2007-2013 postup v lecbe

Tohle je zaznam z casti pro mne pro poradek, zcasti splaceni dluhu tomuto foru a z casti i mozna prosba o radu.

Rekapitulace

2007 - cpn a od te doby na WP (roxi, doxy, pulzy metronidazolu,  přidán rifa na pul roku)

2009 - vysazeni leku na mesic, navrat problemu. Obvodak nademnou zlomil hul a pokracoval jsem v samolecbe. Stav nic moc, nicmene postupne pomale zlepsovani (roxi x azi, doxy, pulzy metronidazolu, rifampicin)

2011 - navsteva doktora Powella v USA. Spousta testu zamerenych na toxikologii ci geneticky deficit. Vysledky neukazali jasnou pricinu mych problemu. Nechal jsem si preventivne vymenit všechny plomby a nastoupil jsem na dr. Powellovu radu na 5000UI vitD denne (jsa stále na doxy, azi, metro, rifa). Vydrzel jsem to asi pul roku. Vysledkem byla motanice hlavy, nespavost, nechut k jidlu, ztrata vahy…. Vyhodnotil jsem prinos vysokých davek vitD jako spis negativni, dokonce bych si troufnul hovorit o predavkovani. Nejaky efekt na me vitD jednoznacne ma, ale smysl ma jen v malem množství a třeba jednou tydne jinak u mne zpusobuje nespavost a další problemy.

Celkove musim hodnotit navstevu dr. Powela jako spatny pomer cena+namaha/vykon

2012 - stále na stejne lecbe (azi x roxi, doxy, metro, rifa), nelibi se mi samolecba bez testu a objednávám se Dr. Klubalovi. Paralelne jsem se objednal do Augsburgu. Obe pracoviště shodne diagnostikuji jako hlavni problem Borelii (klobouk dolu před Klubalem jak to z tech jeho tragickych a negativnich testu vycte), přítomny jsou i konfekce (cpn, myco, ebv, ehrlichia/anaplasma, bartonella), cd57 kolem 80.

Klubal – na mou zadost přidán plaquenil. Psal mi i ostatni atb. Po pridani plaquenilu jednoznacne zlepseni. Ve vysledne kombinaci roxi, doxy, plaquenil, rifa, pulzy metro jsem stravil nasleduji 2 roky a citil jsem se skoro zdravy. Vysazeni jakekoliv casti zpusobovalo rychly navrat problemu.

Augsburg – doktorem mi byla Claudia Schuhmair. Skepticka doktorka, lecila by jen 6mesicu, vymena roxy za azi (které hur snasim). Když jsem ji rikal, ze na tomhle uz jsem několik let a stále není vyreseno, a ze v minulosti jsem azi také mel a nic to nevyresilo, tak rikala at zkusim a za par mesicu se pobavime. Provedeny LTT testy.

2012-2013 – roxi, doxy, plaquenil, rifa, pulzy metro. Uzasne téměř dva roky. Citil jsem se ok z 85% a s tim se da uz opravdu zit naplno. A to se zda nyni ta chyba. Nova prace s cca 250 hodinami mesicne. Velmi malo spanku. Bylo uzasne videt co zase zvladnu. Hodne sportu. Prestal jsem na cas premyslet o lecbe a smiril se s branim tehle kombinace do konce zivota. Na druhou stranu uplne bez problemu to nebylo (unava, obcas motanice).

2014 – jiz koncem roku 2013 vysoka unava a navrat starych problemu (necitliva prava ruka a noha, bolest na prsou, spatne dychani, unava, rezajici oci…). Zda se ze nektera z komponent protokolu nefunguje. Pravdepodobne dusledek neustaleho prepinani organismu, mozna i hala bala brani atb. Jsem vul.

Doxy zcela jiste zabira. Roxi se zda ze nefunguje, vymenen azi a pak za Ketek (telithromycin) se kterym se nemuze brat rifampicin (otazka je jestli ten vůbec jeste funguje). Azi zabiral tyden, Ketek zabiral dalsi tyden, pak v obou pripadech rychly navrat starych známých problemu. Zda se, ze jsem resistentni na makrolidova antibiotika. Odezva na metronidazol také není takova jako byvala. Prijde mi ze spis najednou na chvili zastavi symptomy, ale nezabiji (není herx).

Burrascano jakozto z meho pohledu nejvetsi odbornik na Boreliosu a konfekce urcuje jakymi atb by se mělo lecit a jake jsou k nim alternativy. Ted jen presvedcit Klubala (coz se nezda tak jednoduche) plus zase zmenit životosprávu.

Muj nazor - po 6 letech na

Muj nazor - po 6 letech na ATB bych presel na Buhnera nebo zkousel nejake alternativni metody...

