20 měsíců ATB léčba, výsledky MUDr. Klubal, infekční stav.

Dobrý den a ahoj Všem bojovníkům zde na FORU.

Budou to 4 roky, co mne trápí zdravotní problémy. Rok a půl, jsem na ATB dle MUDr. Klubala. 

Minocyclin 100mg 2x denně 

Benemicin 300mg 2x denně 

TESTY: 

pozitivní: borelie, anaplasma, helikobakterová infekce, ureaplasma, kvasinky, bartonella, 

V pořádku: chlamydie Frown...??

Přidávám testy k nahlédnutí, zda by byl někdo ochotný, v problematice zkušenější se podívat a případně se podělit o rady a možné příčiny mých komplikací. 

https://drive.google.com/drive/folders/19bW6aRVeK2bqkfF7udEw31uQQn5cn9WU...

 

Hlavní zdravotní problém se u mne projevuje chronickým zánětem nosohltanu, se zadní rýmou který přetrvává ve stejné podobě cca 3roky. 

Pálení, zarudnutí a slzení očí se výrazně zlepšilo po ATB,  mírně přetrvává. Sem tam deprese a mozková mlha s tupou náladou. Klouby jsou už také OK, i močový měchýř. Objevilo se časté pálení žáhy. 

 

V blízkém okolí a rodině dochází k infikaci z mé strany a následného zhoršení zdravotního stavu. Pokašlávání, pokuckávání, rýma (neustálé tahání sople), bronchytýda, pálení očí, únava, chraptění. Vše v chronické, neustupující formě. Vyhýbám se kontaktu s nejbližšími, jelikož jsou v rodině i malé děti tak je nepřípustné je ohrožovat infekcí. 

Je to velice depresivní.

 

Věřím a jsem přesvědčený, že se jedná o infekci přenášenou kapénkovou formou. Příznaky mi sedí na chlamydie pneumonie, ale v testech je nemám nijak výrazné, dále mne děsí infekčnost nemoci po tak dlouhé léčbě ATB. 

Ke klubalovi jdu opět v únoru 2020, do té doby bych rád nasál co nejvíce informací o možné příčině tohoto stavu. Samostudium je pro mne velice náročné, začínám se ve všem ztrácet, v každé infekční chorobě vidím nějaký ten můj příznak, takže je náročné se v tom jako amatér úplně mimo obor vyznat. 

Za každý postřeh především z testů od MUDr. Klubala budu velice vděčný.

 

Děkuji

SCiFi

 

mam podobne problemy, ale

mam podobne problemy, ale reseni jsem bohuzel nenasel ;(

watch my profile

Babo raď. Serratia marcescens

Babo raď. Serratia marcescens je asi také prevít. Ale hlavně, ty chlamy asi tam dělají největší čurbes. Jsou zalezlé v buňkách, i bílých krvinkách, těmi cestují jak turisté v luxusních autobusech s porodnicí tam, kde je nějaký zánět... Vlastní tělesná ochrana, imunita, je asi moc nevidí, jsou v ní, takže protilátky nic moc, nicméně asi paralyzují celou imunitu, ostatní breberky pak mají pré... Tak to vidím já po tom, co jsem si s tímhle svinstvem užil své, a co jsem o tom načetl v článcích, co ovšem mudři zase nečtou. No a těch chlamek se zbavit asi nejde jinak, než léta se cpát lentilkami, ale musí v tom mixu být i entizol. Jinak je to všechno bohužel na nic. Asi to chce i něco, co posiluje účinek atb. jako zázvor, mateřídouška... viz Buhner, rostlinná antibiotika atd. a možná pořádného imunologa, který umí poznat, co kdo nedobrého zdědil, jako třeba CVID apod., kdy má člověk jaksi tu imunitu oslabenou od přírody a chce to tedy vzít v potaz... 

 

No moc jsem neporadil, možná je to všechno blbost, nejsem mudrc, jsem jen laik, kterého ty mrchy léta žraly, až skoro sežraly, a nebýt stránek www.cpnhelp.org atd. asi bych toto již nenapsal. Chci říci, každý jsme od přírody založený jinak, každý si musíme najít tu svoji cestu, ale každopádně vzhledem k současnému přístupu k těmto nákazám, pokud se v tom každý sám nevyzná, nenastuduje si tu problematiku, dobrého výsledku, natož zázraku se nedočká. 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k