Chlamydie nebo ne

Dobrý den všem.

Chtěl bych Vás poprosit o radu. Je to cca rok, co mě trápí mé potíže. Nejnepříjemnější je "pocit nemoci". Těžko se to vysvětluje, v angličtině se dá velmi dobře vyjádřit slovem MALAISE. Jde o to pocit, který má člověk například při chřipce, silném nachlazení. Prostě pocit, jako když na Vás něco leze. Samozřejmě jsem po nějaké době Googlení došel až sem. Nejsem si jistý, zda za mými problémy může být Chlamydie. V únoru mi dělali na gastru testy i na Chlamydie pn. a vyšly mi pozitivní pouze IgG (1,5; maximum je 0,8). Od začátku roku beru AD (Mirtazapine a Cipralex). Dnes bohužel nevím, zda za mými problémy jsou AD nebo Chlamydie :-(

Prosím, dokážete někdo poradit? Děkuji

těžko říct, u chronické

těžko říct, u chronické chlamydie bývá zvýšené i IgA (slizniční imunita). Může to být i od psychiky. Navíc nevím jaký moc smysl kombinovat cipralex a mirtazapin, zvlášť pokud jsou dávkovány do vyšších dávek, protože obě zvedají hladinu serotoninu a mohl bys mít lehké příznaky serotoninového syndromu. Asi bych vyhodil cipralex a bral jen mirtazapin, ale samozřejmě záleží na co ti to byla nasazeno. * Máš nebo jsi měl nějaké potíže v oblasti dýchacích cest? Ucpaný nos, chronické zahlenění, suchý kašel atd.

Určitě bys mohl zkusit NAC test (najdeš v oranžové liště nahoře). Pokud bude negativní, tak nevím jestli má smysl dávat antibiotika na vágní potíže, které můžou mít milion jiných příčin

Ahoj Jaccku. Moc si vážím

Ahoj Jaccku.

Moc si vážím tvojí rychlé odpovědi. Cipralex je na deprese/úzkosti (toto byla moje diagnóza), Mirtazapin pouze v dávce 7,56mg na spaní. Nicméně, co se týče dalších potíží, které mám, ale jsou také na seznamu vedlejších účinků mých léků - bolest zad, někdy bolest kolen, ramen, boků, ráno vždy "zadní" hleny, jen "bílé", únava. Nedávno jsem koupil ACC long na kašel (prcek byl nemocný a nakazil nás). Bral jsem ráno 600mg. Nevím, jestli se něco změnilo či zhoršilo. Bral jsem jen 7 dní. Můžeš mi k tomu napsat něco více? Děkuji moc za tvůj čas. Měl jsem pocit, že to tady už "umřelo", ale snad ne :-)

Ahoj, v této dávce to může

Ahoj, v této dávce to může být. 7.5mg je homeopatická dávka na spaní. Problém by to mohl být třeba u cipralex 10mg + mirtazapin 30mg, ale i tak by to nemuselo být nic dramatického. Jen bych takovou kombinace nedával. Ty bolesti co popisuješ nejsou typické nežádoucí učinky AD.

ten ACC test byl nedostatečný. Měl bys zkusit 2400mg denně, ale začal bych 1200, tj. jednou ráno a jednou večer. U mě to taky trvalo asi týden, než se to projevilo, nejspíš než se doplnily zásoby glutathionu v játrech. Pokud budeš několik dní za sebou tolerovat 2400mg denně, tak je to nejspíš negativní

jinak to chce asi pořádně vyšetřit, tj. základní odběry jako štítnou žlázu, játra, ledviny, krevní obraz, infekční parametry. Zkusit taky tu boreliozu atd. To že se rozhodneš léčit dost dramatickým ročním protokolem několika antibiotik by asi mělo být něčím podloženo.