WP od 10/2013 

ahoj Ceties, je dobře, že jsi

ahoj Ceties, je dobře, že jsi sem napsal, byť to není nikterak povzbudivé. Díval jsem se na Tvoje blogy a možná ke kompletní informaci by bylo fajn, kdybys napsal např. jaké jsi měl LTT hodnoty v BCA, jak se Ti hýbaly či nehýbaly, to stejné s CD 57, což je pro němce klíčový aspekt, co jsi přesně měl za atbk a jejich množství stačí od toho, co jsi chodil do BCA a Klubal), jak jsi je rotoval, zda jsi zkoušel či nezkoušel přidávat byliny, atd. Určitě by to bylo přesnější pro přemýšlení a popřípadě nějaké rady. Dle toho, co píšeš, tak jsi zvyklí na velké nálože atbk, které ti pomohly a pak jsi zase do toho spadl. Já osobně chodím také k Schuchmair (a nejsem z ní také nijak podvázaný, ale potřebuji být pod kontrolou a nenechat to jen na svých pocitech, které jsou někdy zbloudilé:-)), taky jsem do toho spadl znovu, atd (viz mé blogy). Co mě za tu dobu ale poučilo nejvíce je fakt, že asi mé tělo nesnese větší zátěž než třeba ostatní. Chci tím říct (a krásně to popisuje pan CH), že atbk jsou jen jedna věc z toho celého komplexu (řekněme ta prvotní, ruku v ruce musíš ale makat a zkoušet, jak posilovat všemožně IS). Je nesmysl předpokládat , že tvoje tělo zvládne nálož 250h prac. zatížení a málo spánku. Tj myslím, jeden z argumentů, proč si myslím, že se ti to bude vracet. (mimochodem máš stresovou práci?). Stejně tak asi není dobré se přetěžovat sportem, když tělo prostě není OK. Sportovat ano, ale ne přetěžovat. A co byliny? Ŕešíš nějaké? to by asi také stálo za to něco vyzkoušet, přesně jak píše Riki. Teď asi prorotovat atbk, ale nevím, zda čekat zázraky. Schuchmair ti třeba nechtěla přihodit clindamycin nebo biseptol? ten je na borelku a němci ho do svého comba dávají.

můj názor je takový, že pokud

můj názor je takový, že pokud se nedostavují "herxy" NEMOHU tvrdit, že léčba nezabírá. A nemohu také tvrdit, že "herx", během braní ATB je projevem vymírání bakterií. a "herx" = herx

ATB mohou být učinná , dochází k léčbě, avšak bez rychlých projevů, které se označují (zde) jako herx. Já herx nikdy neměl; ATB sem polykal jako lentilky několik roků; 3x na i.v. PNC a lendacin ...nikdy s herxem a přesto mohu tvrdit, že mě ATB dostaly z nejhoršího.(takže bezherxově učinkovaly). A když se ještě necítím fit, ačkoliv těch ATB bylo nad hlavu, tak mohu pokračovat ještě několik roků ,NEBO zkusit něco jiného. Třeba ATP (co když jsou v tom paraziti ?); nebo zkusit antiplíseň (co když je plíseň hlavním viníkem ?)...já nyní podezírám plíseň, protože za mlada jsem měl na těle fleky a nyní mám na nehtech palcích u nohou  plíseň. Pokud někdo takové projevy (vnější) nemá, neznamená to, že nemá plíseň uvnitř.( musí se zkrátka zkoušet, tak jako zkouší v US, v Dojčlandu a v Praze či Bratislavě, nebo každý doma). Někdo se dostane ze sraček tím , ale jiný se dostane jiným.

od r.2000

Aj keď som tu novoprihlásená,

Aj keď som tu novoprihlásená, boli časy, keď som sem chodila pravidelne vyhľadávať informácie a hľadať riešenia. Moje zdravotné problémy som pripisovala lekárom potvrdeným chlamýdiám. Časom, po vybraní šialeného množstva atb. a v zúfalom zdravotnom stave (svalové bolesti, neustále zápaly, bolesti hlavy, tras končatín, mozgová hmla, neskutočne silné rezanie očí a i.) som náhodne natrafila na článok o kandide. Nechcem zľahčovať tému chlamýdií, ani presviedčať nikoho v tejto komunite, no poznámka dervisa o možnej nákaze plesňou ma primela k tomu, že možno aj iní, rovnako ako ja, môžu pripisovať následné zdravotné problémy po preliečení ešte stále na vrub chlamýdiám. Aj keď sa môže jednať o POLYSYSTÉMOVÚ CHRONICKÚ KANDIÓZU, ktorú som získala práve vďaka veľkému množstvu užívaných antibiotík a iných liekov. 

