3 roky boje s nemocí

Ahoj všem statečným v novém roce 2017,

rozhodla jsem se dát o sobě vědět, protože si myslím, že sdílení obdobných obtíží může někomu pomoci - najde paralelu, zkusí něco, co někomu zabralo, pochopí, čím prochází..  Ale nevím, protože mě často "naše příběhy" totálně rozhodí - přesto je pročítám..

A tak se pokusím shrnout, co mám za sebou (alespoň to můžu někomu sdělit), takže z tohoto pohledu se vlastně snažím pomoci především sama sobě. Ale to je snad v pořádku.

U dr. Klubala jsem se začala léčit v dubnu 2015 (problémy začaly v lednu 2013). Mám za sebou 9 odběrů (poslední v září 2016), ve kterých byly zjištěny:

Mycoplasma, ureaplasma, yersinie, streptokok (vysoké ASLO), od 4. odběru chlamýdie. Z výsledků bych uvedla:

- stále vysoká sedimentace  FW  (v průměru kolem 60)

- stále vysoké ASLO (600-700)

- Mycoplasma - začátek 32, pak 100, naposledy jedno +, vše jen v IgG

- Ureaplasma - začátek 10, pak 100 jen v IgG, naposledy v IgA+/-, v IgG dvě ++

- Chlamýdie - zjištěny poprvé ve 4. odběru v říjnu 2015: IgM +-0,91, IgA +-0,90, IgG neg. 0,52, v 5. odběru v lednu 2016: IgM neg. 0,50, IgA +-0,90, IgG neg. 0,24, cHSP60 IgG ++ 2,21, naposledy v září 2016: vše neg., ale cHSP60 IgG ++ 1,83.

Léčba: duben 2015: Doxy 2x100 mg na 10 dní, následuje: Mino 2x50 mg na 50 dní+ Sumamed (azi) 250 mg po, st, pá 1x1 tabl., Mycomax 150 mg  1 tabl. týdně., následuje: Ciplox 250 mg 1 tabl. ráno na 50 dní,  následuje Biseptol 480 mg 2 tabl. denně na 20 dní, následuje: 3 inj. Pendeponu v průběhu září 2015, Klacid 500 2 tabl. po 12 h na 7 dní, následuje v únoru 2016 inj. Igamplia. 

Do 1.11.2016 bez atb. Pak opět Minocyklin 1-0-2 + Benemycin 1-0-2 na 33 dní a opakovaně Mycomax 1 tabl. týdně. Počátkem února 2017 půjdu na 10. odběry a následně na konzultaci.

Kromě atb jsem užívala pouze lactobacily a nepravidelně, nesystematicky něco z doplňků: rakytník, oregano oil, lichořerišnice, wobenzym.. Snažím se jíst zdravě (bez cukru, lepku, alkoholu, kávy...).

Subjektivně se po této léčbě cítím takto: štiplavěpálivý až bolestivý pocit mám pouze v ústí močové trubice (ne vnější genitál jako na začátku), není intenzivní, ale stálý, nepříjemný.. Přidaly se nové obtíže po léčbě mino+bene, a to zimnice, občas záškuby, bíle potažený jazyk - ten mám pořád, (bolest v okolí srdce, bolest až křeče v bříše ustoupily po vysazení). Celkově se cítím rozhozená, unavená, někdy depresivní.

Tak nyní čekám a přemýšlím, co bude následovat. Chci se zeptat dr. K na to, proč mi zatím nepředepsal Entizol.. Prosím zkušené o radu, co po léčbě atb vybrat z doplňků (nemůžu si dovolit úplně všechno, jen to relativně nejdůležitější). Vám, kteří zareagujete, děkuji moc za názory.. A přeji lepší rok 2017 všem..

