Bojujte a nevzdávejte se..

Ahoj všem, zas po delší době sem zavítám a čtu smutné příběhy. Jen jsem vás chtěla povzbudit, aby jste to fakt nevzdávali.

Byla jsem na tom příšerně - můj předchozí blog (opravdu jsem nevstala z postele, zimnice, husí kůže, šílené psychické stavy, bolesti těla, horkosti, později spadlá tvář , necítila jsem nohu atd.............................................). Už jsem nemohla dál, nebyla síla - chtěla jsem jen zavřít oči a nebýt i přesto, že tady mám tak silné pouto, jako jsou děti.

Moje testy byly séronegativní - papírově jsem byla naprosto bez infekcí - jak Elisa, tak WB u různých infekcí. Díky Klubalovi, který poznal podle klinických příznaků o co jde a později až podle LTT testů v Německu vylezlo co všechno mám za brebery. Takže nějakým testům zde absolutně nevěřím. Asi si tam hrají Sportku. Spíš ty metody jsou tak špatné a nebo imunitní systém vyčerpaný. Takže podle testů v ČR zdravá podle Německa hromada breber na umření.

Léčila jsem se asi půl roku. Nyní teda musím najet tvrdě na byliny, saunu, atd. Hektické období začíná a nerada bych, aby se mi to vrátilo, protože je jasný, že vím, že nic nevím. Takže určitě něco někde je poschovávané a očekává moje oslabení.

Jinak přes léto jsem absolovovala - velmi náročné Tatry, výstupy na vrcholy, Slovenský ráj, Beskydy, Bulharsko - to teda bylo válecí, Řecko - 14 dní na kolech, a teď Island - hodně náročný. Takže to jde , cítím se dobře. Je to neustálý proces se prostě o sebe víc starat a holt víc o sebe dbát než ostatní lidé. Ale jde to.

Tak se držte a bojujte. Pa Monika

Máme radost, Moni.

Máme radost, Moni.

Moniko, děkujeme za Tvé

Moniko,

děkujeme za Tvé povzbuzující příspěvky, za Tvoji starost a že jsi tady s námi. Pevné zdraví přeju.

Laďka

Já mám v listopadu v plánu na

Já mám v listopadu v plánu na měsíc Nepál - trek kolem Annapuren nebo Everest Base Camp trek - s postupným výšlapem až na 5400 metrů. Tak nevím jestli to je rozumné :-) Ale minulý víkend jsem byl trénovat na Vysočině a nedělalo mi problém dát 15km chůze denně. U mě fyzická únava nebo bolesti či poruchy hybnosti nikdy nebyly problém. Já mám hlavně mozkovou mlhu a symptomy chronické infekce HCD (larynx, dutiny, nos). Před dvěma rokama (když už jsem byl nemocný) jsme byli v Indonésii a mimochodem jsme vylezli na tu sopku, co teď řádí na Bali (Agung) nebo i na Bromo na Jávě. Tak snad přežiju :-)

Jinak fakt že se ti daří líp.

Ahoj, díky moc za hezké

Ahoj, díky moc za hezké zprávy. Doufám, že za přispění všech možných alternativních postupů zdraví udržím. Jelikož vím, jak je křehké. A je jasné, že prostě ty bacily úplně zlikvidovat asi nelze, tak je prostě držet trochu na uzdě. Pak zase sepíšu moje experimenty, jak se snažím to zdraví udržet.

Jedno co vím určitě,  že úzkosti, různé pocity strachu, nespavosti atd. ................ je prostě součástí toho onemocnění. Takže opravdu mimo opravdu nějakých extra traumat je velká většina psychických potíží způsobena infekcí. Za to dám ruku do ohně.  Sama jsem to viděla na sobě. Tak se nenechte zviklat, že jste na hlavu či psychiatrický pacient.

Jacck - to je super, že dáváš tak pěkné trasy, já jsem dávala v létě i 30 km po řetězích, žebřících atd. A bylo to skvělé, sice jsem byla hotová, ale z tohoto vyčerpání je to radost - ne jako z nemoci, kdy je člověk vyčerpaný, jen že otevře oči.

Ten Nepál ten by se mi taky líbil. Já teď pokukuju po Aljašce nebo Grónsku i jsem mrkla na ten Nepál - teď někde vyjela dobrá cena letenek. To cestování to je mor, jen co se vrátím, už mám v merku další cesty. To miluju. No, hlavně, abysme byli zdraví, to pak člověku patří celý svět  vše je fajn :).

Tak ať se všem dobře daří a jste zdraví :)

Monik, uplne uzasne spravy, a

Monik, uplne uzasne spravy, a obcas mrkni medzi nas , co sme este na ceste.

Mam doma takeho adrenalinoveho syna a tiez si z muzom vravime, ze ide z jednej cesty na druhu.Za kalendarny rok doteraz maraton, polmaraton, cyklostesky, vyslapy, Iran, Malorkuu , Chorvatsko, Island, k tomu Delta Dunaja, splavy, Transylvsniu...lyze, ..bezky,,,

Pisem to lebo je tiez borelik,,aj chlamky, zatial dava len s pracovanim na imunite....bylinami, 

Jacck, nech mas krasny trip Nepal je super..

Nam ostatnym prajem aspon male vitazstva, vsetko sa rata..

Dolexite je, ze sme na cesye a nevzdame to

Este raz dik Monick ,,,edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k