Candida, propad, další přerušení ATB

Pozdravení všem nemocným, uzdravujícím se a uzdraveným!

Po přerušení ATB od chřipky postupně sílily nesnesitelné bolesti. Nasadila jsem proto 12. 5. Mino + Azi + po 10 dnech Plaquenil. ( Krevní destičky vystoupaly  na 145, sono břicha v pořádku, ale zvyšují se jaterní testy - všechny 3 enzymy, hodnoty nepamatuji- bylo sděleno jen telefonem - odhadem kolem 1 hodnoty) ATB pomáhalo  a byly zase drsné reakce. Ve středu propad. Zvracení, silné pálivé a štíplavé bolesti v žaludku a po trávicí soustavě a po celém trupu a dále do těla. Nemohla jsem nic jíst.  Candida parádně rozjetá = bolest. Druhý den ráno ohromný vodnatý průjem,jen voda a voda a cesta busem do Prahy=horor. Bohužel NUTNOST vysadit ATB. Plán léčby na tento týden: Nolpaza - pokračování užívání již 6. týden, nasazen Mutaflor, Flukonazol - ten musím vycucávat - mňam a Imunor 1 týdně. Jinak nic neberu, přísná dieta. Dnes se zdá být lépe, průjem ustoupil a mohu jíst.

Jsem vyčerpaná fyzicky i psychicky, mám strach, protože bez ATB nemohu být -vždy nastoupí nesnesitelné bolesti... Byliny mi nepomáhají. Po všech těch doplňcích a potravinách zaměřených na candidu jsem si zřejmě vyrobila ty eroze v žaludku. Konečně jsem našla lékařku, která mě vyslechla, vzala krev, řekla, že mám candidu jak prase a nasadila tuto léčbu. Výsledky krve a výtěru budu mít do týdne.

Jen taková maličkost: již dva roky upozorňuju na candidu OL, na ORL, na centrum bolesti, na gastru (byla jsem kvůli tomu i hospitalizovaná) žádala jsem antimykotika a všude mi řekli: jste čistá, candidu nemáte. A přitom jazyk povleklý, sliny=šlehačka, závoje ve sklenici vody, bolesti, pálení... a já si myslím, že podle potíží mám systémovou candidu vnitřních orgánů.

Tak se držte, bojujte, i když to je někdy velmi těžké.

Laďka

Ahoj, jen v rychlosti, dur.

Ahoj, jen v rychlosti, dur. Mi říkala ze candida je vždy s atb. Záleží na stavu imunity jestli dokáže držet aspoň trochu. Dava mi vždy mimo pulzy antimykotikum 1y za den, sponarox nebo fluko. Dávám i kolosovej olej a oregano. Drz se m.

Děkuji,

Děkuji,

A zkoušela jsi immunor,

A zkoušela jsi immunor, polyoxi?

Včera jsem poprvé vzala

Včera jsem poprvé vzala Imunor.

Mila Ladka, je to velmi

Mila Ladka, je to velmi tazke, ako zle znasas liecbu..

Ty si predsa brala Nolpazu aj Fluko nie??? Ja zatial liecbu s podporou tychto dvoch liekov znasam..

Je dobre, ze si konecne nasla spriaznenu lekarku abola ochotna testy urobit.Keby tak jeden mal sil zobrat tie vysledky a otrepat ich lekarom o hlavu..

Drz sa Ladka a velmi vela sil nech mas na liecbu edit

Milá Editko, děkuju za

Milá Editko,

děkuju za podporu. Nolpazu jsem dostala až po gastroskopii ne erose v žaludku. Fluko jako prevenci k léčbě jsem nebrala, až po pořádně rozjeté candidě při chřipce ( ale teď si myslím, že ta candida tam byla už roky, dokonce před léčbou). Brala jsem 3 měsíce i Prokanazol. Podle mě to je ale velmi slabá léčba 1 tableta denně - v příbalovém letáku píší daleko větší dávkování na candidu vnitřních orgánů - a to si myslím, že mám, když mám takové bolesti a potíže. Stále nemám nic potvrzeného, paní doktorka nasadila léčbu hned při prohlídce. Jinak v mém městě jsem si musela 3 krát na různých místech požádat o výtěry - a vyšly vždy negativní, a to jsem tehdy měla jazyk, že nešlo polknout a sliny jak ta nejtučnější šlehačka. A lékařka mi řekla: jste naprosto čistá! výtěr negativní! No dnes jsem druhý den na léčbě a dostavila se ohromná únava, tak ležím celý den v posteli. Snad je to z léčby. Dala jsem infrasaunu na detox. Střevo se už zklidnilo, průjem přestal, v břiše ještě haraší a začala jsem od včerejška jíst. Ve čtvrtek jedu zase do Prahy. Tak uvidíme.

Editko, uzdravuj se a užívej si krásných dnů. Laďka

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k