chlamydie trichomatis

Ahoj, léčím  chlamydii trichomatis již přes rok a po sérii antibiotik jsem stále pozitivní. Při poslední léčbě jsem musela vynaložit hodně úsilí abych antibiotika nevyzvracela neb mi dráždí žaludek. Jiná léčba než antibiotiky pravděpodobně neexistuje. Pomáhá mi (dočasně vysoký přísun vitamínu C a selenu) teď přes léto jsem se cpala ovocem jak to šlo a výsledek - spím již pouhých 10 hodin denně a přes den se udržuji v bdělém stavu, až na ty občasné závratě a mlhu. Doktor (gynekolog) tvrdí, že je to běžné u mnoha žen. Už si ani nepamatuji,  kdy jsem měla v pořádku střeva a kdy mě nebolelo v podbřišku. Vím, že je nás víc a že doktoři většinou chlamydie podcenují. Mám strach že po dvouletém boji s těmi odpornými zviřátky budu neplodná a vyčerpaná z toho věčného zápasu o zdravé buňky. Zkoušela jsem rúzné samoléčitelské metody. Např- týdenní terapii česnekovými kapkami a aloe vera s následným týdenním přechodným zlepšením stavu ale teď jsem zase tam kde jsem byla. Někdy přemýšlím jestli je vůbec nějaká cesta ven z tohoto kolotoče. Zatím nemám zprávy že by se někomu podařilo se jich zbavit a nebo je mít alespoň pár měsíců pod kontrolou.

Pomůže mi jakákoliv vaše zkušenost Hana

 

Řekni doktorovi, že žít

Řekni doktorovi, že žít s aktivní bakteriální infekcí v těle rozhodně běžné není. Je dost lidí, kteří se chlamydie trachomatis zbaví celkem snadno, protože ji mají "jen" v urogenitálním traktu... ale pak jsou případy, kdy chlamydie napadají další orgány a těch se konvenční léčbou na urogenitální infekci zbavit nedá. Pokud máš závratě a "mlhu" tak je zcela zjevné, že u tebe jsou již v nervové soustavě a proto by se měla léčit i nervová soustava... také to může být působení virů, které se aktivují na oslabeném imunitním systému... Wheldonův protokol by měla být cesta, jak proti téhle infekci bojovat, protože krátkodobé dávky antibiotik ti jen uškodí a poschovávané cystické bakterie nezničí.

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

Ahoj Hano! Vítej na webu.

Ahoj Hano!

Vítej na webu. Popsala si to celé poměrně stručně a je na to i poměrně stručná odpověď. Zatím je mrháním času i energií čekat na to, že by si s tím čeští lékaři poradili. Radím ti, co nejdřív najet na Wheldonovu léčbu, poctivě ji dodržet a dostaneš se z toho. Všechny informace o ní a ještě mnoho dalších tu najdeš.

Co se týče zkušeností, s přítelem jsme měli nejdřív oba trachomatickou a teď se přidala i pneumonická. Oba začínáme právě s Wheldonem ( po nekonečném maratonu po doktorech ), takže budeme průběžně informovat o vývoji.

Zdraví Bunny

 

Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

"....nejdřív oba

"....nejdřív oba trachomatickou a teď se přidala i pneumonická".

Že by přeci jenom mutace z tracho do pneu?

To je právě ta záhada.

To je právě ta záhada. Nikde jsem zatím nenašel informace, které by něco takového potvrdily, nebo vyvrátily... ale několik lidí na tom bylo podobně, nejdřív nalezena trachomatis a pak pneumonaie... 

Na WP od 10/2006 pro Cpn (závratě, tinitus, migréna s aurou -
skotomy, fosfeny fortifikační spektra, mrtvění končetin, lícního nervu,
bolesti hlavy, perzistentní aura-optické zrnění, after imagening,
rozmazané vidění, únava, autoimunita š. žlázy

No, přidala, možná

No, přidala, možná nešťastně formulováno, nejdříve byla zjištěna trachomatis a až poté pneumoniae...co jsme dostali dřív nikdy nedohledáme. Taky by mě dost zajímalo, jestli je mutace možná, právě vzhledem k podobnému průběhu chorob u dalších lidí.
Na Wheldonovu protokolu od rijna 2006 pro chlamydii pneumoniae a trachomatis ( problemy s ocima, ochrnovani, vyrazna unava, horecky )

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k