Chemtrails ako príčina našich zdravotných problémov?

Dlho som rozmýšľal, či tento text zverejniť, keďže chemtrails stále mnoho ľudí zaraďuje medzi "konšpiračné" teórie. Každopádne udalosti posledných mesiacov a množstvo vlastných pozorovaní mi potvrdzuje, že sa jedná o veľmi reálny a podľa všetkého veľmi závažný problém.

Tu sú dva články, ktoré popisujú zdravotné prejavy spôsobené látkami z chemtrails. Značne ma zarazilo, ako veľmi sa zhodujú s pocitmi, ktoré som zažíval v posledných dvoch rokoch.

https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zd...

https://diskuter.wordpress.com/2016/03/06/bakteriologicke-latky-v-chemtr...

V stručnosti, články popisujú asi toto:

V chemtrails sa nachádza množstvo neurotoxických látok, hlavne v podobe rôznych kovov (hliník, bárium, železo, ortuť), spomínané sú tiež rôzne ťažko identifikovateľné látky pripomínajúce pesticídy, acetón a toluén a dokonca náznak bojového plynu fosgenu. Taktiež je tam spomínané, že niektoré typy chemtrail jednoznačne obsahujú bakteriálne látky, spomína sa tam fenomén tzv. "chemtrailovej chrípky".

Hlavné prejavy chemtrailov sa dajú rozdeliť do niekoľkých skupín:

Vplyv na nervovú sústavu: únava, ospalosť, neschopnosť sústredenia, mozgová hmla, pocity opitosti, ľahostajnosť, strata ambícií...

Zápalové reakcie: páliace dýchacie sliznice, bolesti kĺbov, srdca, bolesti hlavy, vysušená alebo inak podráždená pokožka...

Virózovité reakcie: hlavne v podobe chrípkovitých prejavov bez sprievodnej zvýšenej teploty: kýchanie, kašlanie, pocit zapáleného hrdla, pálenie očí, niekedy sú spomínané tiež prípady črevnej chrípky alebo stavy podobné meningitíde.

Moje skúsenosti:

Posledné dva roky bol môj stav počas leta 2014 aj leta 2015 veľmi dobrý, blízky stavu pred vzplanutím CFS. V lete 2015 som mal obdobie, ktoré som ohodnotil ako "lepšie, než keď som bol v minulosti zdravý". Čo bolo na týchto posledných dvoch rokoch divné, boli veľmi prudké výkyvy v zdravotnom stave, ktoré sa prakticky vždy kryli s dobou, keď bolo zamračené počasie. Keď bol slnečný deň, cítil som sa super, ale keď bolo oblačno, ležala na mne podivná únava, depresia a nesústredenosť, ale odlišná, než boli prejavy mozgovej hmly a únavy pri CFS. V denníku z liečby mám pri týchto dňoch veľmi často používané slovo "podivný stav".

V lete 2014 aj lete 2015 som sa cítil skvele. Ale potom vždy prišla jeseň, zamračené počasie a podivný fenomén, ktorý pripomínal nekonečnú chrípkovú epidémiu. Od septembra až do vianoc bolo cítiť vo vzduchu v Prahe pocit divného drásajúceho prachu, každý večer som sa vracal domov s rozdrásaným a zahlieneným hrdlom, ktoré sa do rána upokojilo a znova sa rozdráždilo s každou ďalšou cestou do mesta. Začiatkom jesene som takto chytil nejaký zápal hrdla, kedy som na týždeň prišiel o hlas a ešte aj o mesiac neskôr som sa z toho nedokázal úplne dostať. Zároveň sa mi po tej "viróze" citeľne vrátila únava. Toto sa odohralo na jeseň 2014 a presne rovnako aj na jeseň 2015.

Zažíval som tiež rôzne divné situácie, kedy som cez deň normálne fungoval a náhle, takmer z minúty na minútu na mňa doľahla prudká únava a ospalosť, že som si musel na hodinu ľahnúť. A potom rovnako rýchlo tá únava znovu zmizla.

Taktiež som si všimol, že čoraz viac ľudí v mojom okolí je nejakým spôsobom chorých. Buď v podobe chronického pokašliavania alebo zvýšenej únavnosti, nárastom výskytu depresií alebo s podivnou ľahostajnosťou k čomukoľvek.

Prednedávnom som sa stretol s článkami, ktoré popisovali zdravotné efekty chemtrails a s veľkým znepokojením som zistil, že sa presne zhodujú s tými "podivnými" stavmi, ktoré som pozoroval posledné dva roky. Čoraz viac sa domnievam, že liečbu chlamýdií a mykoplaziem a CFS som zrejme ukončil už dávnejšie a z pôvodných príznakov nemám prakticky žiaden, a že to, čo zažívam teraz s chlamýdiami nesúvisí a že je to chemtrailového pôvodu.

Detoxikácia:

V tejto oblasti zatiaľ beznádejne tápam, ale aspoň zopár postrehov, čo som zozbieral.

Hlavnou zložkou chemtrails, ktoré na nás tu v Prahe sypú je pravdepodobne hliník (súdiac podľa permanentného pocitu prachu v hrdle).

