Antibiotika bez předpisu - zahraniční lékárna online nákup?

Ahoj, jsem tu nová.

Léčím se na boreliozu a chlamydie. Ráda bych sehnala antibiotika (nejlépe tedy ve znění Strattonova protokolu, čili Minocyklin u nás i s receptem těžce sehnatelný, Azithromycin a Entizol) nějak bez předpisu. Nemáte někdo zkušenost s online lékárnou - zahraniční - která není podvodná a opravdu léky doručí? Klidně i generika, ale funkční?

Nějaké dříve probírané vůbec nefungují, jsou to příspěvky třeba 6-10 let zpět. Nikdo je neprodává, Google jsem projela naskrz.

Ale online lékáren je tam mnoho, jen recenze na ně nejsou nebo hůře, jsou špatné. Např.

razidrug(tečka)ir
medsoffers(tečka)net
pillsfind(tečka)com
a mnoho dalších... zkoušela jsem i mnoho německých lékáren, téměř žádná ani nedodává do ČR.

Prosím prosím, někdo nějakou ověřenou? Smile

Díky moc.

Keby si si aj z nejakej

Keby si si aj z nejakej online lekárne objednala, nepustí to colnica. Dovoz týchto liekov do EU nie je povolený pre obyčajných ľudí. To by si asi musela vlastniť lekáreň s licenciou. V rámci EU ti žiadna lekáreň nepošle ATB bez predpisu tiež. Jediná možnosť je vycestovať niekde do tretích krajín, kde sa ATB dajú kúpiť bez predpisu, napríklad Rusko a stráviť tam celú liečbu Cool. Aj dovoz väčšieho množstva liekov z Ruska nie je možný. S igelitkou plnou ATB by ťa asi do lietadla nepustili. 

No oni to ale někteří

No oni to ale někteří uživatelé psali i dost nedávno, že jistá lékárna jim léky dodávala a přišlo to, celníci to nezabavili. Netuším přesně, zda to bylo psáno zde či na borelioza.cz - ale lékárna zrušena. Další jsou dost neověřené. Goldpharmu si mnoho lidí také do určitého roku chválilo a potom to zastavili - ATB tam už nejdou koupit.

Mít mudr., který to předepíše, tak to ani neřeším 

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

A kde se tedy léčíš, kdo ti

A kde se tedy léčíš, kdo ti dělal testy? Máš jen chlamydie a  boreliozu, jaké příznaky? Nebo i něco jiného? Kdo ti psal mino+azi+plaq? 

Ireno, to jsem

Ireno, to jsem odkoupila.

Jinak jsem se už objednala teda ke Kl., z krve mám potvrzeno obojí a příznaky teda nepřeji nikomu z vás... učebnicově seděly už od začátku na borku a chlamky. Půl roku v posteli s únavou mi zkrátka nepřipadá ok, léčbu mi zpočátku psal jeden hodný lékař na vlastní platbu, posléze jsem v BCL dostala "návod" (ne však k mému vzteku recept), co sehnat.

To je na dýl. Každopádně to shánění ATB je dost stresující a nakonec volím přece jen tuhletu možnost, jen jsem chtěla do té doby aspoň něco brát.

LB od II/III 2016, V/2016 léčba ceftriaxon-pauza anulovala-VII/2017 Doxy 3 měs, X/2016 Mino&Azi, XII/2016 MCP potvrz LB+CPN-dále WP, I/2017 pulzy Enti

Ľudia boží, každý deň tu

Ľudia boží, každý deň tu pribúdajú noví s rovnakými problémymi a nálezmi. Dajte sa dokopy aj virtuálne v ČR alebo sa aj stretnite, spíšte svoje symptómy, výsledky testov a napište každý za seba sťažnosť na úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, ministerstvo zdravotníctva, pripojte US patent liečby a odborné informácie o tejto infekcií a žiadosť, že žiadate liečbu podľa Strattona/Wheldona aj na vlastnú zodpovednosť. Keď nebudete nič robiť, nič sa nezmení. Pošlite to do médií, nech sa o tom dozvedia aj ďalší postihnutí, ktorí tápajú a hľadajú. Čím viac tých sťažností tam budú mať, tým lepšie, budú sa tým musieť  zaoberať a prešetrovať.  Máte právo na liečbu podľa najnovších poznatkov vedy, tak si ju žiadajte. Ak Vás odmietnú, zverejnite ich mená a vyjadrenia aj tu, aby sa videlo, ako si zdôvodňujú odmietanie a aké argumenty vôbec majú. Nariekanie len na týchto stránkach nepomôže. Mladí a nadaní lekári možno dostanú impulz, aby sa pridali na stranu pacienta a niečo preňho, aj pre seba sami vybojovali. Spriaznení lekári sa možno tiež boja, ale ak budú mať masovú podporu aj zo strany pacientov, možno sa niečo zmení a bude viac Klubalov a Durovských aj u vás. 

