Chlamydia trachomatis

 

Dobrý večer,

mám diagnostikovánu akutní chlamydiózu, přítomnost chlamydia trachomatis, zánět vejcovodu se srůstem + cysta na vaječníku (po přelečení bude následovat operace).

Nasazen Doxybene 100mg na 15 dní. Mám prosbu jak postupovat v léčbě po zaléčení akutního zánětu. Přijde mi, že po přelečení ATB už nikdo nebude řešit jak zabránít chronickému onemocnění. Máte nějaký typ jak pokračovat dál?

 

Díky moc Martina

 

 

No asi nejdřív najít někoho,

No asi nejdřív najít někoho, kdo udělá pořádné rozbory a umí to léčit. Zkus přečíst něco o protokolech, na začátku taky nasadit ACC. Asi by se hodilo pak s tím Doxybene pokračovat, ale doplnit o Azitromycin (Sumamed...). A vydržet - dlouho, velmi dlouho. Tyhle léčby á 15 dní  jsem absolvoval asi 10x a stal se ze mne chronicky nemocný člověk.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Píšeš málo informací. Podle

Píšeš málo informací. Podle mě nemáš akutní chlamydiozu, ale  již chronickou. Pokud máš srůsty a cysty, tak už ti tam řádí chlamydie delší dobu. Napiš, jaké máš potíže, případně partner.  Léčba je špatná, jako vždy.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k