Celosvětový protest - Worldwide Lyme Disease Protest

ahoj lidičky, prosím o pozornost. ve dnech 10.-11-5. se konají celosvětové protesty na podporu lidí trpích boreliozou, na podporu o povědomí o této zákeřné infekci.

viz: http://worldwidelymediseaseprotestus.blogspot.de/p/messages-from-those-w...

      http://www.facebook.com/worldwidelymeprotest

      https://www.facebook.com/photo.php?fbid=341917415920022&set=a.2983576369...

Na b.cz se momentálně diskutuje o možném připojení se k tomuto protestu dne 10.5. před MZ mezi 10:00-15:00.

viz odkaz na diskuzi: http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_forum/prispevky_diskuse/protesty/?

Lidi připojme se! Myslím si dokonce,že se to ve finále netýká jen boreliotiku,ale všech postižených nejakou chronickou bakteriozou,všichni jsme na stejne lodi. Vyjadreme svuj protest,podporu nas samych,ze za sebou stojime a umime to rict nahlas a ze se umime vzajemne podporit,at uz trpime boreliozou,chlamydiozou ci jinou infekci,vcetne parazitoz.

děkuji všem.

 

 

Já bych se přidal, jenom

Já bych se přidal, jenom nechápu, co to tam Petr píše za nesmysly. Tady blogují lidi o parazitech asi stokrát častěji, než u nich, jsou tu zveřejněné i celé protokoly na ATP, já jsem tu dával z curezone. U nich se nic nesmí, ani kde objednat se člověk nedozví. Škoda takových nehorázných pomluv :( Pak jsou lidi naprdlí a nebudou chtít přijet.

Lidi prosim zahodme na cas

Lidi prosim zahodme na cas rivalitu ,chlamidie versus BCZ  ,a dejme se dohromady tady jde o velkou vec ,Polaci ,Madari ,Nemci ,svet uz ma toho dost miliony postizenych vetsina boreliku ma chlamydie zakerne zrovna jak borka a dalsi , cesi se dokazali sjednotit kdyz slo o velkou vec  a tady jde  o nas ,nase deti , cely svet se jde do akce prece nezustanem pozadu ,pravda musi zvitezit nad lzi ,ja jdu  v Mnichove ,vsichni oblekaj zelenou barvu LYME PROTEST  nenechme nicit nase zivoty uz toho , bylo dost kolik z nas trpi jen za nedostacnou lecbu ,a take umiraji prosim zamyslete se a kdo je schopny se dostavit nepredete tohle mlcenim ,v tomhle se musi tahnout za jeden provaz a cesi to umi kdyz chtej ,tady nejde o osobni potycky ale o sjednoceni sveta o bezpravi pachajici na nas postizenych , se znicenym zivotem  at pravda zvitezi nad lzi   

Já tam budu určitě, už se moc

Já tam budu určitě, už se moc těším, akorát místo tašky šutrů beru tašku rajčat, panč šutry neunesu. A vemu sebou všecky od nás, tady je borelkářů habakuk. Léčenej není nikdo. Nasraní jsou všichni, tak to nebude problém.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Jo a vyrobte a vemte si na

Jo a vyrobte a vemte si na kabátky zelenou stužku - je to mezinárodní symbol nesouhlasu. Jednu mám v kapse nosím ji jenom v Německu, panč tady lidi fakt jenom čumí. Vezmu si ji taky.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Co udělat nějakou událost na

Co udělat nějakou událost na facebooku - zúčastním se atd ... a přeposílat

Tak udělej a nezapoměň v

Tak udělej a nezapoměň v květnu přijet, to je nejdůležitější. Musíme tomu udělat nějakou kultůru, lidi fakt přestaňte být mouchy sežerte si mě, sedět v hospodě a nadávat je fakt o ničem. Já Vám půjčím taky rajče:-)

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Co to poslat do Novy? Námět

Co to poslat do Novy? Námět na reportáž o LB. Doufám, že budu moci jet na to shromáždění, ale pochybuju o tom.

Média jsou to nejmenší. Hele

Média jsou to nejmenší. Hele já ti pošlu Viagru, ty to dáš. Tady ti nahoře dělají to, abysme měli co nejvíc problémů a byl tu megabordel a neměli jsme čas a chuť na odpor. Lidi takhle se nechová žádnej národ, přece nenecháme takhle hákovat. Život je takovej jakej si ho uděláme, nebuďte zrezignovalí. Já když jsem viděla v létě třeba Rumunskou kampaň, tak klobouk dolů. A to by se měli bát, panč jim tam jeden nemocnej doktor, kterej byl furt v médiích a prskal, zmizel (teda jestli jsem dobře Rumunce rozuměla). Onemocněla tam jedna supermodelka a hnusně, chudinka se v tom videu klepe strašně, já se vlastně na to video nemůžu ani dívat. Celej svět bojuje a vy zase čekáte, až na Vás něco samo od sebe spadne? Vemte sebou zdravý příslušníky a poďte. Dyť to, co dělá sdružení je směšný, teda ten seminář byl asi dobrej začátek. Ale dělat letáky, který se v ordinacích hážou do koše a sedět v zavřené hospodě je fakt účinnej způsob, jak donutit vysmívající se MUDry k akci. Dyť si z nás všude dělaj prdel a v médiích je síla. Dyť by nám taková akce zdokumentovaná na Nově strašně pomohla, začalo by se o tom mluvit a to je třeba. Honba za senzací = hromadná výrobna kriplů. Téma chronický infekce tu prostě není. Já dodneška lituju, že jsem si všechny návštěvy MUDrů nenatočila na mobil, panč i u mě je to na žalobu. Dneska bez mobilu do nemocnice nevlezu. Já moc křičet nemůžu panč v Česku mám všechny testy negativní a ty zahraniční se tady neuznávaj, ale jestli je na tom někdo použitelněji, tak ať se do toho opře. Bych je zažalovala hned, ale moje argumenty nejsou použitelný.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

.

.

Já se určitě taky připojím.

Já se určitě taky připojím. Snad někam dolezu :o) Jinak moje nálezy, to je v podstatě totéž. Kromě Klubala a ještě jedný "krčařky", u všech "mudrů" negativní a pacient blázen... Ty žaloby mě napadly taky, ale tady v tom státě by to bylo na prd i s důkazama. Jeden zubař mi kdysi vytrhl omylem jiný zub než ten, co bolel, a když jsem byla u prezidenta stom. komory, tak mě v podstatě poslal do p.... s tím, že to neprokážu. Nakonec mě implantát stál 25 litrů, ale naštěstí mi ten druhý zub nakonec zachránili na Krétě.... Je to tady fakt hrozný. Takže bychom určitě měli "vyrazit do boje" proti ignoranci většiny mudrů.