Dobrý nápad :-)

Dobrý nápad :-)

Ano, Arabela, něco takového,

Ano, Arabela, něco takového, to by bylo řešení. Nadávat tady na těchto stránkách, o jejichž existenci většina těch, kteří rozhodují o léčebných postupech, ani neví, anebo jimi hluboce opovrhují, je skutečně málo. Chtělo by to třeba sepsat a podepsat petici za nás, pacienty, ale to by pravděpodobně vyžadovalo vystoupit z anonymity a třeba uspořádat nějaké setkání a vše připravit a dohodnout. Také by to chtělo získat na naši stranu pár lékařů, odborníků, vědců, atp. Ten Jacck, co se tady pořád předvádí, provokuje a obhajuje hyenistické léčebné postupy svých kolegů či jejich nezájem o pacienta, by se mohl ujmout toho, aby se sepsala petice, on, jakožto znalec z oboru psychiatrie, by mohl doložit vědecky, jaké následky na lidskou psychiku můžou mít třeba neléčené chlamydie, jaké případné psychické poruchy mohou neléčené infekce způsobovat, atd. atd. To se tady kolem občas přimotá nějaký ten doktůrek s velikášskýma kecama a kde nic tu nic, kromě nějakých provokaček, skutek utek. A tak mám dojem, že Jacck, co sem chodí, je spíš psychiatrický pacient než psychiatr.

Kdo se mnou půjde do toho,

Kdo se mnou půjde do toho, vystoupí z anonymity, pojďme to zkusit :-)

Klidně bych to zkusila, proč

Klidně bych to zkusila, proč ne..je nekdo dalsi??

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

http://www.chlamydiezs.cz/ind

http://www.chlamydiezs.cz/index.html  jen se přidat !!! Nejde prorazit! 

Ireno, co tento spolek dělá?

Ireno, co tento spolek dělá? Poslední aktivita v r. 2011, plánované akce Nula, dále, brouzdaje těmito stránkami, co odkaz, to Error. Jediné, co je mi jasné, že, budu li se chtít stát členem, musím platit každý měsíc členský příspěvek. Sice to vychází na nějakých 0,50 Kč na den, ale i tak je to škoda pro spolek, který sice existuje, ale dělá málo. Zdá se mi ta společnost dost velká slabota. Jinak, co se týká mně, půjdu do toho. Momentálně pracuji na konceptu dopisu pro Ministerstvo Zdravotnictví a Českou Lékařskou Komoru. Vystoupit z anonymity pro mne není problém, já nemám co skrývat a nemám za co se stydět. Ireno, pokud si budeš stále říkat "Nejde prorazit", tak nikdy neprorazíš. Nepokusit se je osudné Sealed

"...Jinak, co se týká mně,

"...Jinak, co se týká mně, půjdu do toho..."

Hm, tak hodně štěstí, ostatní se jen doma válejí, podle tebe. Oni do toho šli, na začátku jich bylo snad 80, co se týká jich a šli do toho..." a vydrželo jich 10 let pár, viz výroční zprávy. Koho budeš ty následovat?  Těch pár vytrvalců nebo tu většinu hůrá aktivistů do ztracena...? 

Nevím, o čem se tady hádáte a

Nevím, o čem se tady hádáte a o co vám jde. Léčba chlamydií dle Lege Artis v ČR i v zahraničí je taková, jaká je, a to hlavně proto, že chybí dostatek důkazů, které by byly podkladem pro její změnu. Léčba dlouhodobými ATB protokoly je nesmysl, neexistují žádné statistiky o vyléčených pacientech. Budu rád, když mi tady napíšete, kolik z vás se na dlouhodobém ATB protokolu vyléčilo a naopak, kolik z vás tady hltáte střemhlav ATB dva, tři roky či víc, a jste na tom pořád spíš hůř než lépe  ... Pokud nezabere útočná léčba ATB v řádu 2 až 3 týdnů, tak dlouhodobá ATB léčba zpravidla nemá šanci a selhává, nic nevyřeší, naopak. Zničíte si i ten zbytek imunity, který ještě máte a jdete ke dnu. Ale, je to vaše svobodná volba. Paní Obetková, nebojte se, fórum vám tady nikdo nezavře. Dnes máte svobodu slova. Pokud si budete chtít založit například fórum pro příznivce euthanasie či sebevrahů, nikdo nebude nic namítat. Hodně štěstí.