Na detoxikáciu od hliníka som v jednom článku našiel toto:

Rôzne vitamíny, ktoré buď dokážu tlmiť zápal v mozgu alebo dokonca dokážu na seba hliníkové ióny viazať a odviesť z tela preč:
- vitamín E ...zmierňuje zápal v mozgu
- vitamín C ...zvyšuje účinnosť vitamínu E
- kurkumin (turmeric)   ...dokáže na seba hliník viazať a ruší tak jeho jedovatý efekt
- šafrán   ...dokáže odstrániť hliník z mozgu
- flavonidy (v ovocí a zelenine), hlavne tie s obsahom hesperidinu a kurkuminu
- kyselina lipoová (kyselna alfa lipoová?)(logic acid)
- apigenin (flavonid)   ...všetky tieto tri látky dokážu na sebe hliník viazať a tým deaktivovať
- omega3 tuky, hlavne DHA   (používajú sa na svavbu nervových buniek, znižujú zápal a excitoxicitu v mozgu a údajne aj viažu hliník)

Zhoršovače:
- omega 6 tuky  (kukuričný olej, slnečnicový olej, repkový olej, arašidový olej, sójový olej) ...podporujú zápaly v tele a tým zhoršujú prejavy hliníka v mozgu

Článok tvrdí, že pomocou týchto látok je možné výrazne znížiť dôsledky otravy hliníkom a dokonca zvrátiť mnohé škody v mozgu. Napríklad autisti sa údajne výrazne zlepšia po utlmení zápalu v mozgu.

Ďalšie vitamíny:
- vitamín B12   ...znižuje mieru jedovatosti hliníka
- kyselina listová  ...to isté
- vitamín D3   ...reguluje imunitu a tým znižuje exci-toxický vplyv hliníka. Údajne veľmi dôležitý vitamín

Na detoxikáciu od ortute:

- chlorella
- chelatácia pomocou DMSA (netuším, kde by sa dala zohnať, lekárne ju neponúkajú)
- protizápalové lieky a vitamíny

Na detoxikáciu od bária (toto berte s veľkou rezervou):

- DMSA
- Vitamin C flush
- vitamíny
- epsom salts (sulfáto-magnéziové soli, použávajú sa ako prvá pomoc pri akútnej otrave báriom)
- magnézium (jednak vraj podporuje detoxikačné schopnosti organizmu a zároveň nejakým spôsobom znižuje absorbciu bária sliznicami. Údajne organizmus s nedostatkom magnézia lepšie vstrebáva dávku bária).

Moje praktické dojmy:

Problémom posledných týždňov u mňa je výrazná bolesť hlavy a pocit pálenia v hlave v spojení s každou jednou vlnou práškovania.

Skúšal som brať kurkumu 1-2x 700mg denne plus chlorellu 1-2x800mg denne. Istý efekt tam bol, ale pomerne slabý. Možno by bolo treba zvýšiť dávku, ale k tomu som sa ešte nedostal.

Prekvapivo dobre fungujú vysoké dávky vitamínov z WP. Ich antioxidačný a protizápalový účinok zjavne tlmí zápalové efekty vyvolané hliníkom.

Tiež ma prekvapil pomerne výrazný pozitívny účinok B12tky.

Carbofit na toto príliš neúčinkuje.

Párkrát mi proti silnej bolesti hlavy pomohol Paralen, po tom, čo ostatné postupy kurkuma, chlorella, vitamíny a carbofit nezabrali. Naopak proti pocitu pálenia v hlave Paralen nezaberá vôbec.

Zaujímajú ma vaše názory a postrehy.

Jako chemik nemohu než

Jako chemik nemohu než konstatovat, že se jedná spíše o "náboženství" než reálné informace. Všechny popisované látky jsou dnešní analytikou zjistitelné až na úroveň nanogramů. Také současná toxikologie zná účinky a projevy těchto látek. Stručně řečeno mi to přijde jako pěkná blbost....Nelze zpochybnit škodlivé účinky - třeba hliníku, rozpouštědel atd atd, ale že se tyto látky rozprašovaly "jako zlý úmysel" ... třeba ve vodě se hliník sleduje destiletí. Limity jsou velmi přísné, jakékoliv rozprašování by se okamžitě projevilo v povrchových vodách. proto také bylo zrušeno hliníkové nádobí, příbory atd. To samé olovo - nejdříve se v 50-.tých letech tvrdilo, že je neškodné. Pak jeden americký vědec provedl sledování a distribuci v organizmu ajko následek aditivace benzinu tetraetylolovem. A zjistily se brutální účinky. Sledování se provádí léta, byly vyměněny olověné trubky rozvodů vody. Rozprašování slané mořské vody?! Ten člověk musí být spíš blázen nebo podvodník.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Problém je, že zdravotné

Problém je, že zdravotné prejavy popisované v tých článkoch, sa veľmi dobre zhodujú s mojimi skúsenosťami z posledných dvoch rokov.

Najnovšia skúsenosť z dneška. Celý deň až do cca 16h bola nad Prahou krásna čistá obloha, bez chemtrailových čiar. Lietadlá nechávali iba krátku kondenzačnú stopu, ktorá po pár sekundách mizla. Nálada bola skvelá, vzal som si na deň voľno. A potom, okolo 16h som začal pozorovať na oblohe rastúci počet dlhých pretrvávajúcich čiar. V priebehu hodiny ma strašne rozbolela hlava a taktiež sa celá obloha zatiahla sivou hmlou.