Jinak Nova už o té borelióze vysílala ve střepinách. Nejvíc mě pobavil doktor Bojar, neurolog, který tam o tom zasvěceně mluvil, a když jsem před 20 lety zrovna u něho byla s těmi potížemi, které se tehdy nedaly vydržet, tak mě taky poslal ke cvokaři. Jsem na něj na....á dodnes :o(

Já nejsem já....  :o(

Proto jsem k doc. Bojarovi

Proto jsem k doc. Bojarovi nikdy nešla. Doktor, kterej léčí u borelozy protilátky je úplně mimo. Měla jsem erythem na stejném místě jako před 4 lety stejný EM + klíště, brutální chřipku bez rýmy a kašle, krutou bolest pravýho ramene, po několika týdnech to začalo cyklovat - úplně dobře a pak to vytřídalo úplně zle, jsem myslela, že je po mě. Cyklovalo to přesně jak popisůjí ILADS doktoři. atd. Ať mi někdo tvrdí, že to borka nebyla. Za pár měsíců mě to sežralo komplet. Když to přejde do neuroformy, tak je to fakt lahůdka. Kdybych nebyla ledově klidná a neskutečně trpělivá, tak bych se zabila určitě. Test western blot mi udělala dr. sehnaná ze známosti po 1,5 roce kriplování na lůžku, jinak nikdo nehnul prdelí, všichni se mi vysmívali, přesně věděli a říkali, co mi je - já nevěřila, panč jsem neznala, co znám teď. I to, že test ELISA je hovnu věděli, myslíte si, že mi udělali western blot? Ani náhodou. Pro mě je prostě zdravotnictví mafie v bílých pláštích a já si je ze svýho zdravotního pojištění platit nechci. Sráče. A to je celý.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

odkaz na protest bol práve

odkaz na protest bol práve pridaný na fb stranku OZ CHLPI http://www.facebook.com/chlpi.oz

Ty testy jsou někdy fakt o

Ty testy jsou někdy fakt o ničem. Mně Elisa většinou taky vyjde negativní a WB pozitivní. To je fakt divný. Já naštěstí ty potíže teď nemám asi od boreliozy, mně spíš drtí ty chlamydie, ale v globálu je to jedno., když se člověk necítí jako člověk... :o(

Já nejsem já....  :o(

Jako fakt nechápu, když to

Jako fakt nechápu, když to teda sami ví, tak by mohli třeba říct, běžte tam a tam, tam Vám ten test udělají. Nebo běžte do labiny támhle a zaplaťte si to, my to běžně neprovádíme nebo jiný blablabla...říká se tomu komunikace, ale oni umí jenom ponižovat. Jejich hromadný mindráky fakt nechápu. To je mají taky ze školy? Oni se na nic jinýho nevzmůžou? To je má člověk za rohem vybombit, aby se jim rozsvítilo? Já myslím, že to jediný by jim pomohlo.

V okolních i neokolních státech proběhly výzkumy na téma spolehlivost testů. Všecky dopadly skoro stejně blbě. Divný, že? Asi od sebe ty státy opisovaly... 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Podle mě není problém v

Podle mě není problém v samotných testech, ale v lidech, kteří je provádějí. A ve všech státech dneska vládnou "eurospratci" a těm je všechno "šumák", hlavně, když dostanou vejplatu, a pořádnou. O tom to je. Totální nezájem dělat dobře svoji práci. Zajímají je jen peníze. Nejsou všichni takoví, ale je jich bohužel většina. Já když v tv vidím ten pořad "nejpřísnější rodiče na světě" , a vidím tam například ty mladý "anglány nebo američany", tak tohle mít doma, tak tutově sedím.... :o)

Já nejsem já....  :o(

Problém v testech je. Takže

Problém v testech je.

Takže děti, mám prosbu, je v hledání osoba, která umí překládat (angličtina) a pro tuto myšlenku by chtěla něco udělat. Bude to akce na FB. Bližší info v soukromých zprávách.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Lidi Jeste pripominam

Lidi Jeste pripominam celosvetovej protest je  10 kvetna  v PRAZE PRED MZ OD 12-16-hod je to patek z me rodiny uz jde 10 lidi prosim kdo muze bezte je to dulezite se postavit proti ignorantum co nam nici zivoty dekuji

Protest je chvalihodny, ale

Protest je chvalihodny, ale spojovat ho zase s pomluvami na moji adresu? Hm zrejme nejde o to, kolik prijde lidi? Ono to par jedincu z boreliozy.cz zrejme vytrhne samo. A zde neresime parazity, proto tu nahore visi anketa o ATP a ja roky pisu o parazitech a o svych kurach do fora. Stejne tak borelioza se tu neresi, prestoze se ji tyka kazdy druhy prispevek.... No je to stale dokolecka dokola, bohuzel. Petr blokovany neni a pokud jsou nekde blokovane ip adresy, tak zrejme z nich kdosi kdysi psal nejake svinarny, slusni lidi nic blokovaneho nemeli.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Lidi berte to nadnárodně,

Lidi berte to nadnárodně, jsme Evropani a obyvatelé této planety, měli bysme držet pospolu. Máme problém a nic s ním neděláme. Pomluvy a jiný úžasný výdobytky teď hoďte stranou. Tady tyhle stránky má pod palcem nemocnej člověk, tamhlety zelenooranžový ne a je to znát. Taky se tomu směju kolik je tam příspěvků o ATP, když se někdo zmíní o bylině, tak dostane za ucho, přitom konkrétně u borelky znám x lidí, co se z toho dostali pomocí bylin. Ale dostali se z toho bez doktorů a šarlatánů, prostě sami. Tady v tomto státě nikdo neřeší chronický infekce. Je načase to změnit. HALÓ BUDÍČEK, MY JSME TU TAKY

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ahoj vsichni, Diky Adriane za

Ahoj vsichni,

Diky Adriane za umozneni vstupu :o) A mam pro vas nasledujici vzkaz:

Prosim ty z Vas, kteri maji zajem se protestu zucastnit, nebo pokud nemohou, tak s nim alespon sympatizovat, aby se zde do fora pokusili navrhnout 10 nejdulezitejsich bodu (ve vysledku max 1 strana A4) ze sveho pohledu, ktere bychom meli pozadovat na zdravotnickem systemu, aby se urgentne resilo a to jak u LB tak u dalsich koinfekci resp. chronickych infekci. Nejlepsi namety vybereme a pripravime prohlaseni a petici. Musi to byt strucne (aby to nekdo cetl, aby to oslovilo a take razne a jasne).  

Dalsi jeste dulezitejsi veci je zucastnit se protestu v co nejvetsim poctu (10 lidi to nevytrhne, 30 taky ne, ale 100 nebo 200 uz je pocet ktery budi respekt a to neni ani 10% tech kteri na obe stranky prispivaji). Vezmete si sebou skladaci zidlicky, pokud nevydrzite 3-4h stat).  Proto apeluji zejmena na Prazany a lidi bydlici v okoli, aby podporili tuhle akci a vzali sebou i pribuzne a kamarady, udelaji tim i neco pro sebe a budoucnost svou i svych deti. Muzte vzit i domaci mazliky, psy, kocky, prasata, kone.... :o)

Pisu sem stejnou vyzvu jako a napisu zitra i OS Chlamydie a pozadam Drahu spolupraci. Je zde dost lidi, kterym jde ve vysledku o stejnou vec jako na B.cz, takze spojit se, ma rozhodne smysl. Co rikate? Zdravi

Petr z Boreliozy

P.S. Tohle neni April ! ;o)

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Já se protestu určitě

Já se protestu určitě nezúčastním, jsem ležící. Aspoň jsem rozšířila leták na FB. Ty boreliozový stránky tam jsou úplně mrtvý, proč?

