Blog uživatele Sarka

2 roky WP

ahoj všem, po dvou letech protokolu (WP) se znovu hlásím,abych Vám napsala,jak jsem na tom. Řekla bych podobně jako Alegeny, většina potíží zmizela, zůstaly jen lehce urogyne potíže,které bych snad mohla zlikvidovat do léta,kdy bych chtěla najet na přerušovanou léčbu a pomalu skončit. Testy zůstávají pokud jde o chlamy stále stejné, jen potíže jsou jaksi téměř pryč (i když se to v počátcích léčby tak nejeví stejně jako v mém případě ani po osmi či deseti měsících léčby). Zůstává mi lehce zvýšená sedimka, ale celkové IgG mi konečně už dvakrát po sobě vyšlo v normě. Testy netesty mohu říci,že se cítím jako téměř zdravý jedinec a doufám,že to zůstane. Pravdou je, že léčba je náročná a postup pomalý, ale je a vede k pomalému ústupu problémů a návratu do normálního života. Všem Vám držím palce a přeji co nejrychlejší uzdravování.Šárka

6 měsíců na WP

Ahoj všem,také se přidám s hodnocením léčby,dnes tomu je 6 měsíců, co se léčím dle WP-Doxy,Roxi,Enti po 5.pulzu,ozonoterapie. V posledních testech,které jsem absolvovala na konci srpna se některé hodnoty zlepšily,jiné stagnují: poprvé po 6ti měsících sedimentace klesla do normálních hodnot, krevní obraz ok, chlamydie pneumo kolísá v IgA a IgG na hraničních hodnotách, EBV se udržuje na vysokých hodnotách v IgG. Lehce se zvýšilo celkové IgG. Další kontrola v listopadu.

Subjektivní pocity: určitě zlepšení ve všem, potíže se cyklicky objevují a zase mizí,ale vše je takové jakoby slabší. Léčba mě postavila na nohy,jsem zase schopná doma fungovat, opět zajdu do práce, lehce si i zasportuji,ale raději to nepřeháním.

 Mějte se a uzdravujte se.....

3,5 měs.WP+testy

Zdravím Vás všechny, dnes jsem na WP 3,5 měsíce a mám za sebou 2.enti pulz (5dní á 500-500-500) a imunolog.testy,můj zdravotní stav hodnotím takto:

Testy:

Klinlab 2/07: rodové Chlam. IgM negativní, IgA hraniční,

Bulovka 3/07- Chlamydie pneumo IgM pozitivní, IgA neg., IgG negat.,

Bulovka 4/07-Chlamydie pneumo IgM pozitivní,IgA pozitivní, IgG pozitivní,

Vidia 6/07 - Chlamydie pneumo IgM negativní,IgA negativní, IgG slabě pozitivní

2/07 Klinlab : EBV -reaktivace infekce, IgM pozitivní, IgG pozitivní, EBV 3/07 a 4/07 IgM slabě pozitivní,IgG pozitivní, 6/07 EBV IgM negativní, IgG pozitivní

ostatní infekce-CMV, Herpes apod. negativní, autoprotilátky vždy negativní

FW 25 (zvýšená), IgG celkové pozitivní, v moči přemnožené bakterie,které jsou za normálních okolností běžnou florou, jinak buněčná imunita,krevní obraz,jaterní testy, onko markery,štítná žláza a hormony vše v normě

Subjektivní pocity: celkově se cítím určitě lépe, nicméně potíže přetrvávají,ale musím říci,že co do intenzity jsou menší, a jako na houpačce.

Urogynekol.potíže -přetrvávají,jsou menší

Bolesti zad-menší,ale jsou,nejdříva jsem myslela,že odezněly,ale zase se vrátily.

Brnění končetin (info pro Sheilu) odeznělo-občas takové dozvuky (po3,5 měs!!!)

Bolesti očí - zhruba v 1.měsíci léčby mě oči hrozně tlačily a byly strašně suché, dost mi to vadilo,ale teď už mě tam jen občas píchne a objeví se červené žilky,které ale zase zmizí ,zaostřování se celkově lepší,dokonce mi připadá,že vidím trochu lépe než před léčbou.