A podobné skúsenosti mám mnohé. Keď je čistá slnečná obloha, cítim sa skvele. Keď je obloha potiahnutá dlhými dymovými čiarami, cítim vo vzduchu pocit drásavého prachu, začne ma bolieť hlava, ide na mňa únava, mozgová hmla a depresia. Akonáhle sa objaví čistá obloha, všetky tieto negatívne pocity zmiznú a vrátia sa znovu až s príchodom ďalších čiar.

Určite viem, že ešte pár rokov dozadu na oblohe žiadne takéto čiary nebývali.

Môžeme diskutovať o tom, čo presne sa v chemtrails nachádza. Rôzne články tvrdia rôzne veci, pomerne jednoznačne sa zhodli na hliníku a báriu. Keď som hľadal pred časom na webe návod na detoxikáciu od bária, bol som ohromený z toho, že úplne všetky anglicky písané webstránky udávali chemtrails ako hlavný a najčastejší zdroj otravy báriom.

Z toho, čo som z článkov pochopil, je chemtrails nejaká forma vojenského programu. Z toho dôvodu je veľmi nepravdepodobné, že by sa o tom smelo diskutovať bežne v médiach a zrejme sú zainteresované osoby viazané prísnou mlčanlivosťou.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Mmichal, absolutne s Vami

Mmichal, absolutne s Vami souhlasim: ja mela uplne stejnou reakci! Fakt je, ze kdyz jsem byla v Indii bydlela jsem asi tak 5 kilometru od letiste, ale nikdy nebylo nic na obloze a musim rici, ze jsem se citila velmi dobre! V Praze se citim stejne jako Vy: na zacatku jsem to prikladala normalnimu air polution Prahy (auta v centru Prahy)...atd....je to ale bohuzel jak Vy rikate...vloni jednou rano v Praze  jsem se vzbudila brzy a z okna jsem videla neuveritelnou scenu: nekolik letadel delalo jakesi "akrobaticke" lety a hlavne zanechavaly po sobe ruznobarevne ( hlavne oranzovo cervene) stopy....i ja jsem ten den mela bolesti hlavy, zvedl se mi tlak a v celku jsem se citila blbe...presne jak pisete Vy....ja nevim co a jak, ale je to k zamysleni....to urcite

http://svobodnenoviny.eu/chem

Čerstvý článok: Prvá odborná

Čerstvý článok:

Prvá odborná štúdia na tému zdravotných dopadov programu chemtrails.

http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopado...

Je zaujímavá tým, že sa v nej nehovorí o "údajnom" programe, ale o reálnej globálne sa rozbiehajúcej akcii, prevádzkovanej za účelom ochladzovania planéty v boji proti globálnemu otepľovaniu. Autori dokonca vymenovávajú konkrétne používané látky v aerosoloch: oxid siričitý, sírovodík, kyselina sírová, karobonylsulfid, nanočasticový čierny uhlík, nanočastice hliníka a jeho oxidov a nanočastice titanátu bária. Pozoruhodná je táto štúdia tým, že veľmi kriticky upozorňuje na vážne zdravotné riziká z týchto používaných látok a varujú, že s ohľadom na tieto riziká by sa o globálnom nasadení programu vôbec nemalo uvažovať. Samozrejme, vieme ako to v praxi chodí.

Keď pridám ešte zopár mojich postrehov. Sledujem túto tému už takmer rok a jednoznačne môžem potvrdiť, že na chemtraily reagujem veľmi negatívne. Keď je náhodou čistá obloha, cítim sa skvele, mám kopu energie. Akonáhle priletia lietadlá, v priebehu menej ako hodiny na mňa doľahne silná únava, ospalosť, nedokážem sa na nič sústrediť, pri veľmi silnom nálete sa objavia bolesti hlavy, pocit drásajúceho prachu v hrdle a silná tvorba hlienov v krku. Akonáhle sa obloha vyčistí, príznaky v priebehu niekoľkých hodín kompletne zmiznú.

Sledoval som v posledných mesiacoch dosť podrobne oblohu. Za tento rok tu v Prahe bola čistá obloha v priemere 1 deň v mesiaci, ale občas bývala séria 60 dní bez jediného slnečného dňa. Akonáhle sa oblaky náhodou pretrhli, do hodiny už oblohu križovali lietadlá a kreslili na oblohu pravouhlú mriežku čiar, ktoré sa následne roztiahli po oblohe a vytvorili sivú hmlu. A takto to chodilo až na vzácne výnimky skoro každý deň.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

  Môj postreh. Každý je (sme)

 

Môj postreh. Každý je (sme) iný

Čím viac lietadiel vo vzduchu, tým sa cítim lepšie. Úplne ako zdravá sa cítim na leteckých show a v aspoň 10 km okruhu letísk.

Bydlisko máme v Sliači,žiaľ, veľmi málo sa tam zdržiavam.Čím som od "môjho rodného" letiska ďalej, tým horšie sa cítim.