Vy ležáci k doktoru se

Vy ležáci k doktoru se doplazíte taky, nevím, proč byste se nemohli dovízt autem s lehátkem a nemohli byste lehnout před MZ. Snažte se o kousek více. Nebo ať si tam stoupne někdo z rodiny. Mě tam rodina nedoveze, panč zdravotnictví za to, co mi provedli nenávidí. Ve stavu ležák jsem občas taky a jestli bude 10., tak si to budou muset kurevsky rozmyslet. Jinak já bych chtěla protestovat za všechny chronický infekce. Na Slovensku se snaží založit centrum, co v Čechách? Bulovka? To snad ne.

Chtěla bych, aby zdravotní pojištění nebylo povinný.

Chtěla bych, systém dotazníků, jako mají Němci. Aby si do lékařských zpráv nepsali lékaři, co se jim hodí, aby netunelovali pojišťovny. Aby to pacient podepsal, že to souhlasí. (např. když lékař napíše "pacient se cítí dobře" a není tomu tak - aby to nemohl udělat, já bych nic takovýho nepodepsala nikdy.)

Chtěla bych, aby pojišťovna byla dotazována, zda to ono zaplatí a když ne, tak si to zaplatí pacient, nebo to nebude mít. Nechci, aby to  platili lékaři a dostávali za to pokuty. Potom jsou "demotivovaní", dělají z pacientů nicneděláním kriply a ještě je často ponižují, aby se jich zbavili. Tím pádem by se stal lékař nějaký hybrid mezi soukromým lékařem a lékařem na pojišťovnu. Vím, že v některých oborech např. rehabilitace...když dostanete doporučení na 10 vstupů a potřebujete jich dvacet, tak daný odborník je buď neudělá, nebo musí zadarmo, nebo, když ho naprášíte, že si za to něco vzal, tak dostane takovou pokutu, že se z toho po...takže to neudělá, panč se bojí. Proč by nemohl? Proč jsou lékaři pokutovaní, za to že něco dělají?

Taky bych chtěla brutální postihy za to, že se lékaři "něco ztratí" a všechny papíry, co vyprodukuje podepsat od pacienta a dát mu kopii. Tudíž, když dojde ke sporu, není to zameteno pod stůl...sice je to byrokracie, ale jinak tu pořádek nevznikne.  tj. nevím proč si mám jezdit 100 km do labiny s občankou pro výsledky proto, že je lékař sprostý jak dlaždič a já vystresovaná, skrčená v rohu si o nic radši neřeknu a jedu. A on je informovaný o tom, že jsem si to vyzvedla. Připadám si fakt jako rukojmí. S těmi papíry, když lékař číslo jedna usoudí, že to netřeba léčit, můžu jít za lékařem číslo dva, který má třeba opačný názor. U nás v okrese neléčí nic. A to fakt nevím, jak ošetřit, za to bych jim pokuty nacpala hned.

Taky bych chtěla, aby když potřebuje pacient léčit déle, aby to nebyl problém. To je jedno kde, aby se vědělo, kam se s tím dá jít a aby se o té možnosti dozvěděl. Aby to pracoviště v případě neúspěchu nebylo vláčeno...   Mě se líbí, jak za nic nedělání vláčeno není nikdy a za dělání jo. Ať si pacient rozhodne, co chce a ať si za to nese zodpovědnost, ať si to stvrdí svým podpisem. Tudíž by tu měl být prostor a svoboda pro více názorů na léčbu. Je tu jenom jeden. Za deset dní je každá borelka vyléčená... něco tak omezenýho se nevidí...a nejlíp ji nediagnostikovat, aby pacoš neotravoval.

Taky bych chtěla, aby lékaře učili na fakultách myslet, vytvářet si vlastní názor a informace hledat. Aby nebyli naprogramovaní...to je nebezpečný. 

 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ty jsi vtipná, Gejšo.. :-D

Ty jsi vtipná, Gejšo.. :-D přijedeš pro mě? dovezeš mě? nacpeš do auta lehátko?

To víš:-)

To víš:-)

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Pokud by se mely rozvirit

Pokud by se mely rozvirit stojate vody v CR, mozna by nebylo od veci vytahnout nejaky provokativni transparent, na takove veci rada skoci TV Nova a jina media, ktera pak poreferuji. Taky treba vzit si rozkladaci lehatko a ulozit se na par hodin pred ministerstvo.

Jednim ze zapadnich sloganu, ktere se pouzivaji na akcich je: "Jedno male kousnuti muze trvat cely zivot."

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Senator Tomio Okamura se

Senator Tomio Okamura se zucastni akce. Dnes mi to volala jeho asistenka. Do tydne bysme meli dopilovat program akce. 10 bodu a hesla je momentalne priorita. Muze nekdo z Prahy sehnat ozvuceni (aspon silnejsi magnetak na baterky s mikrofonem nebo megafon)? Nebo to potahnu z Brna sam? 

prosim vsechny sirte dal:

http://www.facebook.com/events/504925252878775/?fref=ts

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Jana posílá písničku od dr.

Jana posílá písničku od dr. Horowitze http://www.youtube.com/watch?v=UPz-a8ni5J4

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Aaa, tak myslim ze ted uz

Aaa, tak myslim ze ted uz nezbyva nez povesit si jeho plakat nad postel, je to borec 

A co takhle cely muzikal na tema Lyme a MSIDS? Nejaky hudebni skladatel na obzoru? Ja bych se chopila libreta a treba to dotahnem az na Broadway :-D Hudba ma mocny dopad na spolecnost...

 

Studiova verze v plnem zneni

díky Emily

díky Emily

Ahoj Adri, tak něco píšu. 1)

Ahoj Adri, tak něco píšu. 1) Chtěla bych, aby lidé s lymskou boreliozou dostali automaticky invalidní důchod. Třeba alespoň na jeden rok pár tisícovek měsíčně. To se týká mě, protože jsem bez příjmu, ale každý může přijít o práci, protože do ní nedojde. Lékař ti dá párkrát nemocenskou, ale pak už ji neprodlouží a ty musíš třeba sama dát výpověď. No a když odmítneš vyšetření, tak nespolupracuješ a je konec. 2) Chtěla bych upozornit na falešné negativní testy na boreliozu a chlamydie. 3) Upozornit na to, že když se infekce donekonečna neřeší, tak to skončí neléčitelným stavem.

Hesla: Lymská borelioza My umíráme dnes, ty můžeš začít zítra. (a pod to dát procento, kolik lidí to může mít asymptomatické), Lymská borelioza Kolikrát ještě dojdu k lékaři?, Ženy v mém věku kupují plenky pro děti. Já bych je potřebovala pro sebe., Člověk s LB a chlamydiemi si myslí, že má cukrovku, nádor mozku, roztroušenou sklerózu. Tak se cítí., Mám lymskou boreliozu, jsem nezaměstnaná. Z čeho mám žít?, Lymská borelioza Syfilis bez sexu. Děkuji, nechci dostat z chronické infekce roztroušenou sklerózu.

Víc mě nenapadá. Ještě by bylo dobré upozornit na nebezpečí předepisování imunosupresiv. A taky tam pěkně rozmáznout to neustálé vnucování antidepresiv, jak tady píšete.