 

 

Milá verry, jsem tu nová, ale

Milá verry, jsem tu nová, ale rozhodla jsem se vyjádřit k tvému příspěvku. Po totálně šíleném kolotoči (pokračujícím) s gyndou. kdy mi našli snad všechnu zvěřinu, co tam najít lze (strepto, e coli, enterokok, stafylokok...) mi odhalili ureaplasmu, léčila jsem se 21 dné doxy, u klubala mi teď vyšlo "jen" igg v krvy, jinak moč i vše ostatní oukej. Klubal předepsal na 50 dní mino + benemicin. Potíže mám pořád, teď zas mám z gyndy vykultivovanou e-coli. Nevím, zda se to tam furt drží i "díky" ureaplasmě. Jak se spodkemválčíš ty?

Díky moc a sílu,

Martina

Ahoj,  díky za reakci.. Já

Ahoj, 

díky za reakci.. Já mám po 10. odběrech a konzultaci u dr. K. Bohužel, testy mi nevyšly moc dobře - sedimentace 50, ASLO 625, vysoký cholesterol 7,29, chlamydiový protein cHSP ++ 2,63, ureaplasma IgA +/-, IgG+. Subjektivně "spodek" -  beze změny - stále mírná bolest + nepříjemný štiplavý pocit v oblasti močové trubice. Takže po přeléčení mino+bene (33 dní) žádné podstatné zlepšení.. Navíc jsem tuto kombinaci velmi špatně snášela (bolesti až křeče břicha, žaludku, zimomřivost, potažený jazyk..), což ani nyní není OK. Přidaly se bolesti kloubů, tlak v uších, bolest v pravém podžebří.. Tak nevím. Dr. K na konzultaci rozebral výsledky s tím, že zatím další atb nedoporučuje. V dubnu mám jít na 11. odběry.

Nevím, co dál..  

Promiň, mám ještě dost depresivní stavy z pocitu, že nejsem léčena tak, aby se něco pohnulo k lepšímu. Omlouvám se, že Ti nemohu dát příznivější info, ale pokud kombinaci zvládáš - asi je to léčba, se kterou má dr. K dobré zkušenosti. Já se stále atb dost bojím, protože mi působí řadu dalších problémů - ale vlastně už nevím, zda je to "díky" atb, nebo těm bakteriím.

Zdravím, neztrácej víru.. 

V.

Verry

Verry, podle mě jsi špatně

Verry, podle mě jsi špatně léčená. Testy máš, co tak Bratislava, dáš to ?

Ahoj, já o léčbě v Bratislavě

Ahoj,

já o léčbě v Bratislavě nic nevím.. Od dubna 2015 jsem léčena dr. Klubalem. Komu mám věřit, když on je v Čechách údajně nejlepší.. Bratislava je pro mě dost daleko, ale - samozřejmě, pokud by tam byla větší šance alespoň něco zlepšit, určitě bych o tom uvažovala. Ireno, proč Bratislava?

Verry

borelioza.sk Měl by tam být

borelioza.sk

Měl by tam být uveden telefon, možná by tam stačilo zavolat a řeknou podrobnosti. Jinak, když proběhneš posledními příspěvky, tak se tady o léčbě i cenách tam hodně diskutuje. Nejlepší je zjistit fatka přímo u zdroje. Hodně štěstí.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ireno, u Dr. K. a špatně

Ireno, u Dr. K. a špatně léčená ...??? Že by ta Bratislava přeci jen byla lepší ... ??? Holka, ty se nezdáš ... ty se nám před očima měníš Tongue Out

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Já se měnit nepotřebuji !  Já

Já se měnit nepotřebuji !  Já tvrdím, že Praha dělá nejlepší testy v Česku! Pokud nemá někdo základ - dobré testy, tak neví, co má léčit. Jestliže pacient nemá posun k lepšímu za roky = nevhodná skladba léků či jejich dávka. Ale to ví i Kl. Každý se s ním neumí domluvit.  Nevím, je to jen můj názor. Já bych mu dnes řekla, co mi má napsat a pokud ne, šla bych se léčit třeba do Blavy. Ono těch možností léčby tady už moc není, když nejsou známí, Luha skončily, běžně na nás doktoři kašlou. 

