Borelie, chlamydie???

Ahoj všichni, bude to pomalu rok, co se potýkám s nevysvětlitelnými problémy, od bolestí hlavy, očí, neustálé rýmy, rozmlženého vidění, po pocity dušnosti, tíhy na hrudi krom spánku celý den, každý den. Bolest loktu, celé ruky, nohy od kyčle po prsty u nohy, závratě, úzkostné stavy, atd.....jsem nešťatsná, zoufalá, na zbláznění. Za ten rok mne vyšetřili na: ORL, Zubním, očním, neurologické x krát, MR mozku, angio mozku, Ct hlavy, Ct nosu, CT plic, Scinti plic, alergologické vyšetření, interní vyšetření, hematologické vyšetření, nefrologické, kardiologické, asi 50x mi dělalai odběry na zákl. krevní obraz, a posledně jsem byla vyšetřena na infekrčním. Jediné na co se přišlo je Leidenská mutace heterozygotní forma a hraniční hodnoty borelie a pozitivní chlamydie pneumonie. Podle lékařky na infekčním ty hodnoty nejsou nijak strašné, že bude stačit jen léčba antibiotiky AZIBIOT 500mg, jsou tam 3 tbl. ze by to mělo stačit a za 4 měsíce bych měla přijít znova na krev a mělo by to bát ok. Je tady někdo kdo měl stejné hosnoty a opravdu to všechno mohly dělat ty chlamydie v né moc závažné formě? Děkuji Lili

Tve problemy rozhodne nejsou

Tve problemy rozhodne nejsou zpusobeny necim v "ne moc zavazne forme"  To je spatny vtip tydne. za Tvymi problemy evidentne i z tech testu stoji jak borelie,tak chlamydie a tri dny azi s tim nic neudela! posli danou mudru k sipku,kdyz budes chctit byt slusna, a zacni se lecit!!! jinak kdyby jsi chtela byt neslusna,tak by si to ta baba plne zaslouzila!!!

Ano tvoja liecba od doktorky

Ano tvoja liecba od doktorky je nedostacujuca, doktorka je hlupa, lebo nevie ako liecit tieto problemy. Nech sa radsej venuje  nachladnutiu a nadche.

Chlamidie pneum., borelie - bolest ruky chrbta, zly zrak (svetloplachost, zrnenie, zakalky sklovca, vypadky obrazu, kmitanie,blikanie)tinitus,bolesť na hrudi,tuhnutie sije, bolest ruk, bolesti kĺbov, zle prhltanie, bolest zaludka. teplota 37,2, nespavost,

Dle mého názoru to není

Dle mého názoru to není zdravotnictví, ale trestná činnost, co provádějí a k čemu jsou nabádáni lékaři! Na co že přísahali? Pak je to jen šaškárna a uměle zaměstnaní lidé za velmi slušné platy a citící se nedoceněni.  Kdyby dostávali platby za vyléčené pacienty, jinak by se chovali /i pojištovny/. Chyba je ve špatných zákonech, v systému odměnování a obávám se, že s tím pacient nic nesvede. Planeta je přelidněná a původ těchto infekcí, kde je vyrobili a za jakým účelem  není dnes již top secret.  Pokud infektolog i jiní doktoři tvrdí, že chronické infekce v těle /je jedno, zda bakteri, viry, plísně, paraziti.../ nijak na člověka nepůsobí, je pak těžké dožadovat se léčby.Cítím na svém těle, že to tak asi není.  Doktoři jsou školení a  nabádáni k takovým nesmyslům říkat pacientům a hlavně neléčit do vyzdravení . Vyšší zájmy. Když vidím ten výčet vyšetření, financí a NIC, to je tragedie. Také mi říkají, jste trošku infekční, je tam troška rakoviny, máte trošku zvednutý parathormon, chybí vám trošku vitamíny, hormony,trošku minerály, ale už jste stará, obézní, chtělo by to tolik nejíst a pod. Tolik urážek a arogance, jako od doktorů , jsem za celý život od nikoho nezažila.  A já se ptám, zda nejsem trošku těhotná. Bud jsem těhotná, nebo ne, bud jsem infekční, nebo ne, bud mám rakvinu, nebo ne. Běžně se ptají, zda jsem z oboru, že vím víc, než doktoři. Ani neví, co  by měli odpovědět..........píšu, co všechno mě bolí, založí to do karty. Doktory většinou  ani nezajímá, co pacienty bolí.