Já právě nechápu, mě přijde,

Já právě nechápu, mě přijde, že někteří lékaři tomu věří, že tě polykání antidepresiv vyléčí a smějou se tomu. Jestli je to jenom furt ta samá písnička, aby se tě zbavili či co... taky si myslím, že u všech pacientů, co znám - lékaři dělají z nějakého důvodu u nás všechno, aby dotyčnýho nediagnostikovali, přitom přesně vědí a říkají, co ti je. Jak tomuto zabránit, to nevím. Ti osvícenější pacoši si nechali udělat testy za svoje, ale já natvrdlá třeba ne. Oni stejně nikoho neléčí, tak je to šumák. Ale diagnozu nedostaneš tak jako tak, takže na důchod na pár měsíců může spousta lidí  zapomenout.

Taky si myslím, že by měli mít třeba ty dotazníky. Německej doktor mi ho dá a dozví se všechno. Českej se nedozví ode mě nic, panč když se mě zeptá, co mi je, tak já mám okno a neřeknu nic...mozek nefuguje. Ale když to vidím napsaný a dobře-trefně pojmenovaný tak zaškrtnu, že jo a je to jasný. Fakt je ta komunikace tady o ničem - je Vám blbě....jak....jako by mě někdo otrávil... a otrávil?....ne...tak vidíte atp....připadám si tu jak imbecil. Komunikační vakuum...dyť je to jejich práce, tak proč tam sedí?

Taky by se mi líbilo, aby uznávali diagnozu v rámci EU. Když jsi diagnostikovaná někde jinde, tak máš smůlu.

Taky vznik privátního sektoru (nepovinné pojištění)-to téma otvírám znova. Nechci tím říct - já na to mám, já si to zaplatím... to je vznik konkurence, ta tu není, všichni na to prdí a jsou v pohodě, dostanou prachy. Vím, jak to bylo u koní - po revoluci např. s reprodukcí...byste koukali, jak se zvedla úroveň. Jsou tady dva státní hřebčince (v Tlumačově a v Písku)...zbytek je privát. Takže privát si nakoupí koně a ty jsou lepší....pak nemá stání hřebčinec kšeft... dotace do těchto hřebčinců jsou postavený tak, že bez kšeftu nepřežijou. Takže se musí snažit. Byste koukali jak šla a drží se úroveň těchto hřebčinců nahoře. Kdybyste to viděli v začátku, tak byste si odplivli. A podle mě by to tak mohlo fungovat i ve zdravotnictví. Ta úroveň v nemocnicích je šílená. Mělo by to pozitivní efekt jak pro ty chudý, tak i pro ty bohatý. U koní to došlo tak daleko, že obou sektorech šli ceny dolů.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Je to nemoc jako každá jiná,

Je to nemoc jako každá jiná, prostě se to musí vecpat do povědomí a ať se to léčí. Vem si plicní hypertensi, cystickou fibrózu, roztroušenou sklerózu. Tak bude chronická borelióza, chronická chlamydioza a na ně postup léčby. Předepisovat drahé léky lékařům problém nedělá. Popsat své problémy jsem dokázala dobře a stejně mi to bylo k ničemu.

Jenze vsechny tyhle

Jenze vsechny tyhle vyjmenovane chronicke zalezitosti maji stejne jmenovatele, kterymi jsou chronicke infekce a dalsi. Byla by podle me chyba boreliozu nekam zaradit, vydat k ni nove, vylepsene smernice a nic vic. Ono vse se vsim souvisi. K 99,9 % chronickym pacientum je pristupovano spatne a je jedno co jim je, to vazne neni jen otazka boreliozy.

 

Já to psala jako příklad. Tak

Já to psala jako příklad. Tak to písni líp.

Já jsem za propagaci všech

Já jsem za propagaci všech chronických infekcí. Přece nikdo nemůže tvrdit, že půlmetrová tasemnice je "koinfekce" k borelioze. To je holý nesmysl. Paraziti jsou teď v hledáčku vzdělaných lékařů číslo jedna. 

Ještě mě napadá poslat dopis

Ještě mě napadá poslat dopis prezidentovi republiky. Něco v tom smyslu, že tady je chronická infekce, že se řada z nás z ní nemůže dostat, že je to strašně drahé pro celé zdravotnictví, když se to nechá zajít do extrému a že tu prostě jsme a potřebujeme pomoc. Myslím, že tu nikdo z nás není nemakačenko, co potřebuje vyvalovat doma.  

To jako že Zemanovi??? Tak to

To jako že Zemanovi??? Tak to leda že bychom mu to lípli na bechera místo etikety...

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

.

.

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Jo, ale sama to dohromady

Jo, ale sama to dohromady celé nedám (mozek). Nemusí to být dopis, ale třeba naše prohlášení. Sepsala jsem tohle.

Jsme skupina lidí trpících chronickou infekcí. Jak jistě víte, nemoc, kterou se nepodaří na poprvé vyléčit přejde do chronické formy. Lymská borelioza, chlamydie nebo mykoplasma, to jsou nemoci, které nás trápí. Jejich projevy jsou velmi bolestivé a rozmanité. Postižený člověk má pocit, že má cukrovku, srdeční potíže, meningitidu, únavový syndrom, nemůže chodit atd. Chronická infekce vyvolává zápaly plic, dušení, průjmy, otoky mozku, pocit silné otravy, nesnášenlivost světla, pohlavní záněty, napadá míchu, klouby. Od většiny lékařů však nedostaneme žádnou pomoc. Testy na např. LB vyjdou negativní, i když člověk LB má. Fyzické příznaky, které zde uvádíme, jsou pak považovány za hypochondrii. Některým z nás bylo naznačeno, že lžeme, některým, že trpíme depresí. Některým z nás ani nebyly testy u praktických lékařů provedeny.

Chceme požádat o pomoc, protože nevíme, jak přesvědčit lékaře, aby kromě testů přihlíželi také ke klinickým symptomům. Aby vůbec uznali, že existuje chronická borelioza, chronická chlamydioza a další chronické formy infekcí a aby se nám dostala odpovídající léčba. Touto léčbou myslíme antibiotické protokoly v několika obměnách. Jde o roční, ale i delší užívání několika druhů antibiotik. Tyto protokoly se nazývají Wheldonův protokol, Strattonův protokol apod. Ačkoli to zní děsivě, je tato kombinovaná antibiotická léčba naše jediná naděje. Důkazem je to, že někteří z nás dokázali své potíže zmírnit, popř. se i vrátit do zaměstnání. Bez léčby není možné fungovat, příznaky se neustále zhoršují a přitvrzují, infekce se stěhuje do dalších částí těla. Toto zhoršování pak ještě více ztěžuje možnost uzdravení.

S naší nemocí je spojeno také zhoršení sociálního postavení. Sice ne všichni ztratí kvůli velmi špatnému zdravotnímu stavu práci, ale řada z nás ano. Jednoduše do té práce nedojdeme, nevydržíme být celý den vzhůru. Chceme proto požádat o přiznání alespoň malého měsíčního příspěvku na živobytí automaticky proti diagnóze chronická infekce. Nikdo z nás se nechce celý život válet na invalidním důchodě, máme i vysoké školy a také jsme na to někteří dost mladí. Ovšem život bez příjmu není možný a pokud je chronická infekce rozsáhlá, léčba postupuje jen po malých krůčcích. A často se vše zastaví. Jenže jak si můžeme požádat o důchod, když naše nemoc ani není uznána, když testy vycházejí negativní a klinické příznaky jsou ignorovány.