 

Uplny souhlas s Irenou. Pokud

Uplny souhlas s Irenou. Pokud jsem z Cech a mam pojistovnu tak testy u Kl. A domluvit se s nim na lecbe. Kdyz mi nebude zabirat tak jet do Blavy ale kombinovat s Kl a jeho testy. V Blave dostanete temer vzdy Stratona. Je treba byt ale na nej pripraven protoze ne kazdy to ustoji.

toto je fakt dobra rada:

toto je fakt dobra rada: testnut to vsetko u Klubala a prist s vysledkami do BA .... Dr.D je otvorena vsetkemu: tie Klubalove testy by som skombinoval aj tak s LTT+CD57

to tak samozřejmě hodně lidí

to tak samozřejmě hodně lidí dělá. Dr.D. ale spíše se řídí LTT testy. Ještě k tomu celému je třeba říct (pokud se něco nezměnilo), že se nejdříve nedostaneš k D. ale k tomu jejímu řeckému doktorovi. Nechci ho hodnotit, ale když jedeš k D., tak chceš jít k ní a ne k někomu jinému. Je to to stejné, jako když Tě léčí v BCA. Úroveň doktorů je zde velmi rozdílná a pokud se nedostaneš přímo k Niclausovi (který myslím už nikoho z nových pacientů nebere), tak je to na pytel vůbec tam jezdit. Je to pak stejné, jako bys pak jel ke Špačkovi nebo k tomu Řekovi. Všechno je prostě o lidech.....Pro mě je ideál kombinovat KL a D.. Od každého si vezmu něco a stejně je to na mém úsudku, protože ani jeden nevezme za tvůj život zodpovědnost.

Bitcoine, tak to praktikují

Bitcoine, tak to praktikují pacienti už delší dobu, jen Kl.nedělá LTT a CD 57 a to si nechávají dodělat. A dveře josu otevřené na obě strany. 

pokial viem,tak Vassaras si

pokial viem,tak Vassaras si robi atestaciu v Grecku: DUROVSKA prebrala vsetkych jeho pacosov....

Nevim jak to ted je, toto je

Nevim jak to ted je, toto je info z podzimu 2016.

Aj ja som bola poprve u

Aj ja som bola poprve u Vassarasa aj syn..proste urobi diagnostiku a dr.D vravi, ze je uzasne talentovany. Ona ho poslala do Ameriky a ma skusky ILADS..bol v Nemecku...a veri , ze sa po atestacii v Grecku vrati, ak nie isto bude dalej liecit doma..

Very rada by som Ti poradila, ale neviem posudit..ako vsak citame aj v hornej liste Entizol je v liecbe klucovy, a Dr.D tak lieci.Neide vsak bezhlavo, pridava citlivo podla stavov..herxov.Vid ja , dala mi enti az po 5 mesiacoch, vzhladom na moje sialene stavy , herxy , nevedela som casto existovat...A stale este nemam ani mino ani bene som nemala..Vraj hadam pred letom.Najprv vraj musime vyrajbat hrubu spinu, ktorej je u mnaprivela.. az potom menit za bene..resp. mino..Manzel je stvrty mesiac a uz ma po prvom pulze..lebo herxy mierne.

Ano Straton je niekedy des, tiez ako u koho,Vlado zvlada hravo...ale som presvedcena, ze Dr.D vie co robi..proste potrebujeme rozbit aj krypty...a bez enti/ tiny to zrejme nepojde.

A Drz sa Very..Nepises ani ci beries NAC to beriem denne stale aj APP denne stale, na detox chlorelu, carbotox,resp.iny absorber..psylium a probiotika to je myslim zaklad..A iste dobra je k liecbe serapeptaseSmile

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k