Candida a sex.

Asi pred 3 tyzdnami som zacal pocitovat palenie pri moceni. Od vtedy je to ako na hupacke. Raz je to islnejsie raz to ani nepozorujem. MAm aj trocha biely jazyk, ale bezne by som si to ani nevsimol. JE teraz Candida pri pohlavnom styku prenosna na partnera?

Áno je. Dostal ju odo mňa

Áno je. Dostal ju odo mňa partner, prejavovalo sa to miernym svrbením a bielym povlakom tam dole. Preliečil to nistatinovým krémom asi za tri dni. Candida pálenie pri močení nesposobuje, ale svrbenie. Pálenie možeš mať skor z chlamydií, e-coli, alebo mykoplazmi..

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

A Patricie, to je nějaká

A Patricie, to je nějaká ověřená informace,že kandida nezpůsobuje pálení (v močové trubici)?

Candidu tu majú z liekov asi

Candidu tu majú z liekov asi všetci a nie všetkých páli močová trubica. Plus candida v močovom mechúri - no neviem či je to možné. Candidu som mala asi milion krát v živote ale trubica ma nepálila až keď som sa nakazila tou pliagou ureaplasmou tak to celé začalo.. no ber to len ako moj názor.

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

NO mna sa doktor vzdy pyta ci

NO mna sa doktor vzdy pyta ci ma pali pri moceni. Nikdy ma nepalilo, az teraz a viem ze sa pyta kvoli candide, lebo on ma lieci dlhodobou ATB liecbou.

Chlamidie pneum., borelie - bolest ruky chrbta, zly zrak (svetloplachost, zrnenie, zakalky sklovca, vypadky obrazu, kmitanie,blikanie)tinitus,bolesť na hrudi,tuhnutie sije, bolest ruk, bolesti kĺbov, zle prhltanie, bolest zaludka. teplota 37,2, nespavost,

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k