Můj názor je, že Leidenská mutace  může být velký problém, ale je jiný, než infekce. I hraniční hodnoty borelií a chlamydií můžou způsobit nedozírné škody na člověku. To ví nemocni, jen doktoři to vědět nechtějí a nemůžou!

"... jste trošku infekční, je

"... jste trošku infekční, je tam troška rakoviny, máte trošku zvednutý parathormon, chybí vám trošku vitamíny, hormony, trošku minerály, ale už jste stará, obézní, chtělo by to tolik nejíst a pod..."

Tak to vidíš, tolik učených diagnóz a ty nechceš pochopit, že je to všechno z přejídání. Jak snadné a jednoduché, nejíst!

A nejkrásnější je to slyšet od takové anorektické tlustozpytky, ze které pak navíc vyleze, jak je nezdravý chléb, plný tuku... i zeptal jsem se, kde by se v chlebu tuk jako měl vzít, když mouka je de facto škrob... i dozvěděl jsem se, no přeci se něčím to těsto musí zadělat, přeci olejem a já do té doby žil v omylu, že se těsto dělá z mouky  a vody a kvasnic atd., ne! Omyl! Z mouky  a oleje ...  Jo jo, není nad to se obrátit na odborníky!

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

tak nemoze byt doktorka aj

tak nemoze byt doktorka aj pekarka naraz, tolko vedomosti by sa jej naraz do mozgu nevoslo :DDD

borelia, bartonela, ureaplasma, mycoplasma, chlamydia, ebv, cmv a boh vie este co.. od 2012

No vidíš, vysvětleno, jen je

No vidíš, vysvětleno, jen je divné, co tu furt všichni nadávají, když je tímto nad slunce jasné, že to po nich nikdo nemůže chtít, aby to uměli, sakra, trochu pochopení ti pacoši nemají... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Furt jsem se divila, proč se

Furt jsem se divila, proč se věci v (nejen) tomto státě dělají naruby. I v chlebu najdete geneticky upravenou kukuřici a trocha rakoviny neuškodí, že? Země je naplánovaná - to jako kde je a bude bordel a kde je a bude pořádek. Byste se divili kolik Němců např. zdrhá do Švajcu apod. Zdrhout tam všichni nemůžem. Takže si děti zvykněte. Ani když se stávkuje nedržíte za jeden provaz. Nic se tu nezmění. A neztěžujte si. Nic pro to neděláte. Tzv. lékaři budou mít kšeft pořád. Pořád jim tam někdo poleze do ordinace. A o tom to je.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

No neměla paní Floriánová

No neměla paní Floriánová štěstí? Nebo jen známosti? A copak asi měla na plících tak vzácného ?

Tak honem do Motola! http://www.novinky.cz/zena/zdravi/306746-zene-zbyval-mesic-zivota-zachranil-ji-unikatni-pruplach-plic.html

Přece jen "odborníci" jsou, jen nechtějí říct, o co šlo....já myslím, že měla chlamydie pneumonie či mykoplasma  pneumonic /jako Havel/a pod......pro nás nic vzácného ! Pro hloupou věřejnost tajemno a zázrak !

Vždyť tam je i řešení. Na

Vždyť tam je i řešení. Na autoimunitní onemocnění stačí se proplachovat slanou vodou! :-D

Tak ted budou mýt solné mlýny

Tak ted budou mýt solné mlýny fofry....jj, forečky, srandičky a pacienti trpí dál. Tragedie.

Není to broncholaváž? A ta

Není to broncholaváž? A ta sůl stačí, aby ta výstelka už nerostla znovu? Pokud se jí tvoří výstelka, kde nemá být, není to spíš rakovina nebo infekce vyvolávající odumírání výstelky, že jí tělo potom tvoří více? Mě vždycky rozčílí, jak se chvástají, že jsme v něčem první, nejlepší atd.

Hmm.. slaná voda proti

Hmm.. slaná voda proti autoimunitě. Tak to je na Nobelovku.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k