Chlamydie a těhotenství

Ahojte všichni, nebo spíše všechny!

Chtěla bych se zeptat, jestli některá z Vás zažila s plicními chlamydiemi těhotenství? Mám celkem strach, aby se pak nerozjelo více a nebo nepříšlo ještě něco horšího - třeba autoimunního. Přece jen je těhotenství i pro zdravé tělo dost zátěž natožpak pro nás. Navíc je mi už 31, takže první dítě předpokládám tak ve 32 a další tak na 35. Obecně jsem zvědavá jak zvládnu péči o ditě, jsem v podstatě neustále unavená a vše zvládám tak na hraně už teď:( Bolesti už ani nemám, jen ta únava mě pěkně štve. Beru teď od května Buhnerovi bylinky, tak uvidím, jak na tom budu po vysazení. Při braní bylinek mám menstruaci slabší a naprosto pravidelnou, za což jsem ráda. Na druhé straně, dřív mi bylo na záčátku cyklu nejlépe, ale po bylinkách je mi naopak nejhůře. Jsem ten týden úplně nepoužitelná. Předpokládám, že je to dáno tím, že je během menstruace nejsilnější imunitní systém, tak tělo nejvíc bojuje. Tak snad ty bylinky pomáhají...

Dúfam, že vieš, že na BP

Dúfam, že vieš, že na BP nesmieš otehotnieť...

Ahoj, mne našli pametni stopy

Ahoj, mne našli pametni stopy protilátek po chlamydiich pneu. i tracho..mam neustalE problémy s krkem, občas únava..a 3 neúspěšná tehu a docela se bojim, zda to nemám v chronické formě, která muze mit vliv na tehu...nevim prijde mi to dost nevyzpytatelny :/

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

To je mi lito:( Mam

To je mi lito:( Mam kamaradku, co mela chlamydie tracho a nemuze otehotnet, ani po umelym oplodneni:( Taky jsem zvedava, jak to bude u me. Chlamydie mi zpusobuji "jen" unavu a bolesti svalu a kloubu. A pak trpim trosku na plisne, ale to asi ke slabe imunite patri. Tak doufam, ze to otehotneni nejak moc neovlnivni, spis co prijde potom..

Zkušenost nemám, ale téma je

Zkušenost nemám, ale téma je to pro mě hodně zajímavé, jsme stejně staré, zatím bezdětné. CPN mám taky, ale k tomu milion dalších infekcí a hrozné potíže "tam dole". CTR v testech není, uvidíme, zda nenaskočily protilátky teď na atb. Takže případné snažení je pro mě dost v nedohlednu, zatím mám cíl - jít se vyčůrat a necítit nic a vysadit antiepileptika na neuropatickou bolest a necítit nic :-)

Ja jsem na tom ted relativne

Ja jsem na tom ted relativne dobre, fyzicky i psychicky, pokud vysadim ty bylinky a nebudu jist lilkovity plody, tak si myslim, ze bych mohla byt uplne bez problemu. Ale porad mam stejne strach ze to ve mne hloda a co to muze udelat:( Je pravda, ze v porovnani s Vama ostatnima mi vlastne nic neni. Uz me to trapi asi 5 rok a ty zacatky byly hrozny, to uz bych zazit nechtela, navic treba jeste s malym ditetem. Na internetu jsem nasla nejaky clanky, ze fibromyalgii tehotenstvi nejak extra neovlivni, tak snad to bude i muj pripad.

Tak já jsem asi mimo realitu

Tak já jsem asi mimo realitu tohoto webu i světa, mám pocit, že si tu chodí dělat lidi legrácky či si krátit čas. Nedivím se Janovi, že nereaguje. Fibromyalgie není nemoc, to je jen syndrom něčeho, co neumí lékaři pojmenivat ani léčit! Příčina neznámá. Proto na ni není lék.  Osobně si myslím, že za tím jsou nějaké neléčené infekce. Pokud je za ní RA či SLE nebo cokoli jiného, já mám jasno !  Mrkni na příznaky a léčbu ! Také jsem před 40ti lety měla jen malé potíže, čas ukáže a já ti nepřeju, mít nemocné dítě! Jenže až je, je pozdě!

Fibromyalgie je chronický, nezánětlivý muskuloskeletální syndrom ......

U tzv. primární f. se předpokládají podobné mechanismy jako u chronického únavového syndromu (CSF), z něhož je někdy vyčleňován. Sekundární f. je spojena s jiným základním onemocněním (např. revmatickým, endokrinním, infekčním).. . . .   Já mám jasno.

Pokud nechces tak nereaguj.

