Chlamydie??

Zdravím som tu noví 

Chcem sa spýtat na pár vecí..  a prípade skúsiť liečbu ale o tom potom..

Už viac ako polroka trpím denno denne hocijakými tažkostami.. napríklad bolesti hlavy,bušenie srdca,arytmie,bolesť chrbta,bolesti v bruchu, problemy zo stolicov (časta stolica, zmena farby),nafukovanie pocit tlaku v bruchu,bolest v penise(niečo ako zapal,neschopnosť vymočit uplne všetku moč niekedy pálanie pri močeni ale málokedy..tiež bolesti semenikov..sedím a bolia ma...alebo ked nebolia su velmi citlive..citlivejšie než normalne.. ,pukanie v chrbte ,svrbenie lýtok,bolesť uši (možno kôly chrípke ),točenie hlavy,únavy,slabosť,pocit akoby zlej rovnovahy.. tiež som mal časte nádchy za pol rok... dost často mi pukaju kosti hlavne ramena,kolena a pri panvovej kosti  a bolievaju ma klby.. beham po doktoroch ako hotentot... od dveri k dveram... skúšam všetko možné.. ale fakt žiadne zlepšenia... je to obrovský napor na psychiku a to k tomu mam 18. rokov, tieto veci už dopadly aj moju psychiku... ani sa mi nechce veriť že vôbec možem ešte byt zdravý samozrejme tieto veci nezačaly hned všetky naraz... najprv začala bolesť hlavy potom bušenie srdca.. o 2 mesiace neskôr bolest penisu... potom bolesty chrbtice..bolesti kosti a klbov..v decebri 2014 žaludočne problemy..  v januari zase bolesti hlavy ale dokonca aj akoby "modriny" na hlave dotknem sa nejakeho miesta a boly..  viem že už to znie akoby som bol fakt nejaky psycho čo si to všetko nahovara ale ja neklamem doktorke to možem hovoriť kolko chcem že nemožem fungovať ako normaly človek ale ona povie psychika... psychika.... psychika sa lieči dlho.... skúšal som si objednať aj prírodne doplnky proti bakteriam efekt bol minimalny užívam ich aj teraz no moc to nezlepšuje problem iba zo začiatku bolesti niektore zmizly napriklad bolest semenikov... skušam všetko zo zúfalstva... bojím sa o seba už... pred týždnom som začal užívat magnezium a hlava ma od vtedy boli menej... takže mam aj zle vstrebavanie živín kedže mam nedostatok magnezia... možno tetania??  

vyšetrení som absolvoval dosť....  echo srdca, rtg pluc,dutin,chrbta, sono obličiek,žakudka,semenikov,mechura  vyšetrenia krvy.... endoskopiu (kde mi našli žlč v žaludku a helicobaktera...)

na vyšetrení som mal hranične chlamydie ale druhy test bol už dobrý... neviem čo si mam mysliet....mam zistený problem z chrbticov z rtg .. vraj mam aj krivo kostrč zahnutu z čoho ma bolieva kostrč.. a mam nejaku skoliozu z čoho ma možno bolieva hlava povedal doktor.. no pochybujem že všetko mam z chrbtice... čo mam robit?? mam si dat znovu vyšetrit chlmydie ak doktorku vôbec presvedčim? alebo čo? čo by ste skúsily v mojom prípade??? skušal som rozne dieti na kandidoyu... histaminovu intoleranciu ale to samo o sebe vobec nepomohlo.. citim že problém je inde.. halvne ta bolesť v penise ma presviedča že ide o nejaky virus možno... mam to už asi 5 mesiacov tie bolesti v penise a raz su a raz nie... proste to nejde vymiznut.. čo robiť?? existuju lieky bez predpisu proti chlamydiam?? mam vobec priznaky na chlamydie?? 

Ospravedlnujem sa za chyby nechce sa mi to moc opravovať ked mi je zle :( 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k