Atb.+ bylinky jen doporucuji

Za 14 dni do BCA. Pred tydnem jsem dostal tento termin. Kdyby se chtel nejaky spolujezdec s nemcinou pripadne ang. pridat. tak budu jedine rad.

Muj pribeh ve zkratce: v r.1999 borelie prelecena 14atb. Cca od 2001 postupne se zhorsujici zanety dutin,zimnice a afty na ktere zabrala v r.2014 homeopatika. V r. 2013 tri klistata najednou bez riznaku. O rok pozdeji zacina bolet prostata a pozdeji 1mesic pobolivani kloubu. -zustala jen drobna bolest ruky. Od leta 2015 jsem se diky postupnemu navysovani dostal ted do brezna na 2x100mg MINO+ 2X300 RIFA. Koncem ledna jsem diky opetne neucinnosti atb. pridal bylinky. Po mesici prvni naznak zlepseni. To se stale zlepsova az ted do konce brezna, kdy jsem vysadil atb.(bylinky beru stale). Ano, klouby a prostata se zlepsovala, ale otok mocove trubice nereagoval...-mozna naopak.Po vice jak tydnu rychle!! zhorsovani jak bolestí prostaty, tak se nove vratilo pobolivani kloubu atd. Na zaver mohu rict. ze kdyz byl na atb. naznak zlepsovani, tak vydrzel max tri tydny? -v kombinaci s bylinkama vydrzel ale dva mesice(dokud jsem nevysadil atb. :/ )

Myslite, ze mam ted 10dni pred prvni navstevou BCA(testů) nasadit atb. zpet? Co kdyz je v mocovych cestach jeste neco? Oni tam ale asi vytery nedelaji, ze.

Proč jsi nejel do BCL clinic

Proč jsi nejel do BCL clinic Luhačovice?

Asi to má do BCA blíže jak do

Asi to má do BCA blíže jak do BCL :-)

V BCL jsem byl a tam mi řekl

V BCL jsem byl a tam mi řekl neco jako ze mam meditovat. Předpokládám ze tam maji i daleko vetsi zkušenosti + je tam i urolog

Takže jsi tam nepochodil?

Takže jsi tam nepochodil?

On to urcite nemyslel spatne.

On to urcite nemyslel spatne. Nema jen rozhled v klasické medicíně, která léčí léky. Proto mi chtel ukázat i jiný směr, jelikoz na mne videl tik, ktery jsem mel z nonstop bolesti. Ze kdyby udělal testy celému městu, tak by min. polovina byla značně pozitivni a zároveň bez příznaků. Psychika nekdy děla divy. Jinak proč BCA? Jak jsem psal, doufám, ze tam maji vetsi zkušenosti, jelikoz prostata je taky peklo. 

Kdo pěstuje REISHI? Koupím

Kdo pěstuje REISHI? Koupím kousek na pěstování. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k