Bolesti zubů-po 1.pulzu jsem nemohla jíst asi 1 týden zmrzlinu (všechny zuby citlivé) a otekly mi 7 a 8ičky. Teď už nic takového.

Bolesti kloubů, holení a pat-lepší,ale přetrvává

Lýtka-zmizela mi "křečová žíla"

Závratě-zmizely a snad se nevrátí, píchání v hlavě se výrazně zmenšilo,někdy mi při pulzech připadá,že mě svědí šedá kůra mozková

Bolesti zvukovodů-téměř vymizely,ale někdy se ještě objeví

Cukání ve svalech-menší a opravdu jen občas

Pulzy snáším dobře,reakce spíše nepříjemné,ale dají se vydržet a můžu s nimi normálně fungovat.

Včera jsem na imunologii vyfasovala Diflucan,takže přidávám k léčbě kvůli mykózám-prevence a možná příčina vyšší sedimentace (ikdyž v testech protilátky proti candidě negativní).

 

 

 

 

 

pulsy každých 14 dní

Já si dovolím také se připojit (viz Diskuse Jorik a Hunter),protože jsem po prvním řádném pulzu (skončil v pondělí),potíže ustupují jedna radost a nerada bych se nějak zdržovala.Reakce nastupují bezprostředně po pulsu a zdá se mi,že z nejhoršího jsem venku.Chtěla bych začít pulsovat co 14 dní (na Capu jsem 2,5 měsíce a plné dávky ATB jsem nasadila už po 1 měs. a plný entizol po 2 měsících).Chci ještě počkat,jak dopadnou tento týden jaterní testy a potom bych zařadila další puls.Samotné braní Roxi+Doxy už mě výrazněji neobtěžuje,potíže se ozývají,ale intenzita se zmnešuje,občas se něco přidá.Více napíši po testech.

Výsledky-Cpn pozitivní už všude, na WP 1 měsíc

Zdravím Vás všechny.

Dnes jsem volala na Bulovku na výsledky druhově specifických testů na chlamky. Zhruba před měsícem mi udělali jen rodovky a vyšla pozitivní chlamydie v IgM, teď  v druhově spec.testech mám Chlamydii pneumo pozitivní ve všech třídách.Takže jsem na protokolu pro Cpn (zjištěno 4/07) a ureaplazmata (testy 1/07) od 3/07.

Jsem na protokolu měsíc a zatím jsem na tom takto: 2x600ACC,2x100 Doxy,2x150 Roxi a 2 menší 1000 pulzy entizolem-rekace na enti byly,ale snesitelné+samozř.doplňky

bolesti v uších (zaregistrovla jsem asi tak v 11/06) hlavně v noci už nemám,ale při polykání mi tam jakoby praská a pocitově vše pomalu sestupuje k mandlím, dnes dokonce lehké píchání na pravé mandli (asi jedno z epicenter)

brnění končetin výrazně ustoupilo,ale sem tam se objevuje takové mravenčení jako při přeležení ruky,přesezení nohy

jak psal Alegeny,tak pocit tlaku na štítnici a nepříjemné zvedání žaludku,to jsem měla asi tak v březnu,teď už nemám (ŠŽ je zdá se velmi úzce spojená s infekcí Cpn)

bolesti gynekologické,zatím jsou,řekla bych že trochu menší a srovnala se mi menses

bolesti zad -páteře-menší, o poznání lépe se mi sedí u PC

hlava-tlaky v týlní části, píchání nad spánkem už se zmírnilo

oči-bolesti za pravým okem jsou výrazně menší,malé zákalky,zhoršené vidění z dřívějška zatím beze změny

občas se objeví cukání ve svalech,bolesti nohou a kloubů, ve vlnách,jak to zpočátku bývá.Únava mě příliš netrápila,ale je pravda,že mám více energie.Tak jedu dál a všem přeji hodně síly při uzdravování.

 

 

Další ATB

Ahoj všem,včera jsem přidala 200 doxy, takže zhruba po třech týdnech na protokolu mám 2x600NAC + 200 Doxy+300 Roxi,ještě musím přidat ACC,že? Nějak se mi do toho nechce,je mi ztěch šumáků všelijak. To druhé doxy mi začíná pěkně mávat s trávením. Zatím dávám 200 Doxy najednou, chtěla jsem se zeptat, zda je můžu rozdělit třeba po 12ti hodinách?

