aktualizace stavu, už 9 let s vámi.

Ahojte, ráda bych vám i sobě aktualizovala stav.

Poslední 3 roky byly zhruba stejné. Pokračovala jsem na wheldonovi, poslední co jsem řešila byla nutnost brát uhlí po pulzech a vlastně i v průběhu ATB, pomáhlo mi to proti úzkosti. Uhlí jsem postupně zapomínala a protože nebyly tolik třeba, prostě jsem je pak již nebrala.

Pulzovala jsem, a celou léčbu Wheldona snášela obstojně. 

Před cca 3 měsíci mi dr klubal dle dlouhodobě příznivých výsledků i relativně bez obtížného stavu (já už jsem citlivá na každou únavu a chřipku, jestli se zase něco neděje), vysadil ATB. 

Najela jsem na bylinky (TBB a DTC), ale začala jsem mít velkou vyrážku po čele a rozrůstala si po obličeji. Ne červenou ale prostě spíš jakoby kopřivku.

Takže jsem snížila dávkování a brala jen TBB (sníženo z původních 2-0-2 denně na po, st, pát po jedné tabletě), takže snížení výrazné. Takto je ta kopřivka snesitelná a já chci vytrvat. Chtěla jsem se poradit - máte to tak taky s tou vyrážkou, nebo je to nějaká abnormalita, kterou si jedu jen já? :-)

Mimochodem, když TBB vysadím, po vyrážce ani stopy. 

Děkuji, pěkné léto

Zuza

Ahoj, můžu se zeptat, co

Ahoj, můžu se zeptat, co znamenají zkratky TBB a dTC?

díky a drž se!!!

Je to směs bylin z Augsburgu,

Je to směs bylin z Augsburgu, hledej. Vše tu je.

Tady se to dá koupit. Nicméně

Tady se to dá koupit. Nicméně je to MASTNÝ!

https://makewell-shop.com/

 

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Ahoj, TBB jsem brala - i moje

Ahoj,

TBB jsem brala - i moje dcera a bez potíží. To bude alergie na nějakou bylinu - Je tam třeba - Andrographis, Grepfruit semínka atd... Takže asi něco z toho.

Ted jsem se dívala na

Ted jsem se dívala na Buhnera, co pise o ty Pravence( Andrographis:: u zhruba 1% lidi se objevuji závažné kozni vyrazky nebo koprivky. Takže to by mohlo byt ono.

A mě silně podráždil žlučník,

A mě silně podráždil žlučník, přitom jsem cítila že dost pomohl na bolesti hlavy. Je to problematická bylina. Po třech týdnech od vysazení stále žlučník bolí a je v tom místě zatuhlost hmatná.

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

No, o tom zlucniku tady taky

No, o tom zlucniku tady taky pise. Takze to bude trvat nez se zlucnik vzpamatuje, musis pockat. Neda se nic delat, casem se to zklidni.

já vím, ale potřebovala bych

já vím, ale potřebovala bych ho brát dál, ať aspoň nějak to brzdím. Nějak to fungovalo. No nic, další smůla. Navíc imunolog mi zakázal všechny byliny kvůli alergii, zatím na přesné výsledky prick testů čekám

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k