Bolesť v prsníku pri Minocycline?

Asi pred 2 týždňami ma začal bolieť ľavý prsník, je aj trošku väčší, naliaty, bolí dosť silno na dotyk na rôznych častiach. Práve v tom čase som zvýšila Minocyclin na 100 mg denne, je to možné, že je to z Minocyclinu? Bolí aj druhý, ale ten len trošku v porovnaní s tým ľavým. Čo Vám pomohlo? Ďakujem.

Si si ista,ze je to

Si si ista,ze je to Minocyklinom? Boli prsnik (naliaty) alebo v prsniku...akoby tlak? Totiz ja mavam oboje...to prve byva problem asi z hormonov (je to tak 2 tyzdne pred nastupom zens.cyklu...pred patogeno-trablami som ich take velmi bolestivo-citlive nemavala)  a to druhe pripisujem parazitom/prvokom ....mam rozvrat vnutor. organov...a tu tlakovu bolest v prsniku (nahodne vznika...) asi v sulade s zivot.cyklom patogena,ktory to zpricinuje...na ATP som to nemavala...zrejme nejaky tlak  zaludka alebo ineho blizkeho organu,lebo to byva sprevadzane navratom zaludoc.obsahu do ust,aj zhorsenym dychanim v tom momente...

Začalo to po menzesi, práve

Začalo to po menzesi, práve vtedy som zvýšila Minocyclin na 100 denne. Takže nepredpokladám, že je to hormonálne, bolí ma to hrozne na dotyk. Našla som v angličtine trocha, že tiež to niekto mal po minocykline. Nezdá sa mi, žeby to bola tlaková bolesť.

Emko,při menzes se tělo

Emko,při menzes se tělo zbavuje kyselých metabolitů.Mrkni na

lymfu a celý lymfatický systém,je také součástí imunity.Mrkni na odkyselení

podle Tepperweina.

Problémy kolem prsou řeší Bowenova masáž/a nejen to,umí

rozproudit krev a lymfu/....a to je důležité při detoxikaci.

veraokb

Ďakujem. Stále ma to hrozne

Ďakujem. Stále ma to hrozne bolí, dávam uhlie, masírovat to nejde, hrozne to bolí pri najmenšom dotyku.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k