Chlamydie

Ahoj mám chlamydie oboje podle testů, a jako tady všem atb. nezabírají. Teď mám Dohyhexal a předtím nějaký Azitrocosi. Jediné co mě trápí je teplota denně 37,6-9, únava a nechuť cokoli dělat. Nějak se tu nedokážu zorientovat co a jak mám začít řešit. Někdo mi teď poradil jako lék Nistatin když nezabírají atb. Nemohl byste mi někdo poradit kde začít? Cítím se ve 26 docela mladá na hypochondra :) Díky Markéta

Ahoj Markéto.. jsem tu nový..

Ahoj Markéto.. jsem tu nový.. ale s touto potvorou mám zkušenosti již čtyři roky.. největší problém byla samozřejmě diagnóza... kterou jsem si musel vystudovat sám, díky neochotě mnoha lékařů a vynucování testů... nakonec to vyšlo a já jsem sse doprosil toho, abych mohl zjistit co mi vůbec je.. Aktuálně zakládám novou politickou stranu, kde hned v prvním PR videu budu mluvit o chlamydiích (a dalších chronických léčitelných chorobách) a jejich potírání českým zdravotnictvím za účelem větších zisků pojišťoven.

Lékař nejsem.. ale běžná léčba je Doxycycline, azithromycin a k tomu metronidazol nebo entizol v pulsech..

Nevím, jak dlouho je bereš.. ale je normální, že "hned" nezabírají.. naopak by se ti mělo přitížit... jelikož lajcky řečeno se jim to moc nelíbí že ;)

Toxiny uvolňující se z vymřelých chlamydií jsou velmi nepříjemné.

Jestli si chceš více promluvit budu rád když si napíšeme.. máš FB?

 

Díky, teď nic neberu, jen

Díky, teď nic neberu, jen cosi na čištění jater :) Zkusím pak svojí doktorku zavést na tuhle stránku a třeba mi pomůže. Je to sice obvodní lékařka, ale chce mi hrozně pomoct, tak uvidím. Teploty denně 37, 8 -tak super, ještě zkusím Stříbrný elixír a uvidím-snad mi v pondělí přijde. Jinak FB mám. Tak si můžem napsat. Díky M.

Ahoj Markét, sem na tom uplně

Ahoj Markét, sem na tom uplně jstejně jako ty... Taky mírné teploty a únava .  Zrovna sem tady chtěl napsat podobný dotaz jako ty. Vybral jsem sumamed, klacid a azitrox. Teď beru jenom chlamydil a nějaké homeopatika a nějak to nefunguje asi jako většině lidem tady :-D.Zatím mě to trápí 6 měsíců , ale už me to fakt sere, no a když čtu ty zdejší blogy tak to fakt nezávidím. MOHL BY NĚKDO PORADIT PROSÍM. Teď zkouším samotný ACC bez ATB. Napadl mě Wheldonův protokol tak se chci právě poradit , jestli není ještě nějaké jiné cesty. Doktorům se asi moc nebudou chtít předepisovat ATB, radši si vymyslí že mám psychycké problémy.

 

ZA RADY PŘEDEM DĚKUJI 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k