Bušení srdce

Zdravim, 

chci se zeptat Vás co máte chlam. či mykoplazmata zda máte také občas takové bušení srdce, případně co vám na to pomáhá? Smile

Podle mě je to možné. Dost na

Podle mě je to možné. Dost na to trpí malé děti, u kterých se to objeví, někdy s horečkou, někdy bez a je to šílený nápor. Většinou to zase zmizí a lékař se tím nezabývá. Myslím, že srdce buší vždycky, když se ty bakterie přemnoží a tělo s nimi začne bojovat? Když se na to zeptáš, doktor/ka čumí a mlčí a neodpovídá. Druhá varianta jsou léky. Někdo to tu měl, já to třeba taky měla i po lécích, ale jiných než atb.

Já mám právě taky ten samý

Já mám právě taky ten samý problém,s tím bušením srdce.Začalo mi to asi před třemi týdny a nevím,co s tím.Byla jsem u lékaře,na sonu srdce,ekg,vše v pořádku,odběry krve taky v pořádku.Tak mě napadlo,že se mi zas "probudily" chlamydie pn.Byla jsem u obvodní,že mám chronickou chlamydiozu,už pár let tím trpím a jestli by mi nemohla odebrat krev.Dnes jsem si volala na výsledky a ty hodnoty mi nadiktovala přes telefon,takže si to přesně nepamatuju,ale igg bylo něco přes 3,Iga něco přes 2 a Igm prý negativní,takže mi sdělila,že chlamýdie nemám.Ale tyhle hodnoty mi léčil mudr.Klubal atb,ale už nechci do sebe cpát další atb.Z těch všech příznaků,co jsem měla,mi zůstalo pouze bolest zad,krční páteře,občas únava,při změně počásí pocity slabosti a na omdlení,ale to si člověk zvykne.Ale tohle bušení srdce mě zas pořádně rozhodilo.Taky mě právě napadlo,že tělo bojuje s infekcí,proto srdce buší.Navíc vůbec nemám teploty,jako ostatní lidé,takže se tělo brání asi tímhle způsobem.Ale zas nechci vymýšlet,třeba je problém někde jinde.

Teď na tenhle příspěvek

Teď na tenhle příspěvek koukám s úžasem, protože přesně tohle bušení mi začalo vloni na jaře, kdy jsem prodělala hnusnou infekci, kašel jako blázen, nikdy předtím jsem takový neměla. Pak začalo to bušení, doktorka mě po celý rok nepřetržitě posílala k psychiatrovi, přestože jsem tvrdila, že jsem psychicky naprosto v pořádku, ale že brzy asi nebudu, pokud nezačnu řešit svoje zdravotní problémy (bylo toho víc). Nakonec mě poslala na kardio, výsledky rozborů v pořádku, vyšetření v pořádku, zátěžák v pořádku = jsem zdravá. Dnes jsem si byla pro výsledky testů na revmatologii, kde mi jako jediní udělali testy na chlamydie a "překvapení" - jsou pozitivní :-(. Na bušení ale žádný lék zatím nemám. Jen mi pomáhá si toho nevšímat a říkat si, že je to v pořádku, že mám srdce zdravý. Vždycky po tom zabušení je mi ale pár dnů blbě :-(

Mně bušení srdce,

Mně bušení srdce, extrasystoly, dýchavičnost a nechutné závratě dělají společnost už skoro rok, před tím trable s klouby už od roku 2011. Letos v zimě mě to všechno sestřelilo už totálně a u svého laxního Dr jsem si vymohla test na borelu apod, a hele ho - rozlezlá borelioza pozit v igm i igg, chlamydie v igg, mykoplazma v igg... Z celé plejády potíží je tohle pro mě největší humus, co i rozháže nalmenou psychiku. Patricie, pokud se necítíš úplně OK, možná by to chtělo ještě popřemýšlet o pokračování léčby, přestože to pojídání ATB, finanční náklady, herxy atd nebaví nikoho tady.   

