Bartonella nalezena v domacich roztocich

Bacterial 16S ribosomal DNA in house dust mite cultures.

 

Valerio CR, Murray P, Arlian LG, Slater JE.

Source

Center for Biologics Evaluation and Research, US Food and Drug Administration, Bethesda, MD, USA.

Abstract

BACKGROUND:

Allergen extracts prepared from Dermatophagoides farinae contain significantly more endotoxin than Dermatophagoides pteronyssinus extracts, and extracts from both mite extracts contain more endotoxin than pollen extracts. Attempts to culture bacteria from mite cultures have failed to establish the sources of the endotoxin.

OBJECTIVE:

To determine the bacterial sources of endotoxin in mite extracts.

METHODS:

Live mites of both species were obtained from 2 sources, DNA was extracted from the mites, and DNA encoding bacterial 16S ribosomal RNA was amplified by using specific primers. The amount of bacterial DNA in each mite DNA sample was determined by quantitative PCR using an internal standard, and sequence homologies were determined from amplifications performed by using a high-fidelity DNA polymerase.

RESULTS:

DNA from D farinae appeared to contain between 11-fold and 24-fold more 16S ribosomal gene copies than the genomic DNA from D pteronyssinus (P < or = .003). Sequence analysis indicated the dominant presence of at least 3 phylogenetic clusters of Bartonella species (henselae, quintana, vinsonii, and grahamii), as well as uncharacterized alpha-proteobacteria, from both D farinae and D pteronyssinus. In a few clones, sequences from Escherichia coli, Pseudomonas species, and Acinetobacter species were also identified.

CONCLUSION:

House dust mite DNA contains evidence of Bartonella and other Gram-negative species. These Gram-negative species are likely to be the sources of the endotoxin found in mite allergenic extracts.

PMID:16337462[PubMed - indexed for MEDLINE]

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16337462

Vsechny tyto druhy bartonelly

Vsechny tyto druhy bartonelly byly nalezeny u domacich prachovych roztocu: henselae, quintana, vinsonii, and grahamii. Spolu s dalsimi bakteriemi. Tak to je celkem prekvapivy nalez.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

To jakože i  v domácnostech

To jakože i  v domácnostech bez koček (či bez zvířectva úplně)? No tak to je hezký, pak kde k tomu lidi příjdou, doma kde jinde. Fuj hnus.

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Svata pravda, je to hnus :(

Svata pravda, je to hnus :( Dnes mi prisly vysledky a mam obe ty svine taky. Ja jsem zil v domneni nejdrive, ze mam jen borelu, potom chlamydie a ted jeste tohle. Pri tom zadna zvirata nechovame ani jsem nikdy s nimi neprisel moc do styku.  

Mě zatím v testech nevyšla

Mě zatím v testech nevyšla bartonela žádná, což je taky s podivem, bo já se mezi zvířaty pohybuju od malička. Tedy klasická domácí a hospodářská sorta jako slepice, kachny, krůty, další drůbež, prasata, ovce, kozy, krávy, koně, kočky, psi, plus k tomu dvorkoví hlodavci jako myši atd. A pak domácí mazlíčci jako křečci, morčata, papoušci různých druhů, pískomilové, činčily, králíci, potkani, želvy. No můžu bejt asi ráda, že jsem od nich chytla jen tohle ;)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Jo a ještě jsem opomněla

Jo a ještě jsem opomněla divou faunu, která mi lítá u koní ve výběhu, který mám hned za barákem, jako jsou bažanti (těm už jsme dali i jména), zajíci, ježci, straky,... Sousedka tam dokonce tuhle viděla špacírovat i lišáka, když jí v noci vzbudilo řvoucí dítě. A dobrý taky je to, že jako harant, když všichni kolem mě strkali kočárky s načančanou panenkou, tak já strkala v kočárku kočku, psa či jinou živou chlupatou věc, která byla po ruce a nestačila včas zdrhnout před mým kočárkovým šílenstvím. Sečteno a podtrženo fakt vůbec nechápu jaktože mě to štrejchlo až teď ve 30ti, jako dítě jsem byla zdravá jak řípa věčně obklopená zablešeným zvířectvem, hlavně že teď lezu po čtyřech a vytírám desinfekcí celej barák, včetně kočičího zadku, aby někde nahodou netrousil nepřijatelný mikroorganismy... a vysávám vysavačem, co má hepafiltr na hepafiltru mezi hepafiltry vložený do turbofiltru z megafiltrem :)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

To jsem nenasla, ze by tam

To jsem nenasla, ze by tam psali, jestli v domacnostech se zviraty nebo bez, kazdopadne by to davalo smysl, kdyby se roztoci nakazili od domacich zvirat a pak to prenaseli na cloveka.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Zřejmě vzorek z průměrných

Zřejmě vzorek z průměrných domácností bez ohledu na zvířectvo, ale je to fakt nekutečnej humus! Když to tak člověk čte, tak mu skoro připadá zbytečné cpát se léky, když to do roka a do dne zřejmě chytne znovu :(

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Já jsem si do kočárku cpala

Já jsem si do kočárku cpala morče, bo to mi nezdrhlo:-) Můj osobní názor je ten, že takový berušky jsou všude a je to jen o štěstí a agresivitě dotyčnýho kmenu. Holt jsme měli smůlu. Je nás na světě moc, někdo musí zhebout. Atb. zbytečný někdy nejsou - není nad to si ve 30-ti prodloužit o kousek život.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Jo tak to jsou přesně moje

Jo tak to jsou přesně moje slova, akorát já to nenazývám, že někdo musí zhebnout, ale že jsme tzv. "evoluční zmetky" :)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Proč čtete takové hlouposti,

Proč čtete takové hlouposti, tady máte odpověď na příčiny našich neduhů.... 

http://www.youtube.com/watch?v=sAapOMbfWtA

Žádné bakterie, ale životní chyba... chcete se léčit nebo uzdravit? No poslouchejte pečlivě, až do konce... a pokud vám to přijde k smíchu tak jako divákům, pak jste na dobré cestě, pokud ne, je to s vámi beznadějné, prostě mermomocí chcete ty lentilky a kyselinu hyaluronovou, aby to klouzalo, místo toho, abyste hledali souvislosti jak špatně žijete...

 

 

PS: Kde udělali soudruzi chybu...? Kolem 22 minuty. Poprvé jsem měl záchvaty zuřivosti, po vícerém shlédnutí mám záchvaty smíchu... musíte odpočívat, relaxovat... záleží na pacientovi, jestli to pochopí

 

nicméně i  zajímavé postřehy... čas oběda... hlavně netleskejte vestoje, aby se vám nezamotala hlava, máme to v rukách...

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k