Pokud nechces tak nereaguj. Ta nelecena infekce u fibromyalgie nemuzou byt plicni chlamydie? Prvne jsem mela diagnozu fibromyalgii a mam v krvi slabe pozitivni anti ccp. Nahodou jsem narazila na doktora, ktery se Cpn hloubeji zabyva, a te rekl ze je to u me typicky priklad chronickych Cpn. A pak jsem je mela i silne pozitivni v krvi. Moje mamka ma chronickou boreliozu, pred 3 rokama mela rakovinu prsu a pred rokem malem zemrela na muller fisheruv syndrom, po kterem ji zustaly nesnesitelne bolesti. Takze si moc nedelam iluze a je mi jasne ze ani moje deti asi nebudou extra zdrave, ale takhle uvazovat nechci..

Vždycky jsou za tím, co

Vždycky jsou za tím, co píšeš, chronické - neléčené nebo špatně léčené  infekce, vždycky! Nikdy nepřijde rakovina během chvilky, před ní je něco neléčeného Rakovina je až následek. Pokud tě od těhotenství neodradí tvoje chronicita chlamydií,  maminčina borelioza a rakovina, CO tu řešíš, když nechceš znát názory jiných již postižených lidí z praxe? Tak se neptej, otěhotni a žij si s tím, že ti sice kdysi kdosi  někde na webu psal, že  nemít peníze ani na jídlo ani na léčbu pro sebe a nemocné dítě je tragické a přesto sis ho nechala udělat. Je to hrozné utrpení !!!  Já k tomu nemám už co dodat, co mi pomůže, že mám jasno, když už je pozdě i pro syna? Větší část života nám zničila nemoc a vzala zcela, zcela vše!!!  Divný lékař, který se sice údajně zabývá hlouběji chlamydií a neřekne ti, že spirochety nejdou vyléčit zcela, že vždycky se nějaká schová na kloubech, v páteři, v mozku či jinde v těle? Proč byli dříve lidé ze syfilisem vyloučeni ze společnosti jako prašiví?  Za socialismu  tito nemocni měli plný invalidní důchod a vědělo se to o nich. Dnes chodí mezi námi. Doktoři  říkají, že borelie, chlamydie, mykoplasma,treponema, leptospira a další  se dá léčit! Nedá, jen nám lžou ! Co je AIDS, najdi si....jen syndrom a kolik lidí na něj  zemřelo.....

Nejsem zastáncem MUDr Hnízdila, ale poslechni si ho.....

Píšeš, že jsi měla chlamydie silně pozitivní v krvi, kolik let ses léčila ATB? Z čeho myslíš, že má maminka ty bolesti? Já brala rok opiáty! Ty si  údajně neděláš iluze, že bude tvé dítě extra zdravé a přesto bys do toho šla? Tak to je tak nezodpovědné, jako když rodič dá do lodě děcka, která neumí plavat bez vest a diví se, že si je moře vzalo...nemám slov. Já myslím, že bys měla mamince pomoci s léčbou, aby neměla bolesti, bys asi udělala líp, jak se dál množit s hroznou prognozou. Ale to je jen můj názor! Pokud jsi milionářka, tak léčbu  dostaneš lépe pod kontrolu, ale stejně se nikdy nevyléčíš!

.....

.....

Doufám, že kleopatra není

Doufám, že kleopatra není těhotná, že se zatím jen dotazuje. Za sebe z praxe říkám, dokud není pacient zcela vyléčen a takových tu asi mnoho není, tak určitě těhotenství ne! A pokud se nakažené, "zaléčené"  matce narodí  byt třeba dítě  zdravé, lehce se to může zvrtnout! Bakterie -  spirochety jsou inteligentní, kamarádí s viry, plísněmi, parazity a lehce uniknou ATB. Nikdo neví, co ho v životě potká a je hrozné, v dnešní době nemít jistotu bydlení, nemít na léky ani na  jídlo pro sebe a dítě! A není tu válka.  Dnes jsou v EU upřednostňovaná jiná etnika, jiná barva pleti, kteří nemají identitu, žádné povinnosti, jen využívají výdobytky naší práce. Občan, který se zde narodil, žil, pracoval a případně onemocněl,  není adekvátně léčen.  Na cizí peníze máme?!  Co "tam" je  běžné - tubera, syfilis, trachomatis, AIDS, malárie a další, se v EU bude šířit.  Nevěřím, že jim tyto testy dělají při takové invazi.  A pokud jim je dělají, tak na nás peníze nejsou a na jiné ano? Je zde bílý rasismus! Nezvládli jsme otázku  jednoho etnika a už tu bude další, pro nás odlišné......kam se řítí tento svět?! Každý si odpoví sám....

