alkalizace organismu

 

 

  jediný možný způsob detoxikace je alkalizace organismu pomocí minerálů.Koukněte na net.věra

nesouhlasim s tim, ze je to

nesouhlasim s tim, ze je to jedina moznost, ale jedna z nejlepsich a nejrychlejich rozhodne ano...bohuzel zase ne uplne ucinna co se tyce letych usazenin v jatrech atp. na tohle je potreba pouzit jine metody. M.

a co třeba tenhle názor

a co třeba tenhle názor ?

"Vnitřní prostředí organismu je udržováno na stále úrovni, včetně acidobazické rovnováhy (rovnováha kyselin a zásad), která se hodnotí podle množství vodíkových iontů. Jeho hodnota (pH) je řadou mechanismů udržována na stále hodnotě, pH 7, především vylučováním kyselých nebo zásaditých látek do moči. Protože přijímáme více kyselinotvorných látek v potravě, je také většinou vyšší odpad kyselin, nikoli vždy. Kyselá moč je tedy normální situace a zjišťování kyselosti moči papírky a zejména vyvozování nějakých závěrů o zdraví člověka je nesmysl. Proto jsou zbytečné i všechny prostředky, které mají kyselost organismu snížit. Dnes jde o módu, kterou podporují články na webu o nebezpečí "překyselení" a reklamy na uvedené „léčivé“ prostředky. Pokud jde o skutečnou acidózu, tedy překyselení vnitřního prostředí (nikoli moči), nebo naopak alkalózu (zásaditost), pak jde skutečně o závažný příznak nějaké vážnější choroby, nikoli o následek příčin, které jsou uváděny v reklamách. Jsou to poruchy činnosti ledvin, omezení dýchací plochy, různé otravy a řada jiných stavů, které však mají tak závažné příznaky, že umožňují diagnózu i bez analýzy acidobazické rovnováhy, a samozřejmě i bez prostého zjišťování kyselosti moči papírkem"

 

autor Jiří Heřt

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1353649816

 

Já si myslím, že všechny

Já si myslím, že všechny pochody v těle nějak probíhají a to, co jíme je špatně. Ve všem je konzervant kys. citrónová a jiný hrůzy. To že to tělo nezvládá vyloučit, nebo má vytvořenou jinou disbiozu "něčím" a tudíž se nedaří, se podle mě stát může a v dnešní době bych se tomu moc nedivila.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

suhlasim s Gejsou...niekde je

suhlasim s Gejsou...niekde je chyba...tu nejde len o nase mrsky vymrskovane co tu riesime...pozrite sa na rakoviny...pozrite si statsistiky...civilizacne choroby...vsade enormny narast

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Říká se vydrží jako kůň, kůň

Říká se vydrží jako kůň, kůň je ale ve skutečnosti sračka, ten dneska vydrží prdlajs. Ale člověk si myslím, že vydrží megahodně, ten je likvidovanej fest ze všech stran.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

No kdyby si to organizmus

No kdyby si to organizmus udržel sám, asi by nevznikaly poruchy typu oxalátové ledvinové kameny atd. Server sysifos.cz sleduji často, jsem založením - skeptik, ale nikdo neví vše.  A doktoři už vůbec ne...

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Jo, jenze kazdy organ v tele

Jo, jenze kazdy organ v tele a pomalu kazda tkan ci kazde prostredi ma odlisne ph. U mnoha z nich je kysele prostredi prirozene a zadouci, paklize se narusi, dochazi k patologickym jevum. Napriklad zaludek- velmi kysele prostredi, pochva- kysele prostredi, prostata- kysele prostredi. Jine casti jsou zas alkalicke, ale brat to nejak smahem, ze je potrebne, abychom si vsichni vsechno zalkalizovali je v rozporu s prirodnim stavem.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Jakýkoliv extrém je špatně,

Jakýkoliv extrém je špatně, nikdy se do žádnýho nehrnu a to i v životě. A dnešní život extrémní je, je úplně na hlavu. Když se něco bude likvidovat, tak fest. Když se bude něco nechávat, taky fest, prostě se to přemnoží. A to je podobný. Ale příroda je rovnováha a křehká.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k