Chlamydia trachomatis

Mal tu niekto chlamydie trachomatis? a ako sa mu ich podarilo zbaviť, či bol úspešný? či prešli urogenitálne problémy? a čo bral a kde u koho?

Všichni s nimi bojujeme. Já

Všichni s nimi bojujeme. Já po roce léčby velmi mírné zlepšení urogenitálních problémů, ale možná si to jen namlouvám. :-)

Bolest kloubů, svalů, fibromyalgie, chronická prostatitida, chronický únavový syndrom, hluboké deprese,  - od10/2016 Wheldon, od 11/2016 Stratton, 3/2017 Entizol

veľa šťastia prajem.... 

veľa šťastia prajem.... 

Zdravim,po dlouhých letech

Zdravim,po dlouhých letech jsem konečně přišel na své onemocnění,začalo to každoročními záněty čelních dutin ...poté přišly deprese léčba na úzkosti záleží do jaké části hlavy to svinstvo vleze ...dále pak časté záněty kloubu palce u nohy a šílené bolesti hlavy nad pravým okem ..no masakr fakt ..dále citlivost na počasí...kupoval jsem různé zdravotní preparáty ,vždy pomáhaly jen na chvilku .až jsem to začal podrobně studovat na netu a šel k praktickému lékaři s jasným cílem .ten mi nevěřil ale opakovanými návštěvamy u něj jsem ho donutil na odběr krve na chlamydie trachomatis .jo ještě léčba na urologii se zánětem prostaty a močové trubice ,doktoři vůbec nevědí co to obnáší ,je těžké je přesvědčit ..čumí na to jak volové když jim líčíte svůj problém ,jinak léčba atb.doxyciklin nebo ciplox a další jiné atb ..déle pomáhá biorezonance je to drahé ale zřejmě pomůže ..já jsem došel do stavu kdy jsem začal hubnout a veké cukání v lýtkových svalech a brnění nohou směrem do paty a následovně do celého chodidla je to léčba na dlouho ale hlavní je vydržet!!!!!

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k