 

 

na Sliaci skapal pes to vedia

na Sliaci skapal pes to vedia aj batolata :D ze letisko...strasne sa smejem :D

si zjavne nepochopila vobec o com je ten clanok...ale to ma ani neprekvapuje, nemas na to IQ...dovi...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ad.:"si zjavne nepochopila

Ad.:"si zjavne nepochopila vobec o com je ten clanok"

Ktorý článok myslíš? tento? http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopadov-programu-chemtrails/

 

Ak tento, tak je pre mňa "záhadou", že hodnotíš moje chápenie/nechápanie čohosi, o čom nemáš ani základnú vedomosť(informáciu).A to je tá, či som to niečo (článok) čítala/nečítala...;-)

 

 

sme sa dožili, že ak niekto

sme sa dožili, že ak niekto neverí každej hovadine z netu, tak "nemá iq a dovi"... osobne by som sa prihovoril ze to, nech sa tu venujeme téme liečby cpn a nie táraní o kondenzačných čiarach...

fajn, už sme pri

fajn, už sme pri chemtrailoch... nabudúce pribudne ufo. ach jaj...

Žádný předmět

EmbarassedSealedTongue Out

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Doktoři běžně říkají, voda

Doktoři běžně říkají, voda špatná, vzduch otrávený, potraviny mrtvé, co to tělo má dělat. Tak jak se z těch s.aček máme dostat? Planeta je přelidněná, je třeba zasáhnout a jak jinak, než přes zdraví lidí?! To převe nejsou tajné věci dnes už. Nastupuje nový světový řád. https://www.youtube.com/watch?v=n9vvNfUVHGA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=DaWCfVReppA

máte rádi mléko ? Pravda nebo mystery?

https://www.youtube.com/watch?v=vN0ape6tGNE

Můj známej mluvil s kamarádem

Můj známej mluvil s kamarádem dopravním letcem a ten mu říkal, že z těch letadel jde úplně normálně běžně strašný svinstvo a to z každýho letadla, že se to ví, ale nemluví se o tom. O tom zásahu to vidím jinak. Teď momentálně jde o to zlikvodovat Evropskou kulturu. První, kde se toto svinstvo nejen z letadel, potravin atakdále ukazuje je mozek. Zjistěte si o kolik procent kleslo průměrný IQ národa za posledních 20 let. Podle mě nadnárodní společnosti chtějí mít na planetě jenom divočinu, kterou budou ovládat. Proto sem serou tzv. uprchlíky. Jestli je sem naserou, skončili jsme. Protože Evropa je poslední kontinent, kterej by mohl ohrozit jejich drátky, kterýma ovládají svět. Mám mnoho kamarádů po Evropě, ti zápaďáci sedí vejrají jak telata (panč mají IQ a svoje já v kalhotech), kdybyste věděli, co se tam skutečně děje, tak byste sem nepustili jedinýho. Je to hodně hustý. Oni čekají, že to za ně někdo vyřeší, jako vždy. Fakt bych byla nerada, abysme skončili jako banda vylízaných mozků, co mlátí hlavou o zem a bojí se i v zavřeným domě.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Panečku asi se to šíří.

Panečku asi se to šíří. Dopravní trysková letadla spalují tzv. letecký petrolej - frakce něco mezi benzínem a petrolejem. Spalování probíhá za poměrně velmi vysoké teploty. Prakticky veškerý uhlík přejde na CO2 (sodovka - obsahuje, taky). Horší je, že vznikají oxidy dusíku. Nicméně je to o dost menší problém, než spalování hlavně nafty u pozemní dopravy. Navíc se rozptylují spaliny z letadel ve vysokých vrstvách atmosféry, auta to valí při zemi. Nevěřte mýtům. Mnohem víc karcinogenů a nezdravých až jednovatých zplodin spalování vzniká z obyčejných kamen pálícíh nedokonale uhlí. Hlavně hnědé. I spalovací elektrárny rozptylují spousty škodilvin, i když tam probíhá spalování mnohem efektivněji a oxidy síry se již léta ze spalin vypírají. Mnohem větší paseku dokáží udělat pitomci, kteří pálí doma v kamnech nebo na zahrádce PETky nebo jiné plasty, to je karcinogenní toxický guláš. No jak tak čtu, někdo se tu už nadýchal docela dost...

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Leraku, tady nikdo nerika, ze

Leraku, tady nikdo nerika, ze za nase problemy je zodpovedny jen ten hnuj z letectva: bylo by ovsem dobre vsechny ty pitomce co spaluji lahve Pet poucit: a kdyz jim to nikdo neda po lopate, tak nevedi, ze z toho vznika tzv dioxin a kdyz se toho nadychaji parkrat, tak maji zadelano na ruzne rakoviny...ovsem jak vidim, zadna "osveta" ba ani u deti se k tomu nekona!  Stejne tak se nekona informace o tom jak se chranit proti klistatum (ruzne repelenty a nesedat do travy u lesa atd...) jako se nekona prevence pohlavne prenosnych chorob....v prostitutkarne v centru Prahy je stale fronta...a pritom napr z Ruska se k nam uz vratilo spousta skoro zapomenutych nemoci jako syfilis! ...toto je alespon zprava z ceskych zdravotnickych novin... No ale ok, nikdo nic nevi, dela se jakoby nic...stejne jako ted s teplym pocasim bude spousta mladych vysedavat v parku na Karlove namesti a nevedi, ze tam je x klistat na metr ctverecni a z toho tolik a tolik infikovanych nejen boreliemi...takze jak vidite opet je to v tom co tezko my, normalni smrtelnici s nulovym potencialem zasahu muzeme ovlivnit! V mnohem ma pravdu Gejsa, ovsem dle zpravy z techto dni se uz ruzni arabsti rozhodli vratit do vlasti...proste ceskomoravska oblast (ktera neni jak vidno z techto stranek moc vstricna ani ke svym byvalym emigrantum z sedesatych let!)  jim signalizuje ze ani za dve generace tu nikoho nechce...! Jako nechce ani sve vlastni emigranty z minulych desetileti (viz ruzne umelce), protoze dle obecne predstavy jim "tam kde byli" letali "peceni holuby do huby" a tak at tam zustanou anebo neco podobneho...coz je ovsem opravdovy omyl! Preju hezky a doufejme teply weekend ( bez klistat?)   Sv.