Výsledky

Ahoj všem, dnes jsem si volala na výsledky na Bulovku a ve finále mi byla zjištěna chlamydie v IgM pozitivní, vše mám zatím jen telefonicky, která chlamydie to je, to zatím nevím, protože i přes mou výslovnou prosbu o druhově specifické testy je NEUDĚLALI (ono je to stejně jedno).Nicméně paní dr. se domnívá, že testy jsou falešně pozitivní, nevím podle čeho soudí,ale budeme spolu mluvit v úterý osobně.Sleduji pečlivě Vaše zkušenosti a opravdu co příběh, to katastrofa.U nás doma se na léčbu připravují už také někteří rodinní příslušníci.

Dnes jedu 17. den Wheldona1x 100 Doxy, před týdnem jsem přidala 2x150 Roxi a počkala bych ještě týden a přidám 100 Doxy.  Musím říci, že intenzita potíží se zmírnila,ale zatím všechny potíže zaznamenávám,kolují ve mně v takovém podivném cyklu,každou chvíli něco.

Jinak jsem ještě chtěla poznamenat, že mám tříletého syna, který se narodil předčasně a s vrozenou vadou - srůst šípového švu na hlavě.Naštěstí se vše spravilo a je teď v pořádku, jen začínám být přesvědčená, že v tom určitou úlohu sehrály i ty chlamky,protože jsem je pravděpodobně měla už před otěhotněním (gyn.potíže....) a dr. tvrdili, že je to mykoza,...houby mykoza.Mám na ně opravdu vztek,kdyby pracovali pořádně..... 

Držím Vám všem palce a přeji úspěšné léčení  !!!

Wheldon od PL

Wheldon od PL 

Tak i já se už můžu pochlubit lékařkou,která mi píše Wheldona. Má PL mě bude touto metodou léčit za spolupráce imunologa.Léky si platím.  Dnes jsem se odhodlala a přidala Roxi,tak jsem zvědavá,jak budu reagovat. Po Doxy jsem zaznamenala snížení únavy a ozývají se mi staré známé klouby,sem tam hlava a někdy závrať, brnění ustoupilo,ale na nějaké závěry je asi ještě brzy. Zatím ještě čekám na výsledky z Bulovky, Borelioza Elisou zatím negativní ve všech Ig,další budu vědět až příští týden.

Systémové onemocnění

Systémové onemocnění.

Zdravím všechny bojovníky. Po další dávce vyšetření na interně jsem byla s vysokou sedimentací (64/86) odeslána na internu (včera jsem již zmiňovala) a v pondělí jdu na další vyšetření. Lékař pojal podezření na počátek systémového onemocnění. Vzhledem k tomu,že jsem na ATB a prožívám herx reakce,tak si myslím,že jsem snad na správné stopě (i když se přiznám stále si jistá nejsem ).Zítra končím s ATB a sama si myslím,že by nebylo dobré přestat,měla bych začít s 100 Doxy, když teď mám kombinaci Ofloxin a Rovamycin.Ráda bych všechna vyšetření dokončila,ale vše se příšerně táhne a každé přerušení ATB znamená návrat potíží se vším všudy......

Wheldon od zitrka

ahoj Vám všem,

minulý a tento týden jsem byla na gynekologickém vyšetření a nic se nezjistilo.Mé současné potíže jsou: bolesti v podbřišku,zatím ustaly (a vůbec se nedostavila menses), motání hlavy, nevýrazné tlaky v uších (hlavně v noci,když spím,ale už je to menší) a trochu citlivost v pravém oku(tlak za okem-po dvou vyšetřeních očního pozadí-vše v normě,ani náznak zánětu nebo změny), zato se objevilo výraznější brnění končetin a mravenčení po celém těle, trochu cukání ve svalech) citlivost nervů v pořádku, Bolely mě i klouby ramenní a kolenní, také malé kloubky na levé ruce, to teď přešlo.S podezřením na RS jdu 26.3.07 na MR.Jsem z toho docela zoufalá, i když krom brnění mě nic výrazně netrápí,dokonce i únava je menší. Na konci ledna jsem byla na ureaplazmata přeléčena 3x500Azitrox+250Entizol po 12 ti hodinách a bylo mi strašně.Nevíte,zda to brnění nemůže být ještě následek.Vše jsem dopolykala na zač. února.