všichni nám lžou. Vyberou

všichni nám lžou. Vyberou jednoho  počítačového experta ze Syrie a všichni máme být rádi, jak se naplní volná pracovní místa...a co ostatní ? Jaká místa jsou pro ně ? pro nezaměstnané místní nejsou, tak jak mohou být pro běžence . Jednoduše povedané : budou zde bydlet, budou ošacovávání, zdravotní péče bude poskytována, strava, teplo, školy,....vše zadara .Uspory dali převaděčům. A bude to mít pokračování. Za nimi přijede celá rodina a OSN říká : nedělte rodiny- spojte je. Takže z milionu budou 4 miliony  a politici je budou živit z peněz vybraných na daních, ale vybraných na jiný učel, ne na ekonomické běžence. To jsou všichni i Syřané, protože v celé Syrii se neválčí a mohli se přemístit mimo bojiště a zůstat doma.. A za pár pátků tu je další generace, která už nebude vděčna za přijetí a za život Zadara a ze 4 milionu bude x, protože oni nemají jedno nebo dvě děti, ale xy. A do místních get s běženci  bude mít strach jít i policie., jako je to dnes  ve Francii.  Dnešním běžencům někdo pořádně vymyl mozky. Budete mít auto, dům a budete se mít jako Evropani...stačí zaplatit převaděčům. Ráj na zemi vás čeká v Evropě. To jsem zvědav až zjistí, že se doma měli líp., co bude následovat. Kde seženou 100 000.-kč, aby je převaděči dostali zpět domů.

http://protiimigraci.cz/

od r.2000

A ještě jeden postřech ze

A ještě jeden postřech ze lží. Jak může být litován otec, který posadil svou rodinu s malými dětmi neplavci, do přeplněné lodičky, která se potopila hned jak přišla první vlnka. A tělíčko bylo nalezeno na břehu. a  fotografie obletěla svět. Kolik se už takových lodiček převrátilo a kolik se už podobných běženců utopilo ??? Byl to hazard a otec by měl být kritizován a ne litován. a on nese odpovědnost za smrt své rodiny. Jsou tou Evropou uplně omámeni a ani se nedivím, když vidí reklamy, kde každý je vysmátý a usměv od ucha k uchu. Že je reklama určena vyvoleným horním desetitisícům, to jim nedojde, to jim dojde až v Evropě, že život v reklamě je jiný než život v reálu.

od r.2000

Je jedno, jestli je to nemoc,

Je jedno, jestli je to nemoc, nebo politika, když se nelikviduje příčina problému , následky mohou být velmi, velmi zlé....

https://www.youtube.com/watch?v=IzyWg2K2ocI

Myslím, že všechno pramení z

Myslím, že všechno pramení z minulosti, z dob kolonialismu. Kde měla kolonie ČR ? Nikde ...a kým byla kolonizovaná Afrika ? ..západní Evropou, ta profitovala na levné pracovní síle, na levných nerostných surovinách.. tak mají  Afričanům co vracet . A  ted  Západ kritizuje Východ, že také emigrovali a západ je přijímal.....?...

Myslím si, že západ si  v Evropě nechával elity a ostatní končili v lágrech a čekali na deportaci do Austrálie, která tenkrát jedinná přijímala, dnes už to také neplatí a odváží je mimo Austrálii. Kdyby US nepostavila plot, tak je Mexičani ušlapou....jak toto dopadne ? Věřím jen tomu, že budoucí generace bude dnešní politiky proklínat

od r.2000

Dervisy ještě jednou se

Dervisy ještě jednou se prosím obracím na vás nebot nikdo jiny mi zřejmně neporadí snažim se o sebe pečovat a postupovat jak jste mi napsal ale můj stav se každý den horší bez ATB MAM TY ZÁŠKUBY UŽ KAŽDÝ DEN JSOU VIDITELNÝ A KAŽDOU CHVÍLI OBJEVILO SE TO I ZA UCHEM NEVIM ZDA NEMAM NASADIT ATB MAM OPRAVDU UŽ STRACH!!!Jana

kolik česneků jsi už

kolik česneků jsi už spořádala ? kolik Oregáno olejů jsi spotřebovala ?kolik zázvorů ?kolik paprik ? hřebíčku ? skořice ? ...máš už objednán Ivermectin a Albendazol ? Bereš vit E ; selen,  ginko, D, C ,B, Jód  ? co sis odesla z poslední návštěvy lékárny ? jak jsem radil něco na nervy , na spánek, na parazity- z přírody ? Umím se vžít do Tvé situace a vím jaké to je a když to nevyřešil s minem dr. K za 4 roky a za několik tisícovek, tak nezbývá než se pokusit sama. O to stejné se snažím já sám.

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k