Prosíme o pomoc, protože sami si nedokážeme pomoci. Naše skupinka je sice malá, ale lidí, kteří jsou nakaženi Lymskou boreliozou nebo chlamydiemi je mnoho. Zatím jsou bez příznaků, ale jednou mohou skončit jako my.

Ked by ste dali nejake

Ked by ste dali nejake prehlasenie dokopy tak by som mu zrobil  reklamu na strankach OZ Chlpi. Takisto mame aj fb stranku, po uzivatelskym menom Chlpi Oz, takze to mozem hodit aj tam.

Já nevím, jak vy, ale ze mě a

Já nevím, jak vy, ale ze mě a několika lidí kolem chronika vědomě udělali, tj. netestovali ani neléčili to jasný akutní, jenom hráli divadlo a hrozně se nám smějou. Není třeba psát Zemanovi, ale změnit zdravotní systém - tady fakt čím víc kriplů, tím větší kšeft pro lékaře a farmaceutické firmy, pak není na nic. A něco o tom vím, víc než většina z Vás, nebo spíš všichni. Kdyby se to dělo jenom trochu, jako všude jinde, ale Češi mají takový blbý vlastnosti a jednou z nich je, že neví, kdy mají dost.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Taky si myslim, ze oni moc

Taky si myslim, ze oni moc dobre vedi oc tu bezi a jen se nam vysmivaj do ksichtu. Neni snad ani realny, aby na infekcni na Bulovce kracel jeden chronik za druhym a oni skutecne verili, ze to co jim nakecavaj, je pravda. Trochu z jineho soudku, vcera jsem narazila na dokument Byznys v bilych plastich, nic noveho pod sluncem, ale je to dobre zpracovane. Ke zhlednuti tady http://www.youtube.com/watch?v=Wm1xaFWKOrE

Jinak me napadly nebo jsem nekde vyhrabala tyhle slogany. Vazne i nadnesene, nektere mozna pres caru a nevhodne a nektere nejsou vubec sloganem, necenzurovala jsem to, tak to berte jen jako takovou inspiraci :-)

1) Lymska borelioza = novodoby syfilis

2) Nemuzeme byt cvoci vsichni!

3) Antidepresiva infekci nevyleci

4) 14 dni antibiotik nestaci a vy to vite

5)

CFS,

fibromyalgie,

revmatoidni artritida,

IBS,

lupus,

deprese,

(atd... preskrtnute a pod tim:)

Lymska borelioza = velky imitator

6) Borelioza nici zivoty

7) Reprezentuji tisice nemocnych, kteri jsou prilis nemocni, aby prisli sami

8) Popirat chronicke infekce je zlocin

9) Legalizujte lecbu!

10) Chceme adekvatni lecbu!

11) Nase tela patri nam

12) Jake to je chodit po svete a nemit zadne svedomi? Zeptejte se lekaru

13) Negativni test?

Stale muzete mit boreliozu!

(A pod tim mensim pismem udaje jako ze LP prokaze pozitivitu u pouhych 10% chroniku, Elisa neni dostacujici a WP lekari standardne neprovadi atd.)

14) A prece existuje!

(Chronicka lymska borelioza)

15) 

LZI

LZI

LZI

(Borelioza v ordinacich v 21. stoleti)

16) Rozdil mezi doktorem a Bohem?

Buh si nemysli, ze je doktor

17) Nevim jestli existuje Buh...

...ale vim ze existuje chronicka borelioza

18) Mudr: Borelioza to neni.

Pacient: Jakto?

Mudr: Protoze jsem to rekl!!!

19) My bychom ty internety zakazali, vzkazuji lekari

20) Moje imunita to neustala. A co ta vase?

21) Klistata si nevybiraji

22) Lekari, vedu nemuzete ignorovat vecne

23) Mozna se tak narodila, mozna je to borelioza

(a tam nejakej takovej obrazek http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2012/08/genius-meme.jpg :-D)

24) Pravidlo slusneho pacienta: nikdy nevyslovuj "borelioza" pred svym lekarem. Neni hezke zbytecne provokovat

25) Antidepresiva, leky na tlak, kortikoidy, analgetika (...) vam mozna zdravi nenavrati, ale zato vam ho poskodi :-)

26) Mam chronickou boreliozu. Nejsem o nic vetsi blazen nez vy

27) Pacienti: Kdy se konecne postavite celem k celosvetove epidemi?

Zastupci farmaceutickeho prumyslu: A co bychom z toho meli???

28) "Terapie byla dostatecna"

A ted tu o Cervene Karkulce, prosim...

29) Co je horsi? Vnitrobunecny parazit nebo parazit v bilem plasti?

30) Dekuji antibiotikum za to, ze tu dnes mohu stat na vlastnich nohou

31) Bulovkari vsech zemi, stydte se

32) Borelioza: Castejsi, nez si myslite

33) Nefetuji. Mam boreliozu

34) 

Zatloukat!

Zatloukat!

Zatloukat!

(Nove zneni lekarske prisahy)

35) Oficialni lecba je vysmech

36) Lymska borelioza: Co te nezabije, to z tebe udela chodici mrtvolu

37) Lekari varuji: Antibiotika jsou nebezpecna! (Vydrzte, napisu vam neco na zklidneni, na ten vas vysoky tlak a na srdce, bolesti rikate, hmm tak jeste tohle a tohle, neuropatie? To vyzaduje antiepileptika... a co bych vam tak jeste... hmm prozatim to tedy snad staci.  No vidite, ani to nebolelo. A hlavne uz nic nectete prosimvas. Ja jsem studovany odbornik a obavam se, ze to vsechno budete muset brat do konce vaseho bezcenneho zivota ;-)   

38) Brozurka pro lekare: 1000 duvodu "Proc pacient nemel, nema a nikdy nebude mit borelizu" v novem vydani, ktere umlci i toho nejotravnejsiho pacienta

39) Nedopadnete jako ja.

Neverte LZIM 

 

 

genialne :)

genialne :)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Emily,nadhera...spousta nasi

Emily,nadhera...spousta nasi pravdy..diky

na WP od rijna 2012

opet diky Emily;) hele ja

opet diky Emily;) hele ja myslim,ze jsi s lecbou na dobre ceste,evidentne Ti to krasne mysli!;)

Emily, nebýt to k pláči tak

Emily, nebýt to k pláči tak se tady normálně řehoním, jak je to trefné.

Emily, je to výstižné a

Emily, je to výstižné a vtipné, fakt se ti to povedlo :o(  Ale jak příše Euchrid, nebýt to celé tak k pláči, tak se tomu i zasměju... Ale pár dní je mi zas tak blbě, že jsem ráda, že ještě dejchám... :o(

Já nejsem já....  :o(

Tedy za tím - fakt se ti to

Tedy za tím - fakt se ti to povedlo - mělo být :o)))

Já nejsem já....  :o(

Ahoj, ted na to koukam, ze

Ahoj, ted na to koukam, ze bude protest. Super! Jdu jednoznacne taky, jsem z Prahy, kdo by potreboval prespat, pise to inboxu. Nejaky transparent by se hodil, nevi nekdo o necem v Praze, kde by neco takovyho vyrobilo? Nebo asi stačí pár tyčí a větší plátno na to přibít.

