Asi chlamidie?

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, už měsíc mě trápí bolest v krku,kašel a TeX začala bolest svalů, kolen a zvýšená teplota. Přesně toto mám co 3 měsíce od prosince a vždy stačila krabička antibiotik a bylo po problému ale teď ne a ne se toho zbavit. Už jsem užívala 9 dní azitromicilim potom 10 dní amoxiklav a teď mám amoxiklav a klacidem. Mám koupený wobenzin a chodím na injekci magneska. Na plycnim žádný nález a nikde taky nic. Jediné co mám je pozitivní igg chlsmidie a pneumonie ale jen 3,5 a doktor řekl že toto zkusíme prelecit. Myslíte že by to mohlo být ono. Jinak vše negativní.a efekt po té dávce antibiotik noc moc. Chci se zeptat jestli užíváte třeba jiná účinnější antibiotika? Děkuji za odpověď.

Vítej na palubě. Asi ti

Vítej na palubě. Asi ti nezbyde nic jíného, než se v tom vlastní pílí vyznat a doktory přesvědčit, že tudy cesta nevede ",,,Už jsem užívala 9 dní azitromicilim potom 10 dní amoxiklav a teď mám amoxiklav a klacidem. Mám koupený wobenzin a chodím na injekci magneska. Na plycnim žádný nález a nikde taky nic. Jediné co mám je pozitivní igg chlsmidie a pneumonie ale jen 3,5 a doktor řekl že toto zkusíme prelecit..."

Pro začátek zkus přečíst Dopis lékaři od Dra.po a Dopis lékaři od Milana29 v "Příručka k léčbě" a zkus to dát doktorovi. První je delší, hůře stravitelné, druhé kratší, jednodušší pro snažší pochopení....

březen 2013 ukončení CAPu 

Asi se ted budu hloupe

Asi se ted budu hloupe ptát,ale ty  dopisy vyhledám jak? trochu jsem to tu prozkoumala a nic. Ještě mám takovou otázku pro ty kteří vědí jak kombinovat ant atd. Doma mám po přeléčené neuroborelioze několik typů léků, a to doxyciclin, amoxiclin, krerimed, entizol, medoflukon a sporanox. Dnes jsem byla u doktora a prootže všechnu krev mám ok PCR asi 5 jen aslo 212 morma je 200,ale to že sem prý někdy prodělala stretokoka. Krevní obraz ok i revmatidní vyšetření ok.Tak prý, že ant dávat další nebude a samo to odezní. Momentálně mi je jako bych prodělávala nějakou lehčí chřipku, do práce s tím budu schoná chodit i dyž budu uplně vyřízená, ale bojím se, že když vysadím ant(ted beru amoxiclav 1g 3x denně a k tomu 2x klacid. Toto mám do konce týdne) TAK ŽE SE TO ZHORŠÍ. RÁDA BzCH TEDA NASADILA ASPON NĚCO Z ToHO CO MÁM DOMA, ale nevím CO A JESTLI JE TOTO VŮBEC VHODNÉ.Prosím tedy o radu. Mám žádanku na alergologii a imonologii,ale termíny jsou trochu za delší dobu, tak at jsem nečím do té doby léčená. Moc děkuji za odpovědi............tu boreliozu jsem lečila asi rok a půl na ant a měla jsem z toho takový stavy, že jsem končila často na fakultce z alergii, malém jsem se udusila celé tělo jsem měla napuchlé a bylo to už z těch antibiotik , kterých bylo neskutečně moc, a toto bych už nerada zažila.

Ahojky zdravím všechny, chci se jen na rychlo zeptat jaká antibiotika se nasazují na chlamidie? Já brala první týden azitromicilim potom 10 dní ponicilin a teď mám 2 den klacid. Pořád mě bolí v krku a kašlu, bolí mě záda svaly a mám neustále zvýšenou tepl

"...ok i revmatidní vyšetření

"...ok i revmatidní vyšetření ok.Tak prý, že ant dávat další nebude a samo to odezní...."

"... Jediné co mám je pozitivní igg chlsmidie a pneumonie ale jen 3,5 a doktor řekl že toto zkusíme prelecit...."

To nějak nejde dohromady.