Joplin, to buseni srdce

Joplin, to buseni srdce "nebavi" asi nikoho, naopak, rekla bych, ze to musi byt nanejvyse stressujici....takze: dle meho nazoru tyto problemy srdecniho rytmu jsou vetsinou dusledkem problemu s zaludkem, tedy reflux, kyla( hernia jicnu) atd. Nikdo se o to dosud nezajimal? Divne. A preci je to tak jasne, kdyz vyloucite problemy srdce jako takoveho( ty do nebe volajici) , tak nutno myslet na zaludek! Prosim, najdete si nejakeho dobreho gastroenterologa( vim, ze to nebude lehke!) a zacnete se zaobirat strevy!!!....ty jsou mnohdy dulezitejsi, nez by se mohlo zdat....!

Ahoj Svadhi, díky za koment,

Ahoj Svadhi,

díky za koment, to slyším úplně prvně. U mě se to srdce ozve vždy s celkovým zhoršením jiných problémů (klouby, zrak, únava..) a připisovala jsem to tomu, že je zrdce zatížené infekcí. Borelioza je tímto docela typická. Zajímalo by mě - pokud mě netrápí zažívací či trávicí potíže, držím se zdravé stravy, žádný alkohol apod, je pořád souvislost žaludek-srdce ve hře? Fakt mě to nikdy nenapadlo, když tak dostuduju... 

No,já právě na gastru

No,já právě na gastru byla,asi před měsícem,na kontrole,páč jsem měla pozitvní ten helico,asi před rokem a něco,ale žaludek a spol.je v pořádku.Taky mi na pohotovosti doporučovali na bušení srdce antacida.Tak jsem uvažovala,jestli jsem normální já nebo oni.A přesně jak píše joplin,tak zažívací obtíže nemám,stravu mám zdravou,alkohol taky nepiju,páč ho prostě nesnesu,od té doby,co jsem chytla cpn.Mě napadla i ta borelka,že to mám nějaké "mixlé",páč jak mi to kdysi začalo,jsem měla přesně ty příznaky borelky,šílená bolest zad kloubů,ztuhlá šíje,šílená dýchavičnost,když jsem telefonovala,tak jsem byla zadýchaná,jak kdybych vyběhla tři patra,šílené závratě,když jsem jela za Klubalem do Prahy a jela metrem,tak jsem úplně plápolala a nejhorší byly eskalátory,kdyby tam nebyla moje sestra,na kterou jsem se otočila a vrazila jí obličej do hrudi,tak bych se asi skutálela dolů,taky mi bušilo to srdce,na kloubech na prstech se mi udělaly bolestivé výrůstky,bouličky na krku,flek na krku,o kterém mi mudr.řekl,že je to ekzém,ale ekzémy jsem nikdy neměla,navíc by to svědilo,ale nic,nebolel,nesvědil, a flek pak po nějaké době sám zmizel,mravenčení kůže,brnění končetin,bolesti očí,atd.,atd.,všechna vyšetření negativní,jen ten Klubal mi našel cpn,doznívající borelku,helico v žaludku a ebv.A to mi dělal odběry po asi měsíčním braní Doxy,které jsem dostala na infekčním v Havířově,kde mi dělali po mém x měsíčním prošení odběry,ale po tom měsíci to bylo pořád stejné,tak jsem jela za Klubalem.Nejhorší je,že jsem nakazila i mého bývalého manžela,který do té doby prášky nejedl,k doktorům nechodil,takže jsme na tom stejně.Je mu zle a pořád řeší své stesky,přesně jak já.Ale říkám,po braní atb.od Klubala mi zůstala jen ta záda a krk a občas tlaky,když bylo pod mrakem a ted se najednou přidalo to srdce,záda a krk se zhoršily a já chytám paniku,páč vím,že lékaři mi nepomůžou,atb jsem brala dlouho a taky nic moc,přestala jsem je brát díky kvasince,kterou jsem měla tak rozlezlou,že hned,jak jsem ráno vstala,jsem chytla takovou klepavku,až to nebylo hezké,břicho nafouklé,bolestivé.Jsem si připadala jak feťák,který abstinuje.Byla jsem u obvodní,udělala odběry na cpn a IgG něco přes 3,IgA něco přes 2 a Igm neg.,volala jsem bývalému,páč si nechal taky dělat odběry,shodou okolností se mu stav taky zhoršil a on má IgG přes 6,IgA něco přes 3,Igm neg.,a v OV na infekčním ho vyhodili,že je zdravý.Stává se vám taky,že vás najednou začne pálit kůže na hrudi,ale strašně?A když se pak podívám,tak je tam kůže úplně zarudlá.Ale jen na chvíli,pak to zmizí..Ale přitom alergeny mi dělal taky,Klubal a vše mám negativní.