Za mě:

1. Musí se u nás založit Centrum pro chronické choroby - kde se bude léčit dlouhodobými atb protokoly a to ne jen na základě pozitivních testů, ale na základě pacientova popisu jeho stavu. Zde se bude pacientovi verit. U toho by měla vzniknout nová laborka, která bude borelii KULTIVOVAT a ne řešit protilátky.

2. Dále odškodnění současných nemocných s chronickou chorobou od MZ -  za ta léta bez příjmu a ponížení.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Terčo, já si transparent

Terčo, já si transparent ztluču doma, ačkoliv mám problém udržet hřebík a budu se modlit, ať nefouká:-) Nechoď sama, vem někoho z domova, ať má kdo ty transparenty držet:-)

Přemýšlím o heslu: Kdybych pracovala tak efektivně jako náš zdravotní systém, tak bych si nevydělala ani na holou vodu. Vlastně dneska díky němu už tak pracuju. O)))

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Pacienti požadují toto

Pacienti požadují toto DESATERO od zdravotního systému v ČR: 1) Oficiální uznání chronické lymské boreliózy, dost bylo lhaní o postboreliovém sydromu! (tak jako existuje chronický terciární syfilis, chronická tuberkulóza a další mykobakterózy, chronické chlamydiózy, mykoplazmózy, ricketsiózy atd.) 2) Urychlené vytvoření jednoho celorepublikového centra, které by se zabývalo LB a dalšími chronickými infekcemi, jelikož infekční oddělení mají tendenci léčit jen akutní infekce a to často velmi nedostatečně. 3) Urychleně vypracovat korektní doporučený postup diagnostiky a léčbny LB. Stávající obsahuje řadu zásadních chyb a zavádějících skutečností. Dvoustupňový systém testování ELISA-Western Blot má více než 50% chybovost v záchytnosti. Čím dál kratší léčba zanechává řadu pacientů sklouznout do chronického stádia. Totéž platí pro postupy u chlamydióz, mykoplazmóz atd. 4) Na nespolehlivé diagnostice nelze stavět tzv. "na důkazech založenou medicínu", která doslova ignoruje skutečný stav pacienta a devastuje důvěru ve vztahu pacient-lékař. 5) Zajištění dostupnosti účinných léků na chronické infekce, které jsou v poslední době době v ČR nedostupné (např. Minocyklin, Tinidazol, prakticky všechna (!) antiparazitika jako Albendaziol, Praziquantel, Ivermectin). Buď nemají registraci nebo jsou registrované, ale nedovážejí se. 6) Uznání kombinovaných protokolů jako léčbu pokročilé LB a dalších chronických infekcí. Stejně jako tomu je u TBC. 7) Vyšetřovat systematicky i koinfekce z klíšťat a krev sajícího hmyzu jako jsou ehrlichie, anaplasma, babesie, bartonella, plasmodia, viry. Prokázat souvislosti chronických parazitárních, bakteriálních a virových (např. herpetických) infekcí. 8) Začít učit pravdu o chronických infekcích a jejich příčinných souvislostech s autoimunitními onemocněními na vysokých školách. 9) Přestat systematicky devastovat Státní zdravotní ústav a investovat peníze do výzkumu chronických infekcí, což přinese v důsledku zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva obrovské úspory na sociálních výdajích a růst HDP. 10) Začít se zabývat nově se objevujícími onemocněními jako je např. Morgellons, a urychleně pátrat po jejich příčinách. Pár důležitých bodů na závěr: -14 dni antibiotik u chronických infekcí nestačí a vy to víte ! - antidepresiva infekci nevyléčí ! - důsledkem LB a chronických infekcí jsou např.: RS, ALS, Lupus, Fibromyalgie, celiakie, Crohn, Alzheimer, Parkinson, rakovina. - přestat systematicky lhát o tzv. "sydromech"

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Tak toto je velmi výstižné,

Tak toto je velmi výstižné, moc se mi to líbí.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Bravo, tleskam! Prehledne a

Bravo, tleskam! Prehledne a ucelene, dobra prace. Nevim jestli to zustane takto anebo k tomu bude nejaky podrobnejsi rozpis, ale k bodu 3) bych nekde uvedla konkretni doplnujici info - testovani neni spolehlive, nakazu lze 100% potvrdit (PCR), ale nikdy 100% vyloucit. Lecba neni dostatecna, pretrvavaji- li u pacienta potize a zname preslapy - LP je nevhodna pro diagnostiku b., neuroborelioza = borelioza s neurologickymi priznaky, ne s pozitivni LP, pri EM necekat na vysledky a lecit okamzite, v akutni fazi 400 mg doxy... atd. At se ten pozadavek stane zretelnym a jasnym.

A jeste bych doplnila: testovat i lidi, kteri se toho nedomahaji!!! (Nemaji dostatek informaci a nic o tomto nebezpeci nevi...) To znamena doktor nejenze neodmitne udelat testy cloveku co o ne pozada, ale z vlastni iniciativy otestuje pacienta co si stezuje na cetne chronicke potize.

 

Je to super, jen u bodu 4 mi

Je to super, jen u bodu 4 mi chybí co vlastně chceme, bod 4 bych přeformulovala...Zavedení povinnosti lékařů poskytnout antibiotickou léčbu a to pouze na základě popisu subjektivních potíží pacienta a ne pouze na základě pozitivních testů! Dignostika chronických chorob je nespolehlivá!

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Jj, v lecbe se ridit reakcemi

Jj, v lecbe se ridit reakcemi a klinickym stavem predevsim! Jednou potvrzenou boreliozu nema smysl kontrolnimi testy "vylucovat", kdyz ma clovek porad potize. Lecit do vymizeni obtizi idealne, kdyz to jde... tak nejak bych to napsala.

 

Emily,ale tim by si z lecby

Emily,ale tim by si z lecby automaticky vyloucila ty,kteri boreliozu nemeli potvrzenou ani jednou a presto ji maji. takove formulace bych se dopredu radeji vyhnula,prestoze je take pravdiva.

Ale tohle tvrzeni z lecby

Ale tohle tvrzeni z lecby nikoho nevylucuje. Pisu, ze KDYZ UZ se jednou borelioza prokaze, je blbost, aby doktor rekl "udelame testy a kdyz bude vysledek negativni, borelioza je vyloucena", that's all :-) Tech co boreliozu nemaj potvrzenou se to vubec nedotyka..

 

Jinak ja mam v posudku o

Jinak ja mam v posudku o invalidite uvedeno "chronicka borelioza III. stupne" :-) Ale ID na jinou diagnozu vzhledem k nulovym kloubnim nalezum atd. ... ID na b. bude mit asi mizive procento

 

Jo strašně lidí sejde na

Jo strašně lidí sejde na scestí, když jim lékař sdělí, že vyloučil boreliozu,nebo jinou infekci. Vyloučit nic nemůže, jenom nepotvrdit. Spousta infekcí lze poznat podle specifického klinického stavu a potvrdit reakcí na léčbu, ale ne jinak. Hra na protilátky je scestná a dobrej imunolog to ví. 