Zajímavé https://www.facebook

Mnohočetná chemická

Mnohočetná chemická přecitlivělost je u CFS a pod. velmi častá. K zmiňovaným letadlům - nevím přesně jak jste to mysleli, ale vaše potíže pravděpodobně souvisí s atmosférickým tlakem - špatně snášíte jeho změny - má to mnoho lidí, a to i bez Cpn, CFS atd.. Délka kondenzačních čar bude asi ovlivněna atmosférickým tlakem a vlhkostí vzduchu. Samozřejmě to bude ovlivňovat i rozptylování škodlivin, ale v tom případě budou vadit škodliviny hlavně z přízemních zdrojů. Mně atmosférický tlak a změny počasí problémy nedělají - ale dělají mi problémy rychlé změny tlaku - např. když v metru podjíždím pod Vltavou - tak je mi až na omdlení. - Má někdo podobnou zkušenost?

Ke škodlivinám - před lety jsem jela na přednášku, nevěda, že o 1 km dále hoří nějaký sklad s oblečením o do ovzduší se uvolňují toxické láty (bylo doporučeno nevětrat a pokud to není nutné nepohybovat se venku, jak jsem se později dozvěděla). Po minutě co jsem z venku (mrazu) vešla do vyhřáté budovy mě naprosto ochromila silná bodavá bolest v obličeji - jako by mě bodali jeličky. Po chvíli to přešlo, ale v tu chvíli jsem vůbec nechápala co se to děje.

Ovzduší je znečištěné, to je jisté. Mě dělají spíš starosti ty škodliviny co do sebe dostáváme s potravou a nemáme o nich ani páru. To je - trochu pohnojíme pole odpadem z čističek, plným rtuti apod., dáme insekticidy, herbycidy, dáme jedy proti hlodavcům plné těžkých kovů, pak ošetříme aby to lépe rostlo, né roste to zas moc, tak ošetříme aby to tolik nerostlo, ošetříme proti plísním atd.. - to je realita, (a to těch vysoce kvalitních produktů z ČR) né nějaký výplod choré mysli. Pak ještě nějaká potravinová aditiva a máme mix. o kterém nikdo neví co v těle udělá - to by jistě mohl Lerak, jakožto chemik, potvrdit. Tak budeme jíst hodně mořské plody, jak doporučují výživový poradci, abysme byli zdraví. A jejda - tam je zase v mimořádně vysoké koncentraci obsažen arzen, rtuť a další těžké kovy ... samozřejmě nesmíme zapomenout na PCB, DDT... (to, že by těhotné a kojící ženy, malé děti a lidé s neurol. onemocněními neměly jíst mořské plody stejně nikdo neví). Nemá tu někdo zkušenost s odstraněním amalgámových plomb? - já jo

Páčko

Zkušenosti s odstraněním

Zkušenosti s odstraněním amalgamu nemam-ale uvažuji o tom. Pocitilas výsledek. Psal a nechal si odstranit pan CH-ale ten mel jen jednu. Ja jich mam deset. 

ja sa prave chystam dat

ja sa prave chystam dat odstranit posledne 3 kusy. mal som ich 12.. zvysne som bud zjedol alebo vypadly. dal som si robit analyzu z vlasov a vysla mi ortut nad normu. pri vlasoch je to presnejsie leboukazu dlhsi cas /1.2cm=cca 1mesiac/ analyza z mocu ukazala tak isto ostut nad normu. cize u mna to bude zjavne dlhodoba intoxikacia ortutov od amalgamov. mam ich v ustach 28 rokov.... myslilm ze prispeli svojou mierou k neuroprolemom ktore mam.. DMSA a ALA uz je nachystane :)

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Já sem na tom byla s počtem

Já sem na tom byla s počtem plomb podobně. Je zvláštní, že se mi téměř všechny kazy udělaly v dětství, kdy jsem byla neustále léčena antibitoky. Pocítíla jsem kladný výsledek do pár dnů od odstranění prvních dvou plomb, což je podivné (to se opakovalo ješte 2x se stejným výsledkem). Nemyslím si, že by to bylo snížením Hg zátěže, spíš naopak. Před tím ani po tom jsem nenasadila žádný detox. Jen jsem těsně před návštěvou u zubaře a po ní vypila s kávou i s trochu lógru - váže kovy. Celkově jsem měla více energie a neměla jsem bolesti v trávicí soustavě. - myslím, že ta rtuť, která se mi do trávicí soustavy zcela jistě dostala, cestou pobila i nějaké patogeny. Při poslední návštěvě jsem ale pocítila negativní efekt - měla jsem jeden zub moc citlivý, tak mi ho umrtvil a pak jsem si nedokázala při odvrtávání dostatečně vyplachovat pusu - takže jsem toho asi spolykala dost - nejdřív se zhoršily bolesti a měla jsem i horší náladu. Tak jsem nasadila detox - chlorellu, spirulinu apod. a pak lepší. Nechala jsem si místo amalgámu dát pryskyřici - zuby jsou pak chvíli citlivější. Určitě bych doporučila nasadit detox před i po, zválšť pokud už má někdo problémy s depresí. Také jsem si všimla, že mě přestaly bolet čelisti (kosti), ale to by mohlo být dlouhodým ATB. A po detoxu se zlepšil i krevní obraz (detox jsem zkoušela už dříve - bez vlivu na krev. obraz). Pozor - rtuť při výměně plomb (bez detoxu) může zvýšit Ig a snížit Tlymfo.. Také je často zkřížená reakce u těch co mají alergii na nikl.

