ATB ze zahranici - kde levne?

Zdravim, nemuzu zde nikde najit diskuzi o nabidce levnych ATB ze zahranici. Muzete mi prosim nekdo poradit? Daji se vubec levne v zahranici sehnat?

Popripade lze si koupit ATB u nas, kdyz presvedcim dr., aby mi napsala recept s tim, ze si je plne uhradim?

Predpokladam, ze ji presvedcim jen tak na 2-3 mesicni lecbu dle Wheldona :(

Diky za odpoved!!!

 

Je to na dohode s lekárňou.

Je to na dohode s lekárňou. Mne nerobia problém, ale ma poznajú , oboznámila som ich , prečo to beriem . Mala som správu od lekárky.. nie recepty. V zahraničí si kupujem len doplnky, nemám s tým skúsenosti. Prečo ideš Wheldona. Len tak na slepo, bez testov. A pokiaľ mi je známe ani Wheldon, ani Stratton nevravia o liečbe na 3 mesiace. je to na mesiace, až roky, prečítaj si v žltej liste. Maj pekný deň edit

Nevim o tom, ze by v CR byla

Nevim o tom, ze by v CR byla lekarna, kde by mi dali ATB bez receptu. Nic nejdu na slepo - vysledky mam a dle meho pruzkumu na internetu jsem usoudila, ze Wheldon je momentalne na chlamydie nejucinnejsi lecba.

Tady mam vsechno nastudovane, o 3M lecbe jsem nic nepsala...chci minimalne 6M a dle stavu se rozhodnu co dal.

Prosim kohokoli o info na levne ATB nejlepe z EU - moc dekuji!!!!

Vetsina antibiotik se da

Vetsina antibiotik se da sehnat bez predpisu v Asii ... ale nevim jak je to pro tebe zajimava informaceCool

watch my profile

2-3 mesicni lecba Wheldonem

2-3 mesicni lecba Wheldonem zrejme nebude mit takovy efekt pokud skutecne jde ochronicky stav Sarah (pritelkyne Dr. Wheldona) se lecila pokud se nepletu pres 5 let.. Dale lide zde co se uspesne z toho dostali jako napriklad "Jan" od 2005-2013 jestli se nepletu....  za 3 mesice z principu neeradikujes chlamydie ukryte v bilych krvinkach. to bys m ozna umrela driv

watch my profile

Na zahraniční lékárny bacha.

Na zahraniční lékárny bacha. Prý dřív fungovala Goldpharma a to teď již není. Osobně jsem.si taky sháněla do návštěvy MCP antibiotika sama a málem hsem koupila ze zahraničních lékáren. Tam to v přepoctu vycházelo na 3000,- Kč za Minocyklin. A dávat své údaje na kartě (jiný způsob platby jako přes PayPal či převodem možné nejsou většinou) je o vykradení účtu. A z těchto zahraničních online plateb ani nijak nepotvrzujete sms kódem nic, tak se to dá lehce zneužít. Proto buďte obezřetní. Z Asie bych se třeba já osobně bála, jako snad je to ok, ale taky mnoho podvodníků a ani zdroj nemáte jistý...bála bych se no. Pak to vyjde dráž než komplet léčba u K. či Ď.

Já sháněla jen v ČR přes inzerci i tady a i tak to byl stres jak hrom. Kdo je na druhém konci, zda léky opravdu dorazí, zda bzdou další inzeráty než doberu ty co dorazily...děs.

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

Dneska je technologie daleko

Dneska je technologie daleko muzes si udelt virtualni kreditku (tech spolecnosti je dost nebudu psat kvuli re klame) na mobilu si nastavis limit.. nebo udelas jednouceloveou.. v tom bych  problem nevide.. hlavne neplatit kartou s hodne hotovosti :D kteoru mas na vse

watch my profile

goldpharma .com stále

goldpharma .com stále funguje, minimálne pre ľudí, ktorí sa na nej zaregistrovali v dávnejšej minulosti. Na zobrazenie ponuky predpisovaných liekov je však je nutné sa zaregistrovať a nalogovať. Zrejme je to ochrana pred googlom a štátnym monitoringom.

V minulosti som z nej nakupoval veľa liekov a nebol s nimi žiaden problém s kvalitou. Niekoľkokrát mi dokonca uznali reklamáciu, keď sa zásielka cestou stratila a bez dodatočných poplatkov mi poslali náhradný balík. Goldpharma sídli v Bulharsku, ale predáva lieky nakúpené od lekární v nemecku, španielsku a grécku (v súčasnosti grécke lieky z ponuky už zmizli, bohužiaľ práve tie boli najlacnejšie)

Goldpharma má v posledných rokoch opakovane problémy s tým, že jej medzinárodné spoločnosti blokujú možnosť platieb kartami. Istú dobu bola zablokovaná Visa aj Mastercard, potom Mastercard nejakú dobu spojaznili, istú dobu ponúkali platu ruskou kartou Mir a momentálne znovu fungujú v núdzovom režime, že im treba poslať peniaze medzinárodným SEPA prevodom.

Každopádne, goldpharma je značne drahá, ale je to jediná fungujúca zahraničná lekáreň, ktorá je schopná dodať lieky bez zadržania colníkmi (keďže odosiela lieky priamo z priestoru Schengenu)

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k