príznaky.... 

Abychom byli v obraze -

Abychom byli v obraze - použiji známou techniku Jana Wink:

Brainstorm: " Vážení, rozhodla jsem se vám oznámit, že jsem si právě zaplatila doménu u ... hosting company. Vypadá to slibně a velmi dobře. Nabízejí mi velmi výhodnou technickou podporu a cenově velmi dostupné Ajtaky i webové designery. Takže se mám na co těšit. Budu uvádět do provozu zcela nový, svobodný web, na kterém nebudu ukamenovavat nikoho, kdo se bude chtít léčit jinak, než ATB protokoly. Všechny názory na léčbu budou vítány, budou volné a zcela otevřené. Bude se moci diskutovat třeba i tradiční Čínská medicína, akupunktura, akupresura a mnoho dalších. Těším se na vás a otevření nové webovky oznámím. Hodím sem pak odkaz pro případné zájemce. Ahojte."

Tak že člověče nediskutuješ vesele na tom svém webu a lezeš sem, podrážíš bojovou morálku lidem, kteří sbírají odvahu a peníze se zkusit léčit - léky. Ty, co jsi se pohádala se všemi asi 20x a prudíš stále. Tak si zalez do toho Japonska a nech lidi, co zde hledají pomoc na vědecké bázi na pokoji. Takoví nedouklí hurázdravoživové cáklí jakýmisi technikami jsou schopni těm lidem vlastně uškodit, zrovna jako ti doktoři, co vlastně neléčí a říkají, že to není nemoc.

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Leraku, ja jsem se tady s

Leraku, ja jsem se tady s nikým nehádala, já tomu říkám argumentace a prezentace svého osobního názoru. Přestože je to tady klub fanatiků dlouhodobé ATB léčby, já od ní nikoho neodrazuji, dnes je svoboda a každý si se sebou může naložit, jak chce. Upozorňuji na nežádoucí účinky ATB v případě, že by sem vešli pologramotní, kteří o ATB zhola nic nevědí. Ale tady, pokud čtu, se občas diskutují i alternativní možnosti léčby, tak mi na tom nepřipadá nic nemorálního, když se mi např. osvědčily ty stříbrné drátky či jiné věci a chci se se svou zkušeností podělit s ostatními. Já se s nikým nehádám, ale nevím, proč ses tady namontoval do cizího blogu a začal mne napadat. Co tu hledáš, když původnímu pisateli blogu nemůžeš asi nijak jinak poradit. Já ti, Leráku, totiž vidím až do žaludku. Závidíš pacientům, kterým se podařilo se aspoň stabilizovat i bez toho, aniž by se dekády museli cpát ATB a tobě se to nepodařilo. Je mi tě líto, ale tohle ti nepomůže k uzdravení, naopak. Jsi plný hněvu a ten může být blokem k tomu, co by sis ve skutečnosti přál nejvíc, a to je už nemuset brát ATB pro recidivy nemoci. Já vím, musí to být zkličující pocit, ten pocit bezmocnosti. Já za to ale nemohu. Spíš hledej chybu v té "vědecké bázi", o kterou se tady opíráš, jestli to není všechno jenom nějaká pavěda in bona fide.

Nemyslím si, že by tady z mé strany šlo o podkopávání nějaké bojové morálky ostatních, jak tvrdíš. Konec konců, každý nový příchozí má možnost si tady počíst a lehce zjistí, že těch skutečně vyléčených či aspoň solidně stabilizovaných díky dlouhodobé ATB léčbě se sem nehlásí tak mnoho a ta černá kronika vedlejších účinků ATB zde přispívajících taky hovoří za vše. Takže noví si to lehce přeberou, a pokud docela neztratili selský rozum, zařídí si léčbu dle svého uvážení, i bez takových "provokatérů a prudičů", jako jsem tu já.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Děkuji za diskuzi, dala jsem