Řekněme si zcela otevřeně -

Řekněme si zcela otevřeně - teorie Chemtrails je tzv. hoax - v překladu hovadina šířená (nejen) po Internetu....

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1351718718

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Dobry vecer Leraku: tak

Dobry vecer Leraku: tak jestli je tato diskuze "hoax" ..,. Tak jak me vysvetlite, ze za mesic a pul jsem nikdy nevidela v Indii ( a to i jen 5 kilometru od mezinarodniho letiste) nejake cary mary fuk za letadly, zadne barevne stopy a nikdy tam nikomu z nas nebylo ani spatne, ani nebolela hlava, ani se nezvysil tlak....a to by mela byt prosim tzv " zaostala zeme"?....Fakt  je, ze i me to tzv. "Lezi v hlave"....proste spousta otazek...z chemie toho vim OK daleko mene nez Vy....ale prinejmensim vim neco malo co se tyce lidskeho tela....a fakt je, ze premyslim casto o tom, co je pro nas skodlive a co dobre a to se bohuzel zde nedozvidam"...

Lerak a jeho

Lerak a jeho syzifos...klasika...

dik Michal za clanok

odporucam https://www.youtube.com/watch?v=XlQKi4e3lEM

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Nevím, byly doby, kdy moc

Nevím, byly doby, kdy moc letadel nelétalo, ale benzín z auťáků smrděl na sto honů a švestky z aleje  kolem silnice byly obalené olovem... Všichni nadávali, ale všichni chtěli jezdit a švestky v září krásně modraly, dneska jsou bez olova, díky šárce pořádné pravé švestky ale už neochutnáš, s olovem i bez olova... A pak tu bylo větru a dešti poručíme... Nejlepší by bylo vrátit se do pralesa, ale kde ho vzít, když všude lidí jak kobylek, nad zbytky pralesů se dýmí, nejen orangutan trpí, aby tam olej rostl, co díky němu čokoláda v regálu déle vydrží, místo řepy řepka všude, srnčí z toho hyne... Bohužel ten Homo sapiens sám sobě škůdcem velkým je, a vo tom, vo tom to je... A bůh Mamon tomu všemu žehná...

březen 2013 ukončení CAPu 

Panebože, letecké palivo je

Panebože, letecké palivo je uhlovodík (petrolej - benzín, něco mezi). Jeho spálením vzniká voda a oxid uhličitý. Ve větší výšce voda kondenzuje na páru. To jsou ty bílé čáry...samozřejmě ale vznikají i stopová množství špatně spálených uhlovodíků, zplodiny zrovna ne nejzdravější. I rakovinotvorné. Je toho ale řádově míň než z kamen doma na uhlí. Letecké palivo se spálí při podstatně vyšší teplotě, takže množství je opravdu malé. Navíc ale vznikají oxidy dusíku (reakcí kyslíku a dusíku ze vzuchu). Teorie Chemtrails je opravdu boží jabkárna, dílem produktem nevzdělanosti v dané věci...to pak plodí konspirační teorie. Kdyby jelo auto ve výšce 10000 m, bude za sebou nechávat taky čárku...ono když mrzne a vydechuji páru, která mrzne a dělá mlhu, taky hned nešílím, že je to chemtrails...Mám spoustu známých na letišti. Taky piloty. OPravdu tedy nikdo nepřilívá do cisterny při tankování letedla jedy a buhvíco. Buďte racionální, čarodějnice - nejsou...

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Lerak máš u mňa malé významné

Lerak máš u mňa malé významné plus.

Pre Leraka Nasledujúci blog

Pre Leraka

Nasledujúci blog sa síce nedá brať ako nejaký presvedčivý dôkaz a argument, ale aj tak je to zaujímavý názor a minimálne stojí za zamyslenie.Je tam popísaná analýza tisícok rodinných fotografií z posledných rokov a vyplýva z nej, že až do roku 2008 sa chemtraily nenachádzali na ŽIADNEJ fotke. V rokoch 2008-2013 sa nachádzali OBČAS. A od roku 2014 sa objavujú na fotkách doslova masovo. Núka sa preto otázka: pred rokom 2008 nám nad hlavou nelietali žiadne lietadlá? Alebo začali v posledných rokoch tankovať nejaký nekvalitný benzín, ktorý zanecháva na oblohe toľko dymu?

https://diskuter.wordpress.com/2016/02/08/historia-chemtrails-na-starych...

Tento test si podľa mňa môže urobiť každý s vlastnou domácou fotogalériou. Pohľadať staré fotky a pozrieť sa , ako vyzerala obloha pred 10 rokmi a ako vyzerá teraz z okna.

