Absolutní zhroucení

Pěkný den.

Jsem tu nová, teprve se prokousávam informacemi. Po sérii x vyšetřeních po 4 letech docházím k závěru, ze by se mohlo jednat o chlamydie, jelikož jsem je cca pred 10 lety prodělala. Jsem pul roku po porodu, hormony se mnou cloumaji. Když  to tu čtu, mám strach, že to nezvládnu. Že se toho nezbavím. Začalo to s velkými životními změnami, svatba, stěhování do zahraničí, vysoká škola, dítě, další stěhování atd. Začalo to brněním leve ruky, závratěmi, bolestmi hlavy.  Bylo mi uděláno MRI mozku, páteře, vestibulární vyšetření, vyšetření štítné žlázy, dvakrát imunologické vyšetření (nevím ale co konkrétně dělali za testy). Všechno bylo v pořádku. Od narození trpím vrozenou vadou, melaz jsem kratší nohu a nyní mam zkrat 2,5. Takže hodně přisuzují problémům s páteří. Mam Mam skoliózu, za sebou x operaci atd. Když shrnu, co mě trapilo za nemoci tak často angíny, kvasinková infekce, v těhotenství překrvení sliznic, tekla mi krev. Jsem od mala modne úzkostná, podle psychiatra mam mam úzkostnou poruchu a deprese. Točení hlavy přetrvává, bolest také. Pocity nerealna, horší soustředění, pocit zhoršení zraku. Po přečtení zde příznaků mam pocit, že to nezvládnu. Vůbec nevím, co mám dělat, kam se obrátit, jake testy si nechat udělat. V případě pozitivity musim odstavit malou a začít nás léčit. Jsem na pokraji zhroucení, myšlenky jsou hodně černé. Mam strach, zda to psychicky unesu. Mohu poprosit na kontakt, kde a jake testy si nechat udělat a případně co dělat, pokud vyjdou negativní? I přesto se vrhnout na léčbu? Mohu se zeptat i na stravu či případně jak to všechno podpořit. Omlouvám se za muj výlev, hormony se mnou dělají své. Uvažuji zda nezacit beat antidepresiva protože se necítím psychicky dobře. Zatím se v tom moc neorienruji:( kvůli me me malinke bych to ráda řešila, pokud je tedy ještě šance. Moc děkuji všem, kdo mi věnují zprávu. 

Ahoj Kristin!...... Aj ja som

Ahoj Kristin!...... Aj ja som tu nová, už sa liečim 3 mesiace, čo je na radu veľmi málo...... Som zo Slovenska a preto sa liečim v Bratislave u dr Ďurovskej, ktorá lieči podla Strattonovho protokolu. To je dlhodobé užívanie ATB. Je jediná na Slovensku a liečia sa u nej aj pacienti z Čiech a Mor....... Iní sa liečia v Prahe u dr. Klubala, ktorý lieči podla Wheld. protokolu. Je to tiež dlhodobé uživanie ATB. Sú to súkromní lekári, a tak si liečbu platíš. O dr. Klubalovi toho veľa neviem. Testy na chlamydie dáva robiť prak. lekár alebo imunolog ,koho presvedčiš, alebo si ich sama zaplatíš...... Ak hodnoty v IgG máš pozit.,mnoho lekárov Ti povie, že sú to len pamäťove protilátky. Najsť lekára a presvedčiť ho na liečbu je veľmi ťažké. Dr.Klubal a Ďurovská to však na základe príznakov liečia......Či sa máš liečiť sa musíš rozhodnúť sama.... Treba vela čítať , viem že pri bábätku je to tažké. ....Držim Ti palce , aby si sa z choroby vyliečila....... Ak budeš mať nejaké otázky, napíš, pokúsim sa odpovedať........ Majka Bull.....  

možná máš lepší nejprve

možná máš lepší nejprve dokojit, a teprve pak začít s léčbou, tady už ten čas nehraje tak zásadní roli.

rozhodně by sis měla nechat udělat protilátky proti chlamydii, kde nejdůležitější ze všech vyšetření je IgA protilátka. Pokud bude pozitivní, tak to nejspíš máš a pak je dobré to přeléčit.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k