Patricie, jak dlouho žes byla

Patricie, jak dlouho žes byla na ATB? A Klubal tě z léčby pak "propustil" jako vyléčenou? 

Jinak spousty věcí mám stejně - i ty bolestivé výrůstky na prstech, neudýchání telefonátů, pálila mě třeba kůže na hlavě atd atd. Pokud ti na ATB hodně věcí ustoupilo a teď se problémy začínají vracet, no nevím nevím, asi bych to nenechávala jen tak. Léčba by měla přeci jen probíhat do úplněho vymizení problémů. Co nějaká antimykotika k ATB kvůli plísním, ty Klubal k léčbě přidává? 

Mně za 2měs na ATB (stratton) ty největší hnusy polevily (závratě, pálení kloubů, smrtelná únava, ostatní se ještě drží....), ale bude to ještě na dlouho, plus občas nepříjemný herx, třeba v těchto dnech se zase ozvalo to srdce...) Je to jak na houpačce...

Nevím přesně,ale něco kolem

Nevím přesně,ale něco kolem 2let,Klubal mě nepropustil jako vyléčenou,já pak už neměla jak a kdy se k němu dostat,jsem teď sama s dětma,navíc na to nemám finance.Antimykotika mi nenapsal,to jsem si objednala tady přes Chlamydie.info u Peterpoose nebo jak se jmenoval a díky tomu jsem se zbavila aspoň té kvasinky,přestali mi ty třesy a chuť na sladké.Navíc mi skoro rok trvalo se z těch atb dostat a jakž takž začít fungovat,dopuju se už jen vitamíny,minerály a probiotiky.Fuj,zrovna teď jsem rozdýchávala strašnou bolest na žebrech,jak kdyby vás někdo svíral do korzetu.No,nevim,jestli to takhle půjde dál,tak hold nějak k němu budu muset dojet,páč obvodní mi atb nenapíše,dle ní cpn nemám,že je to pozitivní jen v IgG a IgA.Ale ještě jsem objednaná na revmatologii,kvůli těm zádům a kloubům,tak uvidím,co mi řekne,ale je to až na konec srpna.

A ty herxy,to byla taky

A ty herxy,to byla taky sranda,to jsem myslela,že umírám,a to jsem se dopovala detoxikantama,apod.Ale teď jsem vypozorovala,že jak to na mě přijde,takové ty moje divné stavy,a dám si černé uhlí,tak se mi uleví.Asi fakt zlobí chlamky a vylučujou ty toxiny a to černé uhlí to na sebe aspoň naváže a vyloučí,nebo fakt nevim:),už si připadám jak detektiv,co pořád po něčem pátrá.

David Wheldon's story: Cpn

David Wheldon's story: Cpn Treatment of Cardiac & Myalgic symptoms

 

"...V roce 2002 jsem si všiml, že klidový tep se zvýšil s narůstajícím počtem vynechávání. Obojí bylo dost znepokojující uprostřed noci. Sarah si všimla, že hrot srdce tvrdě narážel až to bylo opravdu v noci slyšitelné. Byl jsem tou dobou znepokojen,..

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k