Antibiotická politika

článek na suklu
http://www.sukl.cz/antibioticka-politika?source=rss

citace z dokumentu konsensus makrolidy 2016:

"Další chybou je jejich časté a opakované podávání u pacientů s pestrými příznaky, jejichž příčina není spolehlivě prokázána, a pouze podle sporného titru protilátek nesprávně diagnostikována jako chlamydiová, mykoplasmatická nebo boreliová infekce. Je zapotřebí také zdůraznit, že většina komunitních respiračních infekcí způsobených tzv. atypickými původci je samoúzdravná"

Ano, dle hlupáků ano,

Ano, dle hlupáků ano, hlupáků, kteří nesprávně diagnostikují u pacientů s "pestrými příznaky" vše jako "příčina není spolehlivě prokázána" a chlamydiové, mykoplasmatické nebo boreliové infekce v pokročilých a chronických stádiích považují za samoúzdravnou komunitní respirační infekci, tedy primoinfekci, kdy nejsou nejen ještě vytvořené protilátky, a nikdo neví a ani nemůže vědět, co to do budoucna provede, nehledě na to, že ano spousta viroz, nachlazení, alergií atd. skutečně sama vyšumí, leč v případě vnitrobuněčných příživníků je to všechno jinak, ovšem to samé u EBV, CMV, herpes virů atd. Jak může někdo, u koho by se dala předpokládat znalost věci říci takovou pitomost hodnou malého děcka, které si mikroba ještě představuje jako plyšové, vatou vycpané zvířátko na hraní?  Ty následky všeobjímající hlouposti, to je pak ta tvrdá realita! Národ chrobáků, co jim furt něco je, co jim furt ten jejich "hodný" doktor pak píše co měsíc to jiné atb a diví se, že pacient se nejen nelepší, ale naopak horší! 

"většina komunitních respiračních infekcí způsobených tzv. atypickými původci je samoúzdravná" trdlo na entou!

Ano, zřejmě zde čerpali své znalosti  

http://www.giantmicrobes.cz/

nebo zde 

https://www.nejlevnejsihrackarna.cz/hracky2/plysovi-mikrobi/sexualni-nem...

, kde je napsáno "Obvykle do 5 dnů", což asi je důvod, proč se předepisuje jedna škatulka atb a pacientovi se pak tvrdí, že je již dostatečně přeléčen, když je to v té krásné a barevné učebnici s obrázky tak psáno a tedy bohem dáno...

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Je to o správné volbě ATB ...

Je to o správné volbě ATB ... ha ha haaa ... teď jde jen o to, aby ti voli správně zvolili. LOL

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k