Beqerellis listopad 2017

Jsem cca 18 měsíců, tedy rok a půl, v posteli. Tu depku si nikdo nedovede představit.

V létě jsem nepřispívala, síla šla s každým pulzem Entizolu díky ubývajícímu spánku do háje. Vedlejší účinek, nikoli herx. Poměrně vzácnější. Entizil je neurotixické chemoterapeutikum, proniká dobře do CNS a známa je celá škála nežádoucích účinků.

Poprvé mi velmi pomohl "odlehčit" hlavu a zastřenost, přejetost i po vydatném, do té doby krásném spánku.

Ale narušilo mi to spaní. Teď 3 měsíce bez Entizolu je to občas lepší, když se vyspím 8-9 hodin (zatím bohužel stále trhavě, ale už se podaří občas i 4-5 h spánku bez přerušení), mám energie na rozdávání. A za nevyspalého standartu, ta únava je pocitově jiná než ta z infekce.

Jenže co jsem měla dělat, že jo...na cysty nic jiného není. Plaquenil mi sám Klubal řekl, že o jeho účinku na cysty není přesvědčen. A byliny... Kočičí dráp prý taky způsobil nespavost. Tak to si nelajznu.

Není přesně znám mechanismus Entizolu, tedy metronidazolu, prý se uvažuje, že působí podobně jako chinolony nebo nějak pozměňuje GABA receptory (mimojiné zodpovědné za spánek).

Nejspíš proto mi mic na spaní nepomáhalo, Zolpidemové léky jsou stejně jako diazepamy postavené na působení na GABA receptory. Ani opiáty ani antidepresiva se sedativním účinkem, nic prostě. Ble.

Takže opatrně... kdo třeba jednou bude číst, tak pokud se najednou bezdůvodně začne budit 10x za noc a spánku s každým pulzem bude ubývat, vysaďte na dýl. 3 týdny tam bohužel na regeneraci potřebných center nestačí. Dejte pulz až když budete dobře spát, nezničte si zbytečně život jako nevědomky já.

Drž se, ať je hlavně líp.

Drž se, ať je hlavně líp. Život už zničený je, kvůli nemoci. Spánek je důležitý, taky o něj pořád bojuju. Bojuj dál, nevzdávej to. Pak napíšu

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Mila beqerellis , taktiež Ti

Mila beqerellis , taktiež Ti želám, nech liečba pokračuje. Píšeš, že si tri mesiace bez pulzov, a ako to máš rozmyslená, zmeníš na tini, alebo vôbec nebudeš pulzovať ??

Inak sama tiež spím málo, neskoro, budím sa , ale som to nespájala s entizolom. No čo už , bude to asi daň. Ja by som sa bez neho zrejme nepohla ďalej.

Tak nech sa uzdravuješ. edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k