Nebudem sa k Vam vyjadrovat

Nebudem sa k Vam vyjadrovat

A co ty tady nabízíš,

A co ty tady nabízíš, prodáváš, doporučuješ? Nebo jsi také  jen pozorovatel a sleduješ?  Budeš otravovat  a chodit každý den pod jiným nickem.....lovíš nemocné, aby byl kšeftík...to je neskutečné ! Nebo děláš statistiku pro ministerstvo ? Ty jsi ten  ochránce lidí před braním ATB? 

"Pokud nezabere útočná léčba

"Pokud nezabere útočná léčba ATB v řádu 2 až 3 týdnů, tak dlouhodobá ATB léčba zpravidla nemá šanci a selhává, nic nevyřeší, naopak. Zničíte si i ten zbytek imunity, který ještě máte a jdete ke dnu."

Co to tu trepeš za blbosti. Aký dôkaz máš, že imunita ide ke dnu??? Buď tu zverejni výsledky testov pacientov, u ktorých to tak je, alebo sa zdrž takýchto vyjadrení. Zase nejaký dealer, naturopat, čo sa chce nabaliť na chorých.

Klídek, arabelo, podívej se

Klídek, arabelo, podívej se denně vlevo, kdo je tady nový :-) . A tyto nicky jsou záloha pro vystartování v době nouze takových ochránců, pozorovatelů, prodejců, někdy si hrají na zkušené pacienty, nabídnou, co pomohlo jim, jednou přitakávají tomu, jindy onomu, takoví "divní"  lidé a stále z jedné IP adresy. Ve skutečnosti jim jde jen prodat produkt, službu, plazmování, zapper a pod. Je to jejich byznys, mají čas......takže ne nemocní. 

moja imunita podla

moja imunita podla zakladatela imunologie na SVK isla praveze po roku liecby na ATB horeeeeee: kludne Ti dam na neho kontakt: vola sa Mudr.Dzurilla a ordinuje v Nitre: jeho zena,dcera,syn su imunologovia

utocna liecba 2-3 tyzdne na intracelularne patogeny: ty si asi spadol z hrusky

takisto dlhodoba ATB liecba na chlamydiu trachomatis v prostate sa ide niekedy aj 2-3 mesacne kombo azi+levo: toto su slovenske guidelines: a v CZ dtto: 

MrHopkins:skoc na borelioza.cz a uvidis,kolko ludi tam je vyliecenych a radi: tu takisto: adriana,P_CH,cyklista,Danka,Veronika apod. niektorych mam dokonca vsetky testy archivovane,ked na zaciatku to dali testnut: vacsina pozitivna LTT na borelu: po 18 mesacnej liecbe taka napr. Kristinka co zije v UK je uz zdrava: test LTT negativny uplne:

2-3 tyzdnova utocna liecba na TBC= ty si snad padol z hrusky uz 2x: tam sa ide niekedy aj 2-10 rokov liecba kombinovana, dtto na LEPRU

podla mojho nazoru,chlamydia nesposobuje sama problemy ak je vcasne a presne liecena: vzdy tam budu koinfekcie virusove,bakterialne,plesnove VZDY :

nikdy to nie je len o samotnej chlamydii ci pohlavnej,plucnej,vtacej,peccorum 

precitaj si nieco od vasej vyskumnicky NADEZDY SOJKOVEJ z VIROLOGICKEHO ZDRAVOTNEHO USTAVU v PRAHE: ako sa maju chlamydie liecit a co sposobuju..... nikto ti tu nebude klamat: je to naslovovzata odbornicka : len aby si vedel, pozname zatial 4 druhy chlamydii

 

Rosalindo, asi záměrně uvádíš

Rosalindo, asi záměrně uvádíš nepravdu, poslední aktivitu mělo sdružení 6/2016 ! Tak založ jiné sdružení nebo web, takových tu už bylo...... Možná nejsi nemocná, ale jen provokatér, naiva nebo...?!?! Přeji ti dobré pořízení na MZ a ČLK   :-) . Dej pak vědět, jak dobře jsi pořídila, co ti navrhli za léčbu a péči.  Kdyby jsi chtěla stará rozhodnut MZ, mám, tvá nebudou jiná . . . .nic se nezměnilo, ba naopak. Na web boreliozy chodí lékaři  hlavně z infekčního a vidí, že se léčí za  pacienti za své peníze, protože by chtěli být zdraví, ne invalidní. MUDr K rozšiřuje tým, hrůza-děs pro MZ.  A dokonce se jezdí léčit na Slovensko, do Německa i jinde. Můžeš zajít v úterý na konferenci  o Lymské borelioze, jak to nic není! Roháčová rozhoduje! Mrkni na pozvánku :-)

http://www.cls.cz/aktualne/tiskove-konference-v-lekarskem-dome-poradane-...

