Antibiotika beru cca 3 měsíce v kuse

Před antibiotiky byla borelioza přeléčena  3 týdny antibiotik na infekčním. Žádné zlepšení, dále se vše horšilo.

Další měsíce jsem trpěla, prakticky jen ležela se zavřenýma očima v bolestech, teplotách a nevírou ostatních, že mé problémy nejsou psychické.

Poté mi bylo na dva měsíce předepsáno neoficálně antibiotikum Doxyhexal, které jsem brala ve větších dávkách. Po 6 týdnech zlepšení. Po 2 měsících téměř zdravá.

Pak se ale slabosti začaly cyklicky vracet. Proto hledám kombinovanou léčbu, chci začít Strattonův protokol.

Hele koho znám, těm bylo při

Hele koho znám, těm bylo při léčbě hůř. Při kombinaci s Mino i dost hůř. Při pulzu s Entizolem obludně hnusně, vidiny, bolesti svalů, záškuby, třes,. Líp bylo - tak po roce. Pak se to vráilo - vícekrát.  Pamatuji jeden zajímavý nástup. Jel jsm do Hradce Kr. na služebku. Před Vánoci - tradičně mne to bralo v tuto dobu. Myslím, že to korespondovalo s blázincem v praci.  Byl jsem tam trochu dřív, šel jsem na jídlo do malé hospůdky na lenvné menu. Vylez jsem ven, (po jídle mi zajímavě bylo časo hůř). Začal jsem se ledově "mokře" potit po celém těle. Teklo mi to po zádech a nohou až do bot. Smradlavý ledový kyselý pot. Třásly se mi nohy. Memohl jsem se k nikomu přibížit. Kupnul jsem si v drogošce podpažomet a nastříkal se jako Ruska,  ve stavu jako ve snu odseděl návštěvu, sebral se a jel domů. Doma jsem se sotva vysoukal za auta, zalehl na gauč a ve stavu spavé únavy polehával až do druhého dne, prudké svírání a stahy močáku, nemohl jsem se dovymočit, furt tam něco zbývalo, pálilo a budilo mně to. Po 1 1/2 prášku na spaní jsem asi 3 hodiny udržel spánek, pak ne. Sice jsem dojel do práce, tam jsem jenom, seděl a četl zprávy a u toho vysílením usínal a klátil se na židli. Jít na záchod strašné úsilí, skoro nesplnitelné. Bolesti všech svalů  v těle, kloubů kol pánve (SI, kolena , kyčle). Třas rukou, nohou a prstů. V očích se mi míhaly zákalky. Dojel jsem domů, vlez do chodby a seděl v přízemí na schodech a bulel, propože to do 1. patra - nešelo...Ještě že jsem neklimbnul při jízdě..Stejně se mi to pak jednou stalo. Vždy po dávkách ATB s Entizolem jsem byl úplně mimo. Jako když jsem seděl v kině a se zpožděním sledoval na pláně co se děje. Jak ve snu.

Obrat nastal po 2-hém vybrání dávky Azi - Mino - Benemycin -- + přípravky TBB + APP + DTC (od BCA). Zklidňování, teď už asi 6 měsíců beru je B12, B komplex Forte, Selen,   C vit. 500. E - vit 200 a tak. Většinou před výkonem. A taky občas 1 Ibuprofen 400 + Tramal 100. Pak jsem se dopracoval ke stavu, že v "nedožitých" 60 ujedu i závod na kole. Přestaly mne bolet "bludné zuby" fantómové bolesti dásní, jako když mám zkažené zuby. Nic tam nebylo. Rozryli mi zub tak , že prasknul a musel ven. Absolutně zdravý, bolest od sedla na dásní . Zánět. Teď  1/2 roku - nic. Zkusím ivestovat do navrtávacího zubu, předtím vyhozené peníze. Zklidnilo se to tak po 3-tím měsící nebraní ATB.

Zkráceně - počas léčby počítej se stavem, jako když ty mikroby "naštveš", že do nich ventruješ. Zhoršení stavu. Nepočítej dni ale měsíce....

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

tie zuby bol problem asi

tie zuby bol problem asi kazdeho.....a hrdlo takisto: ja som snad bol asi 20x u zubara a 30x u ORL,kedze ich mam 20m odo mna a obidvaja zo mna totalne nestastni,uz mi nevedeli pomoct,ale obaja povedali,ze ak mam diagnostikovanu borelu,co podla antigenov videli,tak ona vie spravit chaoz v imunite poriadny a kludne imunita slape proti nam samym, ale robili obaja co mohli, a ejhla po cca 3mesiacoch na liecbe ziadna fantomova bolest "zubov" dasien,hrdla apod.

entizolove seasnsi si zazil asi kazdy po svojom .... :( :( :( o tom sa neda ani pisat/rozpravat: ten kto to nezazil, nepochopi,co znamena pulzovat v uplnych zaciatkoch

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k