Nechcem sa púšťať príliš do hlbokých špekulácií. Niečo som už o tejto téme za posledný rok preštudoval. V zásade sa ohľadom účelu chemtrails stále opakuje niekoľko hlavných tém:

1. Snaha o boj proti globálnemu otepľovaniu pomocou rozprašovania kovových aerosolov do atmosféry za účelom vyvolania efektu tzv. "globálneho stmievania". O tejto téme je najviac oficiálnych dôkazov, vrátane verejných patentov, odborných vedeckých článkov a dokonca vyjadrení niektorých vysokých politikov. Špekuluje sa dokonca o tom, že program prebieha pod finančnou záštitou klimatického programu OSN. Osobne si myslím, že toto je najpravdepodobnejšia možnosť.

2. Vojenské programy, hlavne za účelom zvyšovania účinnosti vojenských radarov.

3. Využívanie počasia ako klimatickej zbrane za účelom ekonomického ruinovania nepohodlných krajín pomocou ničenia úrody suchom. Toto je najviac kontroverzná téma, ale dokonca aj k nej existujú verejné patenty americkej armády, ktorá túto tému hlbšie skúmala. Osobne som k nej skôr skeptický.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

ja sa v letectve pohybujem od

ja sa v letectve pohybujem od svojich 18stich, mam v nom najvyssie vzdelanie a zivym sa tym...to ak niekto tvrdi, ze niekde na civilnom letisku sa plnia cisterny je upny nezmysel, s tym uplne suhlasim a aj viem, ze toto nie je dielom beznych civilnych lietadiel...ale je rozdiel medzi beznou " contrail" za lietadlom, ktora zmizne v priebehu niekolkych sekund az minut(a je vysledkom presne toho co si napisal Lerak) a medzi silnymi chemtrail natahanymi vo forme mriezky vojenskymi letunmi a vznasajucim sa vo vzduchuaj hodiny...este raz, pozrite si vyssie video z produkcie CT24!!! tam to mate vysvetlene velmi dobre aj pre poloretardovanych tipu Vjanca...geoinzinierstvo funguje uz velmi dlho a toto je jednym z jeho produktov a ak si pred vedou niekto zatvara oci tak mi je ho uprimne luto....si toho sizifa strc niekam uz...dufam, ze tam raz napisu nieco o CAPe ake to je svisnstvo nejakych fanatikov aby si tam uz prestal chodit....a mozno ze uz napisali....to je presne ta banda co spochybni vsetko co je akosi kontroverzne, len aby oblbla ovce

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Odpovidam jak  Lerakovi tak

Odpovidam jak  Lerakovi tak panu CH: tak tedy: v letech devadesatych ( aihme, minuleho stoleti) probehla valka na jihu Evropy :.Srbsko  Chorvatsko atd....v te dobe v urcitem obdobi se zacaly objevovat na hladine more mrtve ryby, spousta ryb s brichem nahoru.....rybare a to zejmena z oblasti tzv Veneto ( Benatky atd ) pochopitelne  to vsechny znepokojilo....to  tu urcite z nas vsichni chapou....no a v te dobe ....a to pouze u lekaru( a to ne verejne ! )...a i u me...se objevily nasledujici zpravy ( a to jen proto, protoze mely udrzet znapokojene obyvatelstvo v " klidu")..... Jaksi " priznalo se": ze americke jednotky ktere startovaly z Vicenza(zakladny) byly plne bomb a nekdy ( opravdu nekdy!?..)to nestihly vsechno shodit a tak co? No ...tak to shodily  do more....no a tam umrelo kde co a neb jinak bylo i po vsem... ). To jen k tomu jak se kontroluji jak vody tak pozemky a tak vubec vsechno!...;a tak co? Ja se spis priklanim k nazoru CH ktery "neni blbec" a kdyz tu rekne neco tak to "neni blbost" a on vi o cem hovori...Jinak hezky vecer Vam vsem.

b

to co sa dialo pri

to co sa dialo pri bombardovai srbska, pre mna velmi smutna tema a viem o vela zverstvach od obchodu s organmi teroristov z kosovskej UCK az po cluster bomby a bomby s ochudobnenym uranom, ano toto vsetko bolo testovane na srboch a zbitku europy v ich blizkosti...rozoberal som tie bomby s mojim sicilskym kolegom kedysi a velmi dobre vedel aj on a aj ja co sa skutocne dialo, tiez mi vravel, ze nakoniec to tabu o tych bombach v mori v taliansku/chorvatsku nakoniec prerazilo na verejnost, lebo to uz neslo ani ututlat, takze takto krasne na nas sli nasi americky priatelia kedysi a idu aj dnes...nevravim, ze rusko je vyhra, nejdem politikarcit a trolarcit...viem vela tabuizovanych tem a aj krutu pravdu a realitu z nich...

este dodam Svadhi, ze neboli to len bomby v mori, sicilcan mi hovoril, ze taliani pod modrimi helmami UN "upratovali" v srbsku len s respiratormi, kdezto amici tam pobehovali v anti-radioaktivnych odevoch...vela z tych talianskych modrych heliem predcasne poslo na chorobi spojene s oziareniami z toho bordelu co sa ho aj tak nadychalci pochytali...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Analýzy ovzduší dělají často

