Blog uživatele tomato

predám minocyklín

Pozdravujem, predám minocyklín za nákupnú cenu, mal som silnú alergickú reakciu a musel som prestať po prvej dávke, ak by mal niekto záujem napíšte sem email a sa ozvem.

tomato : asi som v tom už s vami

Pozdravujem,

tak, asi som v tom s vami. 

 

Po liečbe atb doxy 10 dní ktorá bola neúspešná, druhá liečba azi 4,5g tiež neúspešná, levo zabral ale po 5. dňoch som musel vysadiť kvôli alergii.

Nemal som žiadne príznaky, ďalšie vyšetrenia odhalili že bolesti čo som mal som mal následky z infekcie, samé prešli po 2 týždňoch po antibiotikách.

Dnes, 3-4 týždne po antibiotickej liečbe som začal mať zase príznaky ... štípanie močovej trubice a vodnatý výtok.

 

Už som bol v med centre v Prahe na venorológii, kde mi urobili ďalšie testy a uvidíme ako ďalej. Mám aspoň jednu výhodu, finančne som na tom dosť dobre(to nie je že sa chválim, šetril som si na byt no ako sa hovorí, človek mieni život mení, zdravie na prvom mieste) Som pripravený tento boj vyhrať, nenechám si zničiť život v 24. rokoch nejakou pliagou. 

Chcem sa spýtať, myslíte si že mám ešte nejakú šancu sa z toho dostať? Nemám absolútne žiadne iné choroby, 3 roky som nebol chorý dokým som nedostal covid a odvtedy sa to vlečie. Neviem či budem potrebovať nejaký protokol, niekde tu píšete že sa lieči do vymiznutia príznakov, neviem teda ako dlho budem potrebovať liečbu alebo ako to funguje, každú radu si ale zapíšem a budem ju konzultovať s lekármi.

Ďakujem.

tomato : chlamydia trachomatis a ureoplazmy

Pozdravujem,

od polovice septembra som mal problémy, kde mi začalo pálenie močovej trubice a bolesť nadsemenníkov. Problémy začali cca mesiac po tom ako som si našiel novú partnerku. Prvé 2 týždne som si povedal že to bude nejaký klasický zápal, no keď to neprešlo tak som sa objednal ku urológovi a dostal som termín 12.10.

 

Hneď ako som prišiel a povedal doktorovi svoje príznaky mi poslal testy moču na test pohlavných chorôb a nasadil mi Deoxymykoin(doxycyklín) 100mg 2x denne : od 12.10. do 22.10.

 

Výsledok: ureaplazmy a chlamydia.

Zo začiatku mi super zabral, no po 7mych dňoch sa mi príznaky vrátili tak sme išli na druhú liečbu :

Sumamed(azitromycín)500mg jedna tableta denne po dobu 3 dní, 2 dni pauza(3 balenia)

 

Počas liečby sumamedom mi zmizlo pálenie močovej trubice úplne no ostala mi bolesť nadsemenníkov a pridala sa bolesť semenovodov, divná bolesť v podbrušku a ako keby pálenie vnútorných stehien, vonkajších a pálenie okolo vonkajšej oblasti močového mechúra.

 

Doktor navrhol teda tretiu liečbu, Lovalox(levofloxacin) 1x500mg denne na 5 dní.

 

Po tejto liečbe sa mi veľmi zlepšila bolesť semenovodov, no ostalo mi pálenie v oblasti močového mechúra, bolesť v trieslach, bolesť kolien a bolesť bedrových kĺbov, pálenie v okolí vnútorných a vonkajších stehien a také ako keby divné stuhnutie v okolí močových ciest. 

 

Bolesť kolien neviem určite pripísať tejto chorobe, dlhodobo som robil bojové športy kde sa mi z úrazov zničili kolená a jediné čo mi pomáhalo proti ich bolestiam bol pohyb, no kedže sa s týmto stavom dá ťažko športovať tak len sedím doma.

 

Pálenie by som opísal ako takú vnútornú  zvýšenú teplotu s občasným pocitom svrbenia.

 

Levalox som vyradil po 5tich dňoch s tým, že za 3 týždne mám prísť na pretestovanie ku doktorovi.

 

 

 

Moje otázky sú :

1.       Môže to byť následok  po infekcii?

2.       Môže to byť stale pretrvávajúca choroba, ktorej som sa nezbavil?

3.       Ak áno, akú ďalšiu liečbu by ste odporúčali?

4.       Môže to byť niečo iné?

 

Chcel by som si vypočuť názory aj Vás, ktorí tým trpíte už dlhodobo, finančne nemám problém ísť kľudne aj ku Klubalovi hneď ak mi to odporučíte, bojím sa toho aby mi to neprešlo do nejakej chronickej dlhodobej formy.

 

Ďakujem.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k