Benemicin - bolest hlavy

Ne, ne ta prudká, před kterou varují v příbalovém letáku jakožto před příznakem krvácení do mozku.

 

Velmi mírná, ale znatelná, tupá, jakoby pocit vnitřního otoku v oblasti čela, za očima, kolem očí. Je možné, že jde o die - off (v prvních asi 3 dnech byl herx celkový, propocený, klepačkový, zchvácený). 

 

Připomínám, že moje hlavní příznaky jsou mozková mlha a visual snow, postižení očního nervu, jizvení sítnice. Cpn, borrelie, bartonella.

 

 

za druhý odstavec patří

za druhý odstavec patří otazník

Nejhorší na tom celém je to,

Nejhorší na tom celém je to, že ti nikdo neporadí, protože to nikdo neví. Osobně mohu jen za sebe říci, že za ty roky jsem míval podobné pocity klování vzteklých datlů uvnitř a sevření do svěráku zvenku hlavy, u žeber jsem míval pocity, že se mi játra chtějí protlačit ven a utéci... doufám, že už to nezažiji, už proto, že jsem nevěděl jaká vlastně bije, jestli dobrá nebo špatná, jestli je to blýskání na lepší čas nebo blížící se definitivní konec, už to samo o sobě stačilo na propocení celé deky z té naprosté jistoty psychosomatiků a podobných rádců o příčinách nemocí z vlastního přání...

březen 2013 ukončení CAPu 

hmhm... no já kdyby klování.

hmhm... no já kdyby klování. mně šílí celé zorné pole. ted jak kdou ty bouřky, jsem úplně dezorientovaná.

Změny počasí mi taky dávaly

Změny počasí mi taky dávaly zabrat...

březen 2013 ukončení CAPu 

Bolest za očima, kolem očí a

Bolest za očima, kolem očí a v nadkolení - no to znám. KLubal mi kdysi říkal, že zrovna v těchto partiích se vyskytuje hodně tukové tkáně, ve které se zrovna pěkně koncentrují chlamydie a jiní mikrobi tohoto typu. A tam konají svojí práci.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

kdyby jen za očima, ale tak

kdyby jen za očima, ale tak jaksi za čelem :D

jinak to s tou bolavou tukovou tkání znám, já jsem nadmíru hubená, ale najednou bum ho, nadmíru oplácaný stehna a ta mě donedávna i při svižnější chůzi pěkně bolela.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k