"bolest zad, někdy bolest

"bolest zad, někdy bolest kolen, ramen, boků, ráno vždy "zadní" hleny, jen "bílé", únava"

Toto má byť vedľajším účinkom AD, tak tomu snáď neveríš?  Zvýšené IgA nemá každý s chronickými chlamydiami a až na liečbe, keď sa použije účinná kombinácia ATB, ako Strattonov protokol, začnú sa v testoch objavovať aj IgM a IgA hraničné až pozitívne, alebo aj pri vzplanutí ochorenia, napríklad pri zápale pľúc, sa protilátky môžu zvýšiť. Ty máš symptómy chronického ochorenia už. Je tu veľa blogov, kde ľudia so skúsenosťami s testovaním radili, aké testy sú najlepšie. Najskôr si pozri tie príspevky, aby sa tu stále nepísalo to isté. Tvoj problém môžu byť aj koinfekcie mykoplazmy, ureaplazmy, yersínie, streptokoky, stafylokoky, spirochetálne- ako borelióza, virové a ďalšie.  

ACC long môžeš brať dlhšie a môže všetky symptómy zhoršovať, čo je znakom, že máš veľa ET teliesok. Skúsila by som ráno a večer 600 mg a sleduj všetky reakcie. Ak sa objavia chrípkové reakcie, akákoľvek bolesť, zahlienenie,.... je to pravdepodobne herx reakcia a potrebovať budeš účinnejšiu liečbu. 

Děkuji za tvoji

Děkuji za tvoji odpověď.

Nicméně tady musím reagovat otázkou - jak daleko jsi se se studováním různých fór dostala? Já už nějakou dobu navštěvuji zahraniční fóra, kde lidé dost často právě takovéto symptomy uvádějí jako vedlejší účinky AD. Navíc, když si přečteš PIL zmiňovaných AD, pak se tam o těchto symptomech dočteš taky. Proto moje otázka, proto to "dilema". Testy na následující (základní) mám hotové - Borelióza negativní, Yersenie negativní. Pozitivní jen IgG Cpn, jak jsem psal.

ty NÚ se většinou dostavují

ty NÚ se většinou dostavují na začátku, pak si na ně tělo zvykne. Pokud to bereš několik měsíců a máš tyto potíže, tak mi to přijde nepravděpodobné. Každopádně není problém ty AD zkusit vysadit a zjistit, jestli to je od nich nebo ne. Záleží jak moc silné byly ty uzkosti, panické ataky atd. Jinak chlamydie může taky dělat uzkosti, panické ataky atd. Zrovna nedávno jsme tu vedli diskuzi že žere tryptofan, který slouží jak prekurzor serotoninu. Tj. vyvolává stav nízkého serotoninu, což by mohlo vyvolat ty uzkosti. Ale jsou to všechno jenom hypotezy, takže se můžeš rozhodnout tomu věřit a začít léčit nebo nevěřit a zkoušet něco jiného.

"Borelióza

"Borelióza negativní, Yersenie negativní..."

V akom teste, LTT? Pozitivity v Elisa teste sa možno dočkáš po rokoch od infekcie a možno sa jej ani nedožiješ. Sú ľudia na AD, ktorí nemajú žiadne telesné bolesti, ale väčšina má práve aj prejavy telesných bolestí, čo sa často mylne pripisuje práve AD, pretože lekár sa uspokojí s tým najľahším vysvetlením. Nik im neverí, že ich problémom sú infekcie, nie psychosomatika a mnohých samotní lekári presvedčia, že si bolesť vymysleli, vsugerovali. Nepotrebujem navštevovať zahraničné fóra, stačí mi to, čo denne vidím vo svojom okolí. Ľudí, ktorých liečili mesiace, roky AD a následne im zistili rôzne rakoviny. Ľudí, ktorých chceli liečiť AD, ale oni neuverili, že ich problém je v psychike, vyhľadali lepších lekárov a tí im našli ďalšie a ďalšie infekcie alebo rovno onkologické ochorenie. Sám sa musíš rozhodnúť, čomu budeš veriť. 

 

Takže to bude ve finále

Takže to bude ve finále mnohem těžší, než jsem si myslel Frown

tak sprav citlivejsie a

tak sprav citlivejsie a kvalitnejsie testy ako blbu ELISU

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k