3/4 roku trvající potíže spojené se závratěmi, bolesti za očima, geografický jazyk, zvonění v uších

Zdravím všechny na těchto stránkách. Chtěl bych se svěřit se svými problémy které začly v září minulého roku. Všechno to začalo jedním krásným vandrem do srdce Jeseníku s kolegama z práce. Všechno super. Turistika, pivečko, spaní pod širákem (ach kde jsou ty časy....až s odstupem času si uvědomuji, že jsem si těchto chvil dostatečně nevážil). Avšak poslední večer se stala nemilá věc a to ta, že ja tupec milovník koček jsem si pohladil jednu milou toulavou kočičku. Bohužel až posléze jsem si všiml, že kočka měla pod sebou louži slin a sliny ji rovněž mohutně vytékaly z tlamy. Ruku kterou jsem ji hladil jsem měl čerstvě pořezanou a sliny se mi bohužel dostaly na poraněné místo. První co mě napadlo byla vzteklina. Druhý den proto po návratu domů mířil na infekční kliniku, kde mi na mou žádost zahájili očkování proti vzteklině (asi osudová chyba, ale kdo ví). 5 dávek během měsíce se mnou pěkně zamávalo. Začalo to tvorbou boláků na jazyku a pokračovalo zhoršeným viděním, závratěmi, bolesti hlavy, zduřením podčelistních uzlin. Všechno jsem to připisoval vedlejším účinkům. Avšak, když se po měsíci stav nelepšil tak jsem zašel na neurologii. Tam mě hospitalizovali. Provedli LP, CT mozku, sono uzlin, testy na toxoplazmozu a bartonelozu. Vše v normě. Proto odeslán domů se závěrem že se jedná o nepříznivou reakci na vakcíny. A že to může trvat klidně až do Vánoc než to odezní (už tenkrát jsem tomu moc nevěřil, protože šlo vidět, že se zdejší doktoři s tímhle nikdy nesetkali, ale jsem moc rád za jejich pozitivní přístup a jejich ochotu mi provést rozsáhlé testy :-)). Poté se začaly bolesti hlavy stupňovat. Dohnalo mě to znovu na neurologii, kde mi provedli EMG na tetanii. Závěr: známky rozsáhlé neurogenní tetanie. Dostal jsem recept na Magnosolv a šel domů. Na stránkách tykajících se tetanie jsem se pak dočetl že mé příznaky se shodují, ale taky, že tetanie může být reakcí na skryté onemocnění. Upozorňuji, že do období před očkováním jsem byl zcela zdráv. Půl roku jsem teda nějak přežíval na hořčíku a snažil jsem se řešit další příznak a to nezvykle flekatý jazyk. Nikdo mi nedokázal říct o co se jedná. Závratě dále pokračovaly. Přidala se i 3x do týdne bolest za očima. Jednou jsem už měl i zánět spojivek.

 

Nedávno jsem proto využil jeden z poradenských serverů, kde jsem vyfotil tu hrůzu co mám v puse a sepsal tam své problémy (závratě, bolest za očima, pískání v uších atd.). Odepsala mi paní doktorka, která napsala, že můj jazyk vypadá jako geografický jazyk a že jednou z příčin by teoreticky mohla být chronická chlamydiová infekce. Další mé příznaky by tomu prý taky nasvědčovaly. Tak teď nevím. Celkem mě to zdrblo. Chci si zajít na krevní testy tak jsem se chtěl zeptat zda někdo netuší, kde by mi provedli opravdu pořádné a seriozní testy bez zbytečných řečí kolem. Jsem ochoten si za ně klidně zaplatit. Peníze pro mě v tuhle dobu nehrají žádnou roli. Radši být chudý a zdravý než bohatý a ležet celé dny v posteli.

 

Děkuji všem zajejich reakce :-)           

Johny, pokud nehledíš na

Johny, pokud nehledíš na peníze, vyrazil bych nejdřív k doktoru Klubalovi do Prahy www.mc-praha.cz. Objednej se přímo k němu. Za vstupní poplatek, který se může zdát vysoký, ti udělá rozsáhlé testy na pojišťovnu. Navíc s tebou vše probere. Další možnost je v Augsburgu, i když tam se teď zakládající doktoři rozešli a těžko říct, kde se nechat testovat - BCA nebo Armin Labs? Ale to bych nechal až jako druhou volbu. Za tvými problémy může být vše možné, jezdíš na vandry, tak asi borelioza, spouštěčem mohlo být očkování. Já to měl podobné, když jsem se blbec nechával očkovat proti encefalitidě a chřipce. 

Děkuji cyklisto za radu:-)

Děkuji cyklisto za radu:-) Byl jsem už u doktora Klubala a jak říkáš, udělal mi testy na vše možné :-D Tak už jen čekám na výsledky. Jinak pán doktor opravdu přátelský přístup :-) Ukazoval jsem mu i výsledky z října minulého roku a pán Klubal se nestačil divit jak je možné, že mě domů propustili s tím, že jsem v pořádku když mám protilátky na borélie i v likvoru. Je pravda, že boreliózu jsem léčil před 5 lety 14 dny antibiotiky, ale říkal, že těch pozitivních protilátek je tam příliš. Tak jsem zvědavej co z toho nakonec vyleze :-) A když si psal, že tobě to naběhlo po očkování tak jak seš na tom dnes? Máš už to lepší nebo dál bojuješ? :-)

Přeju hodně štěstí :-)

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k