Já předpokládám, že pokud

Já předpokládám, že pokud se ví, že bakteriím, virům i  plísním se daří v kyselém prostředí, že mají nemocní zásadité tělo! Pak nemají candidu, té se v zásaditém prostředí nedaří. Já ji určitě nemám, testy jak z krve,tak i stolice. Ph moče mám asi 7-8. Možná proto nemám rýmy, zduřelé mandle, žlázy, uzliny. A přesto mám milion problémů :-(

Před asi měsícem mi

Před asi měsícem mi informovaný doktor tlumočil stanovisko dobrého farmaceuta ohledně rifa. Podotýkám, že ten doktor se sám léčí a je ochoten pozřít ledacos, farmaceut taky není proti atb. Tvrdí, že rifa umí při dlouhodobém užívání postupně zrychlovat metabolismus jater, čímž se jakákoliv jiná atb rychleji vstřebávají a stávají se neúčinná. Potom se musí zvýšit dávky, opět se zrychlí metabolismus, až už dávky atb nejdou zvyšovat. Zrychlený metabolismus přetrvává údajně i po vysazení rifa několik měsíců a u někoho i natrvalo. Samozřejmě to není u každého stejné, ale ty případy se při léčbě hlavně tbc poměrně dosti vyskytly. Nechtěl jsem plašit poplašnou zprávou, sám jsem rifa bral skoro 3 měsíce a po roce atb zdá se zabírali. Ale když teď čtu, co píše ceties, cítím, že to musím napsat. Minimálně proto, aby ti, kdo to umí, se o tom pokusili co nejvíce zjistit. Prosím nesesypte se na mě, raději něco 10x prověřit a třeba zjistit, že to není pravda, než strkat hlavu do písku. Je to jen námět, všichni víme, že platí, nikdo nic neví, vše je v podstatě pokus omyl. Přeji všem jenom zlepšování stavu:-)

Cyklista to čo hovoriš celkom

Cyklista to čo hovoriš celkom kludne môže byť: mne sa v poslednom čase stáva tiež niečo podobného - rifa beriem cca 2 roky a postupne som musela zvýšiť dávky doxy a azitro (prestriedaný s dalacinom). Posledné dva mesiace cítim znovu štiplavú bolesť  hlavne bedrových klbov ktorú som už nemala roky, rovnako začala sa mi vracať únava + teploty, zimnice, brnenie končatín.  Gynekologické problémy klasicky pretrvávajú aj keď v zmiernenej forme ale stále sú veľkým problémom. Neviete-Môžu parazity robiť urogenitálne problémy?  ( vo WB som mala Igg pozitívny jedine flagelin - protein ktorý vraj produkujú bičíkovce - vieto to tom niekto niečo? Diky

ja osobne si rifacom nie som

ja osobne si rifacom nie som isty u od sameho zaciatku, nikdy ma po nom anilen necuklo, ako lentilka pre mna...toto leto urcite rifac skoncim...ale u kazdeho je to samorejme inak, cital som tu o obrovskych reakciach na rifac, nie moj pripad...som si isty Azi, doxi a bactrimom ale rifacom nie

Suri skusala si niekedy nejake ATP tahat urcitu dobu?

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

ATP som nikdy neskúšala a ani

ATP som nikdy neskúšala a ani sa mi to nezdalo opodstatnené keďže moje problémy boli spočiatku hlavne urogenitálne tak som na parazity nejak napomyslela . Ale dosť dlho mi vrtá v hlave ten p41 flagelin či predsa len tam niečo nebude, hoci môže to byť  všeličo ale neviem čo. Testy mi vychádzajú negatívne takže len skúšam naslepo.

S tým rifampicinom je to dosť nemilé - pravdupvediac je som nikdy nemala žiadne reakcie na lieky - ani na rifač ale ani na doxy, azitro, klindamicin, entizol, plaquenil, ofloxin, klaritromicin. Za tie roky som si toho už dosť namixovala - ale nikdy žiadna reakcia -vôbec neviem čo je HERX. Rifač mi však znegoval protilátky na reumatoidnú artritídu tak preto ho beriem a bojím sa ho vysadiť. Môžno by som si mohla pridať ten biseptol. Ale tápem ...

 

 

no ja som netapal, skor

no ja som netapal, skor uvazujem co dalej, prezimujem uz na ATB ale koncom jeri (2 roky CAP) by som chcel skusit minimalne prerusovacku ak nie celkovo vysadit...co som vsak zistil je to, ze aj ked mam kopec tych intracelularnych veci velke posuny prisli na biseptole(ktory nie je intracelularny) na koloidnom striebre-tiez zevraj nema dosah na vnutro bunky a na anti-fungalsoch vseobecne....neviem teda ci sa skor uz nezamerat na plesen samotnu a modulovanie IS anti-bakt,vir,fungalnu cast uz len riesit pomocou striebra, MMS, imunomodulacie, doplnkov, bylin a C-cka...dalsia vec je proste len vidiet ako sa bude telo a symptomi spravat po vysadeni ATB, v antifung chemii by som este pokracoval...

v tvojom pripade Suri tazko poradit, je to velmi komplikovana oblast hlavne kvoli mnohym specifikam daneho prostredia tam vo vnutri...verim, ze je to pre vas dost neprijemne, mne stacilo len tyzdnove palenie kedysi tam vo vnutri, neni to nic prijemne. drzte sa

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Chrysi jen dodatek.MMS jde

Chrysi jen dodatek.MMS jde blbe s necim kombinovat. Nesmi byt antkoxidanty , nedoporucuji atbk pouze atp. KS nevim.byliny take nevim.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k