Blog uživatele Martas.v

ATB koupím

Nemá prosím někdo na zbyt atb?Doxy,amoxicilin,azi?Děkuji.

Minocyklin

Koupím minocyklin,kdyby nekdo mel navíc. 

Dr.Nouza

Jsem objednany na pristi mesic k dr.Nouzovi a chtel jsem se zeptat lidi,co k nemu chodi,jestli jsou s nim spokojeni a nebo jestli jen pise atb,jak tu tusim nekdo psal.Diky vsem za pripadne prispevky.

Výsledky testu na chlamydie

Výsledky mojí kamarádky. 

Ch.trachomatis-IgG 0.68 negativní

Ch.Trachomatis-IgM 2.72 pozitivní

Ch.trachomatis-IgA 1.04 hraniční

Ch.pneumoniae-IgG 1.10 hraniční

Ch.pneumoniae-IgM 0.31 negativní

Ch.pneumoniae-IgA 1.57 pozitivní

Ch.rodové IgG-1.73 pozitivní

Ch.rodové IgM-0.38 negativní

Ch.rodové IgA-hraniční ale vysledek chybí.

Dnes nasazena léčba obv. lékařem Azitrox 500mg 3-balení,doxybene 200mg 1-balení,entizol 250mg 1-balení.Včera objednaná k dr. klubalovi až na 11.11.Chtěl bych poprosit o radu zde zkušenějších lidí jak to vidí.Jestli se to nechá léčit a jestli není lepší najet rovnou na WP.Potíže už něco málo přes rok.Léčena pořád na zánět močaku.Letos v březnu konečně napadlo někoho udělat test na chlamydie,od té doby dvakrát přeléčena atb.Bolesti hlavy,unava,nateklé a bolavé uzliny,bolesti kloubu v kolenách,kašel,krev v moči a další.

Hezký den všem.

Nemáte prosím Vás někdo navíc doxy,azi a nebo enti?Dobře zaplatím.Mám za sebou dvakrát neuspěšnou lečbu,bohužel vždy krátkou dle lékařů a chtěl bych nastoupit na WP.Čekám zásilku z pharmacy,ale muže to trvat měsíc a to je dost dlouha doba.Dále jsem se chtěl zeptat,jestli někdo nemá zkušenosti s užíváním wobenzymu při WP a jestli se to může užívat současně.Díky za případnou odpověd a brzké zlepšení všem.

Powered by Drupal - Modified by Danger4k