Taky si protiřečí doba, kdy se začnou tvořit protilátky a doba léčby. Logicky: protilátky se vytvoří asi za 4 týdny (nebo taky ne), ale léčit budem jenom 10 dní - tj. např. zastavíme růst bakterií na 10 dní a než se začnou tvořit protilátky, tak se to zaručeně rozleze. Ale jak to nazvat jednoduše. Taky si myslím, že by se neměly používat bakteriostatický dávky, ale baktericidní v akutním stavu, není to žádná rýmečka.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Děti jsou i jiné související

Děti jsou i jiné související oblasti, kde by se dalo lecos zlepšit. Podepisujte. http://www.hlasprozivot.cz/ 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Presne tohle me taky

Presne tohle me taky rozcilovalo, ze VZP bude nove proplacet "psychosomaticke odborniky", ale na setrnou lecbu rakoviny nejsou penize. To snad musi byt nejake lobby nebo ja si to neumim vysvetlit. Kazdopadne hlasprozivot uzitecna vec.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Myslím, že "host 5" to taky

Myslím, že "host 5" to taky pěkně sepsala, to prohlášení, a i "dymi". Asi by se to dalo tak nějak propojit a udělat z toho takový "hybrid". Ale hlavní je, aby to došlo tam, kam má, a vůbec to někdo četl...

Já nejsem já....  :o(

Děkuju, myslela jsem, že už

Děkuju, myslela jsem, že už nedám dohromady ani větu. Dopis je určen pro laiky, veřejnost, je takový jednoduchý, aby to lidé trochu zkousli.

To je jasný, nemůže to být

To je jasný, nemůže to být moc složitý, taky ne moc obsáhlý, a asi to chce i trochu "brnknout lidem na city", i když dneska v tomto státě už asi s nikým nic nehne... :o)

Já nejsem já....  :o(

Odeslala jsem leták a odkazy

Odeslala jsem leták a odkazy na prostest do redakce me/cfs, vypadá to, že akci podpoří.

Pety, to je super :o)

Pety, to je super :o)

Já nejsem já....  :o(

Co nějakou tiskovou zprávu

Co nějakou tiskovou zprávu pro média? Řeší to někdo? Můžu případně pomoct s nějakým textováním ...

Na WP od 6/2010 pro chronický únavový syndrom, Cpn, EBV, CMV, chronickou bronchitidu.

40) Už mě nebaví seznamovat

40) Už mě nebaví seznamovat se na facebooku

Já jsem poslala info o

Já jsem poslala info o protestu do Novy, chtělo by to poslat do dalších TV a kdyby měl někdo známý tak by to bylo nejlepší..

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Ahoj Phile, urcite by pomohlo

Ahoj Phile,

urcite by pomohlo mit solidne formulovanou tiskovou zpravu. Ja jsem zatim zadnou nepsal.

Proste neco strucneho, ze se chystaji protesty, ktere maji cin upozotrnit na spatnou diagnostiku a lecbu LB a chronickych infekci, bezvychodnou situaci pacientu kteri jsou psychosomatizovani a nechani bez adekvatni lecby, upozornit an srovanani napr s TBC, kde lecba muze trvat roky. Proste vytahat z tech 10ti bodu to nejpodstatnejsi a vrznout to do tiskove zpravy. 

Radka drive neco zkousela viz zde pro srovnani:

 

http://sdruzeni.borelioza.cz/cs/tiskove_zpravy/?

Mas s tim nejake zkusenosti, a zejmena jakymi co nejefektivnejsimi kanaly to pak dostat k novinarum?

T Okamura slibil pres jeho asistentku, ze by nam s sirenim mezi novinare pomohl.

 

Dik za pripadnou pomoc s formulacemi.
Zdravi

Petr

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Ahoj, na Nově, když tam

Ahoj, na Nově, když tam člověk zavolá, nějak 906 námět na reportáž, tak si myslím, že by nám novinář mohl pomoci dát rozumnou zprávu dohromady. Ta zpráva chce asi příklad např. popis stavu nějakého pacienta nebo kam dojde neléčení. Tam by šlo i zařadit, jak někteří pacienti sedí doma bez peněz. Většina médií i zahraničních berou zprávy z ČTK.

     Těch zpráv i pořadů o

 

   Těch zpráv i pořadů o chlamydiích už jsem několik viděla,...chtělo se mi zvracet,bylo to díky

   zásahu novinářů ta překroucené,že to určitě neposloužilo dobré věci.

veraokb

  Elektronicka forma petice

 

Elektronicka forma petice je zde, prosim podepisujte a sirte. Udelame i papirovou a k ni nekolikastrankovy politicky prohlaseni. Zdravi Petr

http://www.jednej.cz/petition.php?id=1988 

http://jednej.cz/images/petition/manualpetice.pdf

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Já ji asi podepíšu na místě,

Já ji asi podepíšu na místě, panč se mi přes tu podpisovou část zobrazuje nějaký okno s nezobrazenou reklamou a zakrývá pole, bez kterého to nepodepíšu. Nedaří se mi to pole odstranit.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Podepisujte se! Zapojte se

Podepisujte se! Zapojte se prosím i Vy, kdo jste tu jako hosté.

Podepsano a dala jsem to i na

Podepsano a dala jsem to i na FB

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Tohle jsem dneska našla na

Tohle jsem dneska našla na netu http://www.novinky.cz/zena/zdravi/297953-podivne-infekce-jez-zpusobuji-chlamydie.html Mě to vyzní tak, že se mudři snaží, ale pacienti jim to nemožně komplikují.

      ani slovo o tom,že

 

 

  ani slovo o tom,že existují stránky a lidé se sami léčí....už spoustu let.......je to zase záměr?

veraokb

Oni lékaři mají takový

Oni lékaři mají takový zvláštní vlastnosti, když něco po...a pacientovi tím ublíží, tak nikdy neřeknou sorry a ani to nepřiznají. Když na něco mají názor, který se později ukáže, že byl chybý, tak to nepřiznají taky. Super by bylo, kdyby začali lidi léčit, včera bylo pozdě. Oni mají takový zvláštní záchvěvy, kdy před chlamydiemi díky nevím čemu už obočí trochu zvedají, ale u borky, bartonely a jiných brutálních infekcích ani prd. Já mám poslední LTT na chlamky 10 a protilátky nemám ani proti borce, ani proti chlamkám. U Bartonely se mi protilátky už x let nehýbou, ač jsem pruhovaná jako zebra a tudíž jasná. Dr. mi chlamky testuje právě proto, že je má manžel vysoké (potíže minimální), je to po vzoru G. Nicolsona a jeho mykoplazem, kdy kdo se zdá být postižen, tak vyšetří blízkého člena rodiny, který potíže nemá, panč se jeho tělo úspěšně brání, ač je furt ve styku z nemocným a tím má hodně zvedlou hladinu protilátek. Ty testy jsou fakt na prd a fakt bych chtěla, aby se v tomto státě léčili lidi a ne papíry. V zahr. jsem dostala léky na více místech, ještě před tím, než mi nabrali krev právě díky reakcím na atb., aneb díky brutálním Herxheirovým reakcím. Ty se člověku neprolezlým bakteriemi fakt nedějou. 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ja mam prohlizec Chrome a v

Ja mam prohlizec Chrome a v nem mi to slo podepsat v pohode.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Mě to jde podepsat taky v