No každopádně pokud si jen neděláš šoufky, máš v tom pořádný guláš. "...pozitivní igg chlsmidie a pneumonie..." je pozitivní IgG u Chlamydophila (chlamydia) pneumoniae, je to bakterie, jedna, ne dvě, není žádná "chlsmidie" a "pneumonie"! No to nic. Ale každopádně pokud jsi skutečně měla neuroboreliozu, pak jsi měla souběh nákaz, borelií i chlamydií a bůh ví čeho ještě v souladu s pořekadlem, že čert chodí na velkou hromadu.... Ani jedno ani druhé asi ( viz "jaká antibiotika se nasazují na chlamidie? Já brala první týden azitromicilim potom 10 dní ponicilin a teď mám 2 den klacid. Pořád mě bolí v krku a kašlu, bolí mě záda svaly a mám neustále zvýšenou tepl...") nebylo jaksi dostatečně vyléčeno. No a pokud to tak je, pak ti nezbývá skutečně nic jiného, než se v tom sama pořádně vyznat a být strůjcem štěstí svého. Jinak nemáš šanci.

"...ty  dopisy vyhledám jak? trochu jsem to tu prozkoumala a nic. Ještě mám takovou otázku pro ty kteří vědí jak kombinovat ant atd..." nahoře je tzv. oranžová lišta, třetí zleva je ta "Příručka.... ", a když ji otevřeš, najdeš tam mimo jiné "Užitečné dokumenty" a tam ty "Dopis lékaři od Dra.po" ve formátu .doc – ve Wordu a "Dopis lékaři od Milana29", tady stačí jen poklepat a otevřít třeba v nové záložce a pak pokračovat dál v dalších odkazech... 

Abys rozuměla, je to boj na dlouhou míli, nestačí "...RÁDA BzCH TEDA NASADILA ASPON NĚCO Z ToHO CO MÁM DOMA,..." a bohužel díky tvrdé realitě, jediná pomoc je na konci tvých ruk a tvých vědomostí o problematice. 

Hodně štěstí!

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Pozdravujem Ta. Kedze si sa

Pozdravujem Ta. Kedze si sa liecila rok a pol na neuroboreliozu, ak spravne chapem na kombinovanom protokole isto si toto vsetko uz studovala..Ako si sa doliecovala?? Isla si po atb aj nejaky dlhodoby protokol??? 

Mne to pripada, akoby recidiva samozrejme v koinfekcii s chlamkami a kto vie este cim ???

Radu  typu , co este pridat adi necakaj.Musis to opat riesit komplexne?? Liecila si sa u Klubala, Alebo dr.D.??

A mala si uz ciste pulzy na entizole, ked si koncila??? Teda rozumej, lekar Ti liecbu vysadil ??

Nech sa Ti dari edit

Ahoj. Lečba byla přerušená

Ahoj. Lečba byla přerušená kvůli alergickým reakcím, tělo už nesnášelo všechna nat tak jsem něco snědla a hned sem otekla a průjmu a končila jsem sanitkou vždy na fakultce kde mi musely dávat kapačky. Léčbu jsem zkončila sama. POsledná 2 mesíce jsem už ani nijak nereagovala na ANT a jak jsem zkončila tak vše úplně vymyzelo. Lečila jsem se u DR.Ď...řikala mi že by to mělo bý v pořádku a taky že bylo 2,5 roku ale ted mě nejvíc trápí ta bolest v krku a stálý kaše, bolesti kloubů a zvýšený´á teplota, z které jsem už docela unavená. Když jsem měla borelku tak jsem měla upně jiné problémy, bolela mě hlava zatuhlý krk, měla jsem závratě a porád bych jen spala, necítila jsem prsty, které mi stále brněly a měla jsem mžitky před očima. Tohle ted nemám. Jeo to divné a už se toho opravdu boím, bylo to šilené a nezvládala jsem chodit ani do práce. Thle natibioti který ted doma mám ted nejsou vhodné vubec na léčbu chlamidí, omlouvám se ale v těch všech protokolech se moc nevyznám, tak prosím o pradu jaká nat teda nasadit. Měla jsem pozivní chlamidie a mycoplasma pneumoniea.

Ahojky zdravím všechny, chci se jen na rychlo zeptat jaká antibiotika se nasazují na chlamidie? Já brala první týden azitromicilim potom 10 dní ponicilin a teď mám 2 den klacid. Pořád mě bolí v krku a kašlu, bolí mě záda svaly a mám neustále zvýšenou tepl

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k