Analýzy ovzduší dělají často jak hygienici celého světa, tak metorologické služby, tak komerční laborky. Jak to, že nikdy nikdo nic neobjevil? Taky se dělají stále a periodicky rozbory půdy z mnoha a mnoha důvodů. Taky nic. Nebo že by byli všichni "koupení"? Celý svět? Ve světě, kde se neutají ani když se někdo uprdne? Stále opakuji - spalováním vzniká VODNÍ PÁRA - ve výškách kolem 10000 m, kde lítají jety pára kondenzuje a vznikají krystalky ledu...ach bože

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

to nemyslis vazne Leraku o

to nemyslis vazne Leraku o tych rozboroch pudy...skoda, ze nevies anglicky (nebrat ako urazku) dal by som ti sem par videi a aj konferencii o geoinzinierstve, konferencii vedenych vedcami z druhej strany barikady...tych rozborov je hafo...videl som par dokumentov s rozbormi pody len v samotnom svajciarsku  boli silno nad normami s niektorymi prvkami...

samozrejme nieco ako chemtrails je aj v letectve zosmiesnovane a vyliezt s nejakym nazorom je na ukamenovanie...ale pozri si to video, normalna reportaz z CT24...ja viem, ze sa to robi...a popisal som aj ako a ze to nerobia civilne letuny...

vies ako pride skupinka "nadsencov" hlasa ze to robia civilne letuny a potom si kazdy tuka na hlavu vratane mna, videl som uz obrazky s beznou kondenzaciou na kridlach pri pristani ci vzlete, kde krasne vidno vztlakove sily a pod tym napis, ze chemtrails...tak to bud robi skupina idiotov alebo niekto s jasnym ucelom diskreditacie. v tej relacii CT24 po CESKY mas vsetko vytlumacene, k tomu uz neni co dodat

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Zopár ďalších článkov: Kniha

Zopár ďalších článkov:

Kniha o chemtrails. Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy. Tu sú rozpísané veľmi detailne jednotlivé látky používané v chemtrailoch a ich vojenský alebo klimatologický účel.
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-...

Kniha o chemtrails. Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails. Tu je detailne rozpísaná infraštruktúra, ktorou je program realizovaný: vojenské základne, mená zainteresovaných civilných agentúr, kódové názvy projektov a projekty, ktoré chemtrailom predchádzali.
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-3-...

Kniha o chemtrails. Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme. Morgellons ako výsledok amerického vojenského bakteriologického programu. Toto by mohlo mnohých zaujímať.
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-...

V blogu sú rozobraté aj ďalšie kapitoly z knihy, kto má záujem, môže sa preklikať k obsahu cez dané blogy.

A prihodím ešte toto:

Tu je stručne vymenovaný zoznam všetkých pravdepodobných vojenských a klimatologických účelov chemtrailov, ich kódové mená a stratégie rozprašovania. Hlavný článok od Pozorovateľky ignorujte, ten je nekvalitný, dávam do pozornosti iba tento komentár:
http://aeronet.cz/news/sucho-a-horko-otepluje-se-planeta-nebo-ochlazuje-...

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Přikládám k tématu, co mi

Přikládám k tématu, co mi napsali z ČMHU, ostatně jinou odpověď jsem nečekala :))
Vážená paní XXX,
 
jak zcela správně uvádíte, o problematice tzv. "chemtrails" je náš
ústav zpraven již poměrně dlouhou dobu. Společně s dalšími
vědeckými institucemi jsme k tomuto tématu vydali již 17.2.2010
odborné vyjádření, které můžete najít na přiloženém odkazu.
Naše stanovisko se od té doby nezměnilo.
 
 
S pozdravem
 
Ing.Luboš Moravčík
klimatologie
 
Společné vyjádření Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ),
Ústavu fyziky atmosféry Akademie věd ČR (ÚFA AVČR), Katedry
meteorologie a ochrany prostředí Matematicko fyzikální fakulty
Univerzity Karlovy (KMOP MFF UK) a České meteorologické společnosti
(ČMeS) k problematice tzv. „chemtrails“ (tiskové prohlášení 17.
února 2010).
Dostupné na:
http://www.bourky.cz/stahnout-soubor/21.pdf

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

A hned jsme chytřejší...

A hned jsme chytřejší...

březen 2013 ukončení CAPu 

Chemtrails je

Chemtrails je MEGAJABKÁRNA!

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1351718718

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Nic ve zlém, ale už nejednou

Nic ve zlém, ale už nejednou jsem se přesvědčil, že jejich argumentace založená na opisování jako oné profláklé diplomní práce je ne scela 100%. Konec konců ono stačí už to, že cokoliv co smrdí jako výfuk, je nedobré pro naše pajšlíky, a je jedno jestli je to osobák, náklaďák, autobus, tryskáč, komín, loď na Vltavě či na Misisipi... konec konců ani to, co se vznáší nad prasečákem či kravínem není to pravé ořechové... ale to je zase jiná, lidé se chtějí vozit, létat, cpát se masem, mlékem, vejci...  je to něco za něco, prostě to smrdí! 

březen 2013 ukončení CAPu 

Tak asi tak, že je letecká

Tak asi tak, že je letecká doprava vůbec největším producentem CO2 co se dopravy týče, o tom žádná. Že valí oxidy dusíku, občas taky nespálená rezidua uhlovodíků, to taky. Ale že by konspirační vlády rozprašovaly po populaci inhibitory brzdící rozvoj populace, nebo rostlin, nebo taky slanou vodu (to jsem taky někde četl...), a tak kdeco -  toteda vopravdicky, ne!

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k