Zítra jdu na Imunologii a vypadá to, že se domluvíme s dr.na Wheldonovi.Zatím mám vyšší sedimentaci a bakterie v moči se prokázaly.Jinak je vše OK, jen nedávná aktivace EBinfekce .

Zatím sleduji Vaše diskuze a pročítám si diskuze,shromažďuji suplementy a zítra se uvidí.....

Ureaplasmata-myslite,ze to muze byt z toho?

Zdravim Vas a rada bych podekovala vsem, kteri maji zasluhu na vytvoreni tohoto opravdu profesionalniho webu. Je mi 31 let, jsem na MD s 3letym synem a jako OSVC castecne pracuji. Do 12/06 zdrava bez potizi, zato ted jsem vice u doktoru nez doma a jak vsichni popisujete, zkusenosti mam otresne. V prosinci 06 jsem zacala mit urogynekologicke potize, ktere mam po nekolika neuspesnych lecbach stale. Vsechno zacalo lehkym zanetem moc.mechyre,ktery jsem rozpila, zhruba po 14 dnech se pridaly bolesti v zadech.Pri hledani informaci na netu jsem se se svymi potizemi stale dostavala na Vase stranky a po procitani stranek jsem zacala behat po vysetrenich: leden 07: gynekologicke stery PCR - pozitivni Ureaplazmata,Chlamydie neg. a mykoplazmata neg., dale vysetreni gynekologicke-OK, urologicke-nejaka(???) bakter.infekce. Gynekolog nasadil Azitrox500+Entizol+Entizol vag.tab., tuto komb.jsem bastila po 12 hod.(samozrejme ne Entizol vag.) a malem me to zabilo-myslim,ze jsem ty potvory akorat probudila a vydrazdila. Herx jako hrom-bolesti zad,brneni vsech koncetin,slabost,obrovska unava,bolest oka, usi,... 14 dni jsem se z toho vzpamatovala. Dr.gyn.se narame divil, co mi to bylo, pry se s tim nesetkal. Jakmile odeznely reakce po ATB tak byl chvili pokoj, ale asi po tydnu se opet objevil stary znamy moc.mechyr a nasledovaly bolesti zad, opet usi,pridaly se bolesti ramennich a kolennich kloubu, dale unavav a jsem stale jak po 3 dcl. Nakonec jsem si poradne procetla Vasi diskusi a zacala jsem patrat sama: Imunologicke vysetreni v klinlabu- vysledky- nedavna aktivace infekce EBV,hranicni chlamydie IgG 0,91, a nejake nespec.potize v moc.mechyri, jinak vse v NAPROSTEM PORADKU. Sama jsem si nechala udelat testy na boreliozu,protoze PL mi je udelat nechtel,pry pokud neni erytrem,nemuze byt borelioza. Stalo me to 1700, ale nastesti neg. . Imunolog se rozhodl,ze budeme patrat dale a ted cekam na podrobne vysledky Ig.Zitra jdu do nemocnice na urologicke a gyn.vysetreni (zase). Minimalne se budu snazit,aby mi udelali mikrobiol.vysetreni z moc.cest.Uvidim,co se bude dit. Momentalne jsem v takovem stavu,ze nejsem moc schopna fungovat, vetsi fyz.zatez neprichazi v uvahu.Myslite si, ze za to vsechno muzou ureaplazmata? ........ Kazdopadne obdivuji Vas vsechny ,kteri jste se nenechali otravit a udupat systemem naseho zdravotnictvi a zacali jste samolecbou,ktera v nasich podminkach neni obvykla a ani vitana (jak se mi tak zda) a jeste svymi zkusenostmi pomahate druhym!!!Jsem zatim na zacatku a doufam !!! ze se z toho dostanu.Zatim poradne nevim,co mi je.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k