Avitaminoza

Doporučuji kouknout na nemoc beri beru a pelagru......kurdeje jsou známé,nemoc námořníků....to se. nás netýká.....mudr.erben bije na poplach už léta.....marně?homocystein je klíč. Ke zdraví,zmínka o něm je ve WP..znáte hodnotu svého Hry?

Víc než 10 let.se motame v kruhu.systém na nás kašle,co zbývá....samolecba.copak jsme tomu systému nic nedali?

Oprava beri

Oprava beri beri.....nedostatek B1,pelagra..červené malomocenstvi...,chybí B3,nedostatek B6,B7,B12......vznik homocysteinu.....neurotoxinu..........chlamydie jsou pravděpodobně důsledek,ne příčina.     A v důsledku naše nervy v kýblu.pa pa

veraokb

jo nedostake vitaminu B jsem

jo nedostake vitaminu B jsem taky zvazoval jako pricinu mojich neuro problemu kdyz sem je mel (ted uz mam problemy jine). A co zpusobuje tu avitaminozu ... strevni mikroflora? (vegetariani asi nejsme)

Bez becek nemají naše enzzymy

Bez becek nemají naše enzzymy katalyzatory,prekyselene tělo nemůže být zdravé,v acidoze je imunita mimo provoz.....atd

veraokb

Bez becek nemají naše enzzymy

Bez becek nemají naše enzzymy katalyzatory,prekyselene tělo nemůže být zdravé,v acidoze je imunita mimo provoz....metabolismus probíhá v buňkách,tam to všechno začíná.rovnováha kyselin a zásad.

veraokb

Ahoj, ja jsem se ze vseho

Ahoj, ja jsem se ze vseho dostala myslim z velke castizdravou stravou, zeleninove smoothie, rano C rozpustne- lzicka v 0,4 litru vody, do toho nakapane ruzne tinktury- taky lzicka. Po snidani byliny od Buhnera ( kridlatka, pravenka, smilax, stephania)+ z BCA - TBB, APP, OPC, DTC. Jako svacina zeleninove smoothie. A po obede- vitaminy, ale ne komplexy. A od kazdeho poradnou porci:). Jedu podle Buhnera a pak se mi libi Klinghardt - doplnovani mineralu. A behem celeho dne to ruzne tocim a jsem v tom fakt na sebe prisna a dusledna. Uspech je v trpelivosti a pravidelnosti. Jinak doplním- ze predtim jsem jedla pul roku atb. ( Minocyklin+Sumamed+Entizol - ochrnuti, bolesti tela, teploty - ja yz ani nevim co vsechno bylo a nechci na to ani pomyslet). Funguju na 100%. Podle me je proste uspech v celkove uprave terenu v tele, aby se tem potvoram tam nelibilo +doplnit vitaminy+mineraly( bacily to vse hrozne vycerpaji). Trpelivost a pravidelnost se vyplati. Je to komplex vsech cinnosti, ktete do sebe zapadaji jak puzzle. Nejde delat jen jednu cast- to je bez vysledku nebo s malym vysledkem.

Moc gratuluju a závidím! Já

Moc gratuluju a závidím! Já ted jdu řešit něco podobného, už rok se potýkám s Chlamidii Trachomatis a jen problém s klouby, vlasy, pokožkou....Chci se zeptat na více info o těch bylinách od Buhnera, kde se dočtu více, co to je? Tinktury jaké? A jinak jíte klasické pečivo, nebo obměna všeho? Moc děkuju

Pul roku jsem jedla

Pul roku jsem jedla antibioticky protokol- 3kombinaci. Buhner napsal knizku- Borelioza, tam jsou postupy s bylinkama, ktere doporučuje ( pravenka, kridlatka atd.) pak je tam lecba koinfekci jako bartonela, erlichie. V dalsich knizkach ma lecbu dalsich koinfekci jako je chlamydie, mycoplasmy, EBV. Tyto knizky jdou koupit na myslim Amazonu- jsou v anglictine. Kazdopadne, kdyz ma clovek tyto potize určitě nema jen jednu infekci- vetsinou ma od borelie,mycoplasmy, chlamydie po EBV - aktivované. Je mozne, ze i tyto infekce( chronicke) v protilatkovych testech jiz vychazi negativne. Pecivo jsem uplne nevyloucila, ale dodržuji denni rezim bylinek, smoothie, vitaminy, mineraly, pohyb, sauna, odpocinek. I presto, ze mam narocnou praci, hlidam si vse, abych delala veci pravidelne , dlouhodobe.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k