Mě to jde podepsat taky v pohodě, ale mám polozakrytý kód, už jsem ho uhodla, takže se podařilo:-) Odkaz rozesílám, taky, kam se dá.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Podepsáno, připíchnuto na FB

Podepsáno, připíchnuto na FB a dál aktivně rozesílám všem, na koho si jen vzpomenu. Navíc, protože jsem provokatér, tak jsem neopoměla poslat i na pracoviště, kde mě "moudří mudři" tak "chytře" poslali do dámského pořirození v dobách, kdy jsem sotva lezla a žebrala o léčbu, a v úvodu samozřejmě s patřičně sarkastickým a ironickým výkladem, proč to mají podepsat :)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Nechces sem vlozit cele

Nechces sem vlozit cele zneni? :-)

 

Pro Vasi informaci na akci

Pro Vasi informaci na akci dorazi Dr. Hulinska, takze bude i moznost probrat s ni zalezitosti diagnostiky LB. Poslal jsem dnes informaci i Dr. Klubalovi. Vsichni kdo muzete dorazte, je potreba abychom byli videt. Skladaci zidlicky, voziky, lehatka sebou...

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Budu mít nějaký zelený stužky

Budu mít nějaký zelený stužky od Jany navíc, takže ty neoztužkovaný ověsím. Bude to aji v TV?

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Program - bez deste: - mezi

Program - bez deste: - mezi 12 a 13 se budme postupne schazet, - ve 13 dorazi senator Tomio Okamura, uvedu ho a bude mit proslov - prectu dopis ministru Hegerovi, pokud bude cas a chut muzu precist predchozi komunikaci s MZdr Muzeme zkusit vyzkouset tiskovou mluvci MZdr jeslti vi kolik a jake infekce prenasi klistata :o)) -predani petice, bud muzeme s T. Okamurou, nebo o neco pozdeji kolem 15h - uvidime podle situace. Nejpozdeji v 16h to zapichem a presunem se do MATu na film. Program v pripade silneho deste: Predame petici jakmile dorazi T. Okamura po 13h, podle jeho intenzity se presunem do restaurace MATu a vyckame tam v prijemnem prostredi na promitani filmu v 16:30h. Ma nekdo dalsi prihodne namety pro obe varianty pocasi? Mam prosbu, bouchl nam domluveny kameraman, muze nekdo kdo planuije prijit vzit kameru a natocit to? Jde o to, ze A.A.Wilson americky rezise dokumntu Under our Skin sbira material z techto shromazdeni pro natoceni dalsiho dokumentu o LB. Bylo by fahm neco z Prahy mit a poslat mu to.

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Jeste jednou shrnutti v patek

Jeste jednou shrnutti v patek 10.5. od 12h pred MZdr Palackeho nam.

http://jednej.cz/demonstration.php?id=94

Kdo muzete prijdte, je to sice o LB, ale v jednote je sila a usilujem o centrum, ktery by resilo vsechny chronicky infekce. Bude se podepisovat papirova petice ta elektronicka je zde:

http://www.jednej.cz/petition.php?id=1988 

 

Kdo muzete vemte sebnou videokameru at z toho je nejaky material.

 

Zdravi

Petr

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Petici jsem právě podepsala a

Petici jsem právě podepsala a v pátek bych chtěla taky přijít. Snad mi do toho nic neočekávaného nevleze, jako vždycky, když si něco předem plánuju...

Já nejsem já....  :o(

Já mám jen technickou

Já mám jen technickou připomínku, kino MAT je malé, kdysi jsem tam byl a v případě deště se tam moc protestujících nevejde.

Morge: uz vidim tu

Morge: uz vidim tu zastupy,krery by naplnily multikino.

Upresneni: Lymess zamluvil salonek v suterenu, kam se vejde tak 20-25 lidi. Film na DVD pry v kine promitat ani nejde. Navic vetsina pacientu uz ho videla. Spis by ho meli videt novinari (kteri stejne neprijdou, protoze je LB vubec nezajima - nulova odezva na rozeslane maily. :o/

Zdravi

petr

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Příprava na zítřejší

Příprava na zítřejší demonstraci - rozhodla jsem se odhodit soucit: http://morgellons.cz/rubriky/galerie

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Já mám ještě jeden dotaz

Já mám ještě jeden dotaz a předem se omlouvám, pokud jsem to přehlédla, ale s LB na to člověk má nárok... :o) 

Domlouvalo se tu také "kde přesně" se sejdeme? Myslím jako konkértně "my tady odsud", abychom se poznali? Ono totiž údaj - na Palačáku před Ministerstvem - je široký pojem... Já s LB nikoho neznám, a tady přece jen je člověk "mezi svýma".... :o) Díky za info.

Já nejsem já....  :o(

Pred hlavnim vchodem do

Pred hlavnim vchodem do ministrerstva, cca tak aby jsme jej neblokovali. V pripade deste jsou o neco dale stromy. Vemte si sebou destniky, pocasi nam moc nepreje.

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Ahoj Dymi, díky moc za

Ahoj Dymi, díky moc za zprávu. Bohužel nám nepřeje ani to počasí... Ale snad to do 12 hodin přejde. Budu čarovat, aby vyšlo sluníčko :o)  Zatím ahojky.

Já nejsem já....  :o(

Zdravim vsechny po akci. Bude

Zdravim vsechny po akci. Bude z ni video, umistime jej na b.cz.

Skoda ze se mi neozval nikdo z OS Chlamydie. V petici mame centrum pro chronicke infekce, v dopise byly chlam. pneu a mykoplazmy zmineny... Ale coz, kazdy at si dela co je mu blizsi...

P.

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Třeba kdyby Lymess

Třeba kdyby Lymess donekonečna neurážel MUDr. Klubala, MUDr.Polcarovou a další, kteří se snaží něco dělat proti proudu, třeba by se někdo z o.s. ozval. Tím neříkám, že vím proč se neozvali, třeba jen byli zahlceni, sami nemocni. Ale člověk by se jim nemohl divit.

Myslim, ze v techto

Myslim, ze v techto zalezitostech bychom se meli povznest na nejake malichernosti. Lymess neni cele OS Borelioza. Ja jsem Dr. Polcarove nic neprovedl a presto se me neracila ani odpovedet na mail. Dr. Klubal mel aspon snahu i pri sve vytizenosti komunikovat.  

Pokud nebudetem tlacit vsemi spolecnymi silami niceho nikdy nedosahneme.
Zdravi

Petr

Petr, od 02/2002 chronicka forma LB, pouze pozdni protilatky IgG na Bor. B, BG i BA, chyceno v lete 2000. Ostatni testy negativni. Oficialni diagnoza unavovy syndrom nejasne etiologie. Samolecitel jako Vy ;-) Chystam se na Marshalla

Ale Lymess vystupuje jako

Ale Lymess vystupuje jako zástupce OS a jak má běžný člověk rozlišit, zda jsou to jeho názory nebo názory OS? Jinak souhlasím, že je třeba táhnout za jeden provaz a prosazovat i uznání nemocí jako je morgelons.

Ja som podpisala peticiu

Ja som podpisala peticiu vdaka oz. Cez FB - Chlpi oz (www.chlamydieoz.sk) posielali na peticiu link a aj vsetky informacie. Aspon taka podpora z nemocenskej a dialky. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k