Blog uživatele Torqque

Od února bez ATB

Zdravím Vás spolubojovníci,

již dříve jsem zde chtěl něco málo napsat. Bohužel mám strašně málo času, tak alespoň něco málo v kostce. Především chci poděkovat lidem ,kteří založili, přispívají a dělí se o své zkušenosti na těchto stránkách. Zachránili jste mi nejspíš život!!! Docela mne mrzí jaka tu poslední dobou panuje někdy atmosféra, ale co se dá dělat. 

Mé problémy začali v dubnu 2014. U mne vše začalo pálením močové trubice a postupně se vše zhoršovalo a během měsíce jsem byl totálně na odpis. Postupně přišla únava, rozostřené vidění, rudé oči, bolest a křupání v klobech a milión dalších radostí. samozřejmě návštěvao bvodní, očního, neurolžky.... vše v pořádku, že jsem ok a vlastně mi nic není. Urolog ze stěru zjistil CRT, dostal jsem ATB na tři týdny a sbohem. Díky těmto stránkám jsem měl spoustu infotmací a na září jsme se objednal k Mudr. K. Udělal rozsáhlé testy a a od října 2014 jsem začal s ATB.

V testech mi vylezlo: ureoplasma, chlamydie, v proužcích naznačená borelie (která po roce ATB vylezla i v elise, v době kdy se vzpomatoválala imunita). Myslím, že tam bylo ještě něco, ale,to ale Mudr. zhodnotil jako prodělané a překonané. Nejdřív jsem nasadil NAC, mino, AZI, potom entizol, později benemicin do toho fluconozal. V dubnu 2015 jsem musel nastoupit na PN jelikož únava a otupělost byla nesnesitelná. Docela dost jsem na léčbu tlačil. Pulzoval jsem hned jak to šlo po předchozím pulzu až do doby než jsem doma lezl po čtyřech. A hned jak se udělo líp znovu. Prostě jsem se rozhodl, že buď všechno nebo nic. Tak jak mi bylo před léčbou se stejnak žít nedalo, tak jsem chtěl být buď mrtvý nebo zdravý. Do toho jsem samozřejmě užíval probiotika a doplňky a v průběhu roku jsem zkusil zařadit i byliny, ale už to bylo tolik prášků, že jsem je nakonec nebral.  Takhle to šlo až do února 2016, kdy jsem se rozhodl vysadit všechy prášky. Zaprvé už to prostě nešlo polykat a za druhé jsem vážil pouhých 56 kg/173 cm, což už bylo neúnosné. Jen pro zajímavost k dnešnímu dni mám 73kg. pravidelně chodím do fitcentra a jezdím na kole po horách, běhám a chodím do práce. Díky bohu za to!!!  

Plynule jsem přešel z ATB na byliny z Luhačovic + Buhner. V mírném množství užívam do teď (dělám tinktůry podle návodu zde. Děkuji za něj). Vysazoval jsem ve stavu tak 65% výkonosti, ale myslím si, že to bylo způsobeno i množstvím léku a tím, že jsem neustále tlačil na léčbu. Po vysazení se mi po čtrnácti dnech udělalo o mnoho lépe. Pomalu jsem začal dělat delší procházky se psem, pak běhat, koupil jsem si kolo a poslední dva měsíce jsem se vrátil k fitku. Ještě minulý rok tohle všechno bylo science fiction. Nyní se muj stav pohybuje tak kolem 90-95% původní výkonosti. Všechny potíže co mne trápili nejsou ok, ale jsou v tak malé míře, že prakticky neomezují v žití. Jinak v září testy dopadly zatím nejlépe co mě to setlo. Buněčná imunita úplně porvé v pořádku, borelióza jen trošku v igg, a jediné co zůstává jsou chlamydie, myslím igm 1,2, ty ale nestoupají ani neklesají. Ještě chci říct, že horší než entizol, byla psychika. 

A proto bojujte, nevzdávejte se, šance je vždycky. Já už jsem taky nevěřil, že někdy ještě zvednu činku, budu moct dělat co mám rád. Třeba můj stav nevydží dlouho, ale užívám si každý, každičký den co je dobře. Vím, že nejsem úplně ok a asi nikdy nebudu, ale nevzdám se teď. Tak se držte!!!!

Ještě chci na závěr zdůraznit, že to není návod ani nic podobného je to můj příběh. Ještě jednou děkuji za tyhle stránky.

PS: Byl jsem požádán, ať to vše ještě rozepíši. Tak až budu mít trošku více času, rozepíši všechny mé potíže a co jsem přesně bral za léky a doplňky....

 

 

 

 

 

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k