A chlamydie asi neobhájíš, máme stanovené standardy léčby a nazdar - bazar! Tady má ,Bohužel,  pravdu Jacck. 

 

Ireno, sleduji tě tady už

Ireno, sleduji tě tady už nějakou dobu. V každém, kdo má jen trochu jiný názor na věc, než ty sama, vidíš záměrného provokatéra anebo naivu. Naivní možná jsem, ale za najivitu považuji i to, jenom tady naříkat na těchto webových stránkách. Tobě sdělovat nebudu, jak jsem na MZ a ČLK pochodila, a, ano, pravděpodobně se budu věnovat aktivitám a spolkům, kteří pro věc udělají něco navíc, než jenom vysedávat a stěžovat si tady a po hospodách. Měj se krásně a piš básně Tongue Out

Citát z výroční zprávy

Citát z výroční zprávy Členská schůze Chlamydie z.s. (dříve Chlamydie o.s.)  25.6.2016 Olomouc

 

"...Akce Chlamydie z.s. v roce 2015:
+ Ing. Bazala Emil - 1. místopředseda Chlamydie  z.s. v roce 2015 kontaktoval tisk v ČR, zahraničí, píše dopisy stran chlamydiových infekcí do  jiných států, zasílá své články, shání finance, zodpovídá dotazy nemocných. Počátkem roku jím byl upozorněn p. ministr Bělobrádek i p. ministr Jurečka o nečinnosti ministerstva zdravotnictví, byli informování o onemocněních např. i v resortu zemědělství- výsledek- nemají zřejmě pro nás čas. V dubnu reklamace MZd ČR-ohledně jejich nečinnosti k jeho opakovanému podání problematiky chlamydiových infekcí- přístup ministerstva není vstřícný. Dále zajištuje překlady článků do angličtiny. Anglické verze byly zaslány jako upozornění na CDC a NIH- USA , WHO, EU (Dr.Dzintars), prof. Wank-SRN, ministerstvo zdravotnictví-Švédsko, Norsko, Nový Zéland, Rakousko, SRN, Velká Britanie, fi.Medac - Hamburk. Zkrácená verze byla zaslána řadě odborníků, převážně neurologů v nemocnicích ČR. 
+

 

 

 

+Plán činnosti na rok 2016:
 
+ Přednáška pro SPRSV: dle možností -  podzim 2016
 
+ Budeme pokračovat ve spolupráci s Koalicí pro zdraví o.p.s. a dalšími organizacemi pacientskými v propagaci tématu, informovanosti obyvatel
 
+ Zkusíme předat naše materiály školství k zařazení do osnov sexuální výchovy- v rámci prevence sexuálně přenosných nemocí... "
 

 
 
 
 
 
 

 + Budeme se snažit téma předat opětovně na veřejnost- pokud najdeme další k spolupráci ochotné firmy, společnosti, s lékaři se budeme snažit umístit naši problematiku do lékařských časopisů, médií.   + Oslovíme lékařské odborné společností ohledně možností spolupráce, uveřejnění našeho webu na jejich stránky.
 
+ MZd ČR,  SZú, Zú -  opětovně je oslovíme k vyjádření se k tématu, jejich vztahu k problematice, naplňování zákona.
 
+ Poslance PČR, členy senátu-  oslovíme opakovaně během tohoto a příštího roku
 
+ Znovu oslovíme WHO / WHO EU / CDC, státy stran diagnostiky, léčby, uznání problematiky za závažnou s větším důrazem na požadavek odborné objektivizace tohoto problému. Souhlasíme s uvolněním finančních prostředků pro oficiální překlady.
 
+ Spolupráce s p. D- jeho podpora symbolicky finančně, podpora morální…
 
+ Oslovíme sponzory k financování naší činnosti, výzkumu v ČR. 
 
+ Názor MUDr. Polcarové - jedině lidé jsou schopni svými podněty na MZd, politikům, Odborným společnostem- a to svým opětovným a opakovaným oslovováním něco změnit- vypíšeme na stránky odkazy na kontakty.

Sleduješ mě? Tak sleduj

Sleduješ mě? Tak sleduj dál.....stará firma,jen nick jiný. Jistěže nikam psát nebudeš a web nezaložíš. Padovo :-) Už jsi sledoval i jiné lidi, že ....máš to tu jako hobby. Přijdeš zas pod jiným nickem. Když se dívám, co se tu denně registruje, to by chtělo zase promazat.

 

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k