Děkuji za diskuzi, dala jsem si krátkou procházku, venku je skoro jaro a trochu přišla na jiné myšlenky než v nemocničním pokoji. V některých terminologiich se neorientuji a některé diskuze nechapu:), pokusím se věřit, ze můj stav je psychického charakteru, ale nějaký spoustec tady byl, asi bych si tyhle stavy nevymyslela a záchrannou byly ATB Entizol na pět dnů a doxy, jsem v polovině měsíční davky. Výsledky jsem si nechala poslat v tištěné formě domů, byt v krvi metodou Elisa po chlamydiich trach. a pne a Borelii neni stopa ani protilatek a ani aktivni infekce. Nejaky ten "patogen" me podle meho semlel. Kdo vi, jestli breznovy tinnitus nebyla predzvest, tady pomohly kortikoidy v mega davkach 80 mg. Mozna nekdo tady mel pravdu, ze jsem si sbirala ....Pokud by nebylo lépe, pak si budu pomáhat. Nejhorší jsou ty zada, po kořenovém opichu je cítím jinak, každý pohyb, třes v nich, mravenceni a ty zaskuby. Někdo mi psal v naději, ze za vším nemusí být chlamydie... pěkný víkend přeji. Marcela

Tak na výhřezy ega a takový

Tak na výhřezy ega a takový hnůj již nebudu reagovat. Ale uvědomme si, že nás tady marcys dotázala, co má vlastně dělat, protože je ve špitálu a asi dost zoufalá. Navíc obklopena doktůrky, kteří prd léčí. Prosím tě k tomu Klubalovi, 35 tis je cena za jakési kompletní genetické vyšetření. Tzv univerzální 1/2 hod termín je 8000,- jsou volné ale až v březnu. Standardní rezervace je za 5000,- ale první standardní je za 7000,-. Ty má dnes volné až v květnu. Je to - hodně, pravda.  Jak píše Jan, je skutečně na každém, jakou cestou se vydá. Věz však jedno, pokud se skutečně jedná o nějakou z tady diskutovaných nitrobuněčných infekcí (u borelie je to ale trochu odlišné), ty pracují skrytě a nepřerušovaně. Jeden význačný lékař vyjádřil názor, že léčba (ATB protokolem) bude trvat tak dlouho, jak dlouho se tito mikrobi rozšiřovali po organizmu a postihovaly jednotlivé orgány. Je třeba rychle zjistit o co jde. Je smutné, když takovýto stav postihuje i mladé lidi. Výše popisované "techniky" defakto spoléhají na - imunitu, která si s tím má poradit. Jenže to je tošku mimo,  imunitní buňky jsou samy napadeny a vlivem zásadní odlišnosti fukce těchto mikrobů je nedokážou identifikovat. Někdy dokonce začnou napadat zdravé buňky a ničit je - autoimnitní onemocnění revmatiků atd, Reiterův syndrom...tam pak končí sranda. vyjádření typu "ATB bych nasadila až jako poslední možnost....." - nikdy bych si nedovolil tohle někomu radit,  jak říkám já i Jan - je to na každém. Jinak si možná mnozí všimli, že spousta takových těch "nestorů" tohoto webu, co velmi pečlivě studovali i mnoho zahraničních pramenů v době, kdy o tom nebylo nic moc, snažili se vdechnout tomuto webu celkem solidní duch serióznosti a odborné erudice - za jediným účelem,   POMOCI, sem už nechodí. Hlavním důvodem jsou tyhle výlevy a větraní ega chytráků, kteří zahleňují diskusní fóra nesmysly bez jakéhéliv znalosti a zkušeností s protokoly, o které chtěli ti "moudří" podělit a zprostředkovat ostatním. A HOWGH.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Mohu mít dotaz, je ještě jiná

Mohu mít dotaz, je ještě jiná technika testů kromě testu Elisa?

Mohu mít dotaz, je ještě jiná

Mohu mít dotaz, je ještě jiná technika testů kromě testu Elisa?

Ještě k tvému příspěvku,

Ještě k tvému příspěvku, právě u mne to mělo zvláštně vše rychlý spád, říjen známost, listopad potíže, prosinec jsem nevyšla tři schody. V rodině byla revmaticka horečka. Mám právě pocit, ze něco nastartovalo tohle destruktivní onemocnění, sešup váhy a další příznaky, které jsem uvadela a jsou podobně uváděné i tady... Někdo tady nabízel lednový termín za 6000, s tím, ze snad by sla prerezervace...za 8. 000, v tuto chvíli nevím, a prostředky... kez bych měla kontakt, lékaře, který by na základě uvadeneho, bez prokazatelnych testů, které jsou nyní negat. alespon pokusil nasadit léčbu k doxy, nebo mi ji alespoň adekvátně prodloužit, prd tomu rozumim?Přede si ATB neberou bez lékařského předpisu, nebo ano?:))))

"...V rodině byla revmaticka

"...V rodině byla revmaticka horečka. Mám právě pocit..." těžko radit, ale než půjdeš k tomu, jestli teda půjdeš, Klubalovi, či jinému, udělej si takový tabulkový přehled, co, kdo, kdy, jak... dej to na papír, dej to pak tomu doktorovi, protože až tam budeš, na všechno zapomeneš...

 

Dělali ti test na ASLO?

 

Mimochodem, nemělas angínu? Viz třeba Revmatická horečka a post-streptokoková reaktivní artritida 

březen 2013 ukončení CAPu 

Cetla jsem si tvůj příspěvek

Cetla jsem si tvůj příspěvek znovu...mám neblahý pocit, ze právě budu mít tu autoimunitni nebo revmatickou reakci, viz. příspěvek níže. Bolí me každým dnem více a více svaly, dle dr. je potřeba dovysetrit revmatologicky, zmiňovala, ze dle jedné hodnoty si tělo vytváří protilátky proti vlastním svalum. Klubala bych potřebovala ne za dvacet dnů, ale už zitra:), ale to je maximum, co jsem mohla udělat, finance a takový blízký termín. ' 

@@ 

@@ 

Musím říct, ze po přečtení

Musím říct, ze po přečtení všech příspěvků jsem dospěla k názoru, ze bych svůj blog nejraději smazala:). Přišla jsem v dobré víře, poradit se a defakto jsem pote z celé konverzace nabyla pocitu, ze některé komentáře jsou určeny druhým, snad záměrně a cilene:), v ramci dialogu bych si obecne nedovolila sdělit slovní spojení pletes páté pres deváté,  ale za všechny příspěvky mnohokrát děkuji. Z textů a z toho, co si odnasim, ze na kazdeho plati neco jineho, dulezite je věřit v uzdraveni, pak kvalitní testy, dobrý imunolog, vcasna lecba a posílení imunity. Kéž by bylo mnohem lépe, obecne přeji všem, co je trápí podobné. Bohuzel k nasazeni Atb Entizol, Azitromycin atd. se rychle nedostanu, byt si myslim, ze by v teto fazi mohly pomoci, ale kdo vi.... pro sebe tento prispevek uzaviram a budu hledat cesty, at je lepe. Marcela

Prosím ještě metoda western

Prosím ještě metoda western blot...k určení infekce...je přesnější, četla jsem, kde se da zaplatit?

A jak to probiha?^

A jak to probiha?^

Je to odběr krve, stejně jako

Je to odběr krve, stejně jako Elisa. V různých odběrových místech. Mně ho nechala udělat obvodní, revmatolog a pak u Klubala.

Děkuji moc za odpověď.

Děkuji moc za odpověď.

Marcy, ptáš se a nemáš ani

Marcy, ptáš se a nemáš ani načtenou lištu nahoře! Je tam vše. Takže než se budeš cítit zase hloupě, načti něco! Nebo googli.

http://www.chlamydie.info/node/2418

Googlila jsem ted vsechno a

  1. Googlila jsem ted vsechno a četla listu...., je přesnější a, ptala jsem se , kde si ji můžu udělat, v žádném případě se necítím hloupe:), a nikdy jsem se tak necitila, možná tady v této diskuzi občas ty chytré, nebo hloupe ze sebe navzajem dělat chcete, ale to už jsem poznala:). Do této energie a konverzace se nepridam, pokud jsou v konverzaci vykricniky, je to neslušné.

Da se blog a účet nějak

Da se blog a účet nějak zrušit? 

vždyť tady žádné osobní údaje

vždyť tady žádné osobní údaje nemáš, tak prostě nech účet být, třeba se sem ještě vrátíš. Zatím jsi na začátku a po měsíci ještě naivně věříš, že se tím tvůj starý život nějak vrátí. Za 2 roky to uvidíš jinak.

Mila Marcys, uz bych se taky

Mila Marcys, uz bych se taky jen tak odpojila, kdyby to jen slo... ono to ale nejde...o to jsem se jen pokousela uz pred nekolika lety, ale bylo me odpovezeno,ze to nejde..,je to absurdni, ale nejde to..,,v tomto bahne...prosim ovsem budte si vedoma ze i zde jsou slusni lide....i lekari  kteri Vam jsou schopni  odpovedet...ale ... a nejenom ti..... no, nechci se vyjadrovat vulgarne.... ovsem: musim Vam  to rici uprimne: stydte se , vsicni vy  neodborni, stydte se ze jste v minulosti odpovidali a odpovidate i nyni timto zpusobem nemocnym lidem: stydte se:!

Ja si to vyresim po svem:) už

Ja si to vyresim po svem:) už sem nepůjdu, testy zatím nic potvrzeno nemám, příznaky jsou ale může to stav vyčerpání, nasadila jsem doxy po měsíci a vyjednavam termín u klubala. Důležité je víra. Nashledanou:)

tak hodně štěstí při boji s

tak hodně štěstí při boji s nemocí. Smile

Říkala jsem, ze uz jsem

Říkala jsem, ze uz jsem nekouknu, aleeee, co jsem udelala, tak to za dvacet dnů bych se mela dostat ke Klubalovi ( nekdo mi napsal ja bych prodal i postel, abych věděl co mi je a dítě potřebuje zdravou mamu a myslím ze to byl skvělý impuls, dekuji) i tak je to pro me az za dvacet dnů. Me výsledky, dle interpretace dnes u dr. tam nic není,  jen v igg hodnotě Mycoplasma pneu, hodnota 9.7 a tělo začalo vytvářet protilátky proti svalum, revmatologicke výsledky však chce dovysetrit a prý me někdy objednají a zítra budou volat. Je pravda, ze ty bolesti svalu jsou tak stupen dvacet. Nevím, jak rychle se dostat k antirevmatikum a zda by se pomohl nasadit acylpiryn? Nekde jsem to cetla...Než se dostanu k adekvatnimu dovysetreni a léčbě. Prozatím mám pouze doxy uz jen 11 tablet, zkouším ACC long, 2 tablety, jen tam necítím žádný efekt, chlamydie a borelie jsou negat., ale bylo zmíněno zde, ze Elisa může být nevypovidajici. Koupila jsem si wobenzym, nevím, prostě když jsem potřebovala předtím nakoupnout, pomohl. Některé rady zde byly užitečné, obzvláště setkání s jedním člověkem tady...likvidujici byla vsak nemocnice, po týdnu tam,  a léčení novalginy, neuroly, atrilonem, tramalem, kapackami, a oslabeneho imunitního systému, a deseti rtg snímků páteře najednou, jsem už neusla ani krok, po rentgenu me začalo bolet v trislech a me ženské orgány dostaly takovou dávku, ze jsem ze dne na den přestala mít menstruaci. Presto